Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: rolnik
14 maja 2013, 07:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w reklamach

Dla mne wszystkie laski na kiteach sa turbo sexi :)
autor: onzo
24 maja 2013, 17:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

ja bym zrobił wręcz odwrotnie. Jak wieje to nie ma spinki. Jak nie wieje to są bezsensowne dyskusje, które nic nie zmieniają. Jak ta np. A nadmiernemu ujawnianiu danych osobowych mówię stanowczo nie. Tym bardziej, że miałoby to nastąpić "z urzędu", nagle i wstecznie, czyli wszystko co napi...
autor: wolf's shade
31 lip 2013, 09:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak naprawic takie uszkodzenie deski ??

Skoro się pytasz, to znaczy, że nie wiesz - a jak nie wiesz to lepiej daj to komus kto wie bo nie jest to calkiem proste. Jezeli koniecznie chcesz sprobowac: uzyj szpachlowki epoksydowo szklanej do wypelnienia uszkodzenia. Pekniecie musisz oczywiscie wczesniej przygotowac - wyszlifowac krawedzie, po...
autor: Smokie
21 lis 2013, 09:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

BraCuru pisze:a szczególnie z punktami dotyczącymi całkowitego zakazu "Zakaz organizowania imprez i szkółek kitesurfingowych" na Mewiej


A czy kiedykolwiek to było legalne ??

Nie było, a sam fakt prowadzania szkoleń w rezerwacie pozostawię bez komentarza....
autor: Smokie
18 gru 2013, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

apek przekleiłeś tabelę "Identyfikacja zagrożeń i sposobów minimalizacji dla ptaków nielęgowych" dotyczącą Identyfikacji i analizy zagrożeń. Ja mówię o "Celach i działaniach ochronnych dla utrzymania lub odtworzenia właściwego stanu ochrony przedmiotów ochrony". Tam zostały okreś...
autor: Ziomek.
28 kwie 2014, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w tandemie

zgred pisze:
właśnie też się zastanawiałem co się dzieje jak para poleci na twarz na głebokim - bo cośtam - chwilę może być nieprzyjemnie


..na Twoim avatarze widać co jak poleci na płytkim na rafie :wink:

peace
cron