Znalezione wyniki: 93

Powrót

autor: BraCuru
22 sie 2018, 11:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Finlandia TURKU - archipelag, sauna i Muminki

Po dwóch latach wróciłem na Archipelag i wiem już, że będę wracał tam co roku. Czuję się coraz bardziej Finem :) Wynajęliśmy średni dom w miejscowości Kirjais w południowym archipelagu. Dostaliśmy się tam autem przejeżdżając 4 mosty i płynąc raz promem (darmowy!). https://www.kirjaiskursgard.com/en/...
autor: Grzegorz KiteLife
08 wrz 2018, 10:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Restart większego latawca na mocnym wietrze gdy nie ma deski

Na mocnym wietrze raczej nie ma problemu z restartem. Kładziesz sie na brzuch, odwijasz ewentualnie skręcone linki, odsuwasz bar by zgasić czasami przeszkadzająca moc i zaciągasz sterówkę by odejść na krawędź okna. Oczywiście tracisz wysokość ale to normalne. :thumb: Problem z utratą sił i brakiem c...
autor: zojsan
04 paź 2018, 19:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

To i ja się pochwalę.... :mrgreen: Mój nowy rekord...!!! Ozoneedgev9 11 Deska 143/44 Jeszcze raz brawo :clap: za 14.7 To dopisz jeszcze proszę jaka waga i gdzie ten wynik, na flacie, czopie czy z fali? 15.1 gdzie to uzyskane? 103 kg... :? Jezioro Dratów... Generalnie mała fala (0.5m) ale przy czcin...
autor: bartekk
06 lis 2018, 09:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Manera Eclipse - game changer ?

Trzeba będzie kupić i potestować ważne że dalej jest ta łapa pod poduszką (Tuck Flap). Te Tuck Flapy przydają się z zwykłym miękkim trapezie takim jak Manera EXO. W trapezach hardshell jest on zbędny bo sama twarda konstrukcja powoduje, że trapez nie idzie do góry jak poprzednio. Przesiadłem się z ...
autor: Kisiel
02 sty 2019, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

czerwcowa zabawa...
phpBB [video]
autor: MarekH
07 sty 2019, 22:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka kamera sportowa na kite?

A to widzieli? https://youtu.be/WYqsb1oWVB4 Jest okazja tanio złapać GP5 black widzę :) Hero 2018 używki za kilka miechow beda pewnie za 3-4 stowki... No własnie ktoś już zmieniał w ten sposób soft w swojej kamerce? https://www.youtube.com/watch?v=2G49Ix0fn4Y Tak, ja zmieniłem sobie oprogramowanie ...
autor: Atris
14 lut 2019, 09:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław Snowkite.

KrisIs pisze:
phpBB [video]


nie jezdzi sie po trasach narciarskich i ich nie niszczy - szanuj trud wykonania tej trasy oraz jej uzytkownikow
autor: Mikolpa
01 maja 2019, 16:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

27.04 zaliczyłem emocjonującą sesję na niezwykłym spocie :D
Obrazek

Po sesji dostałem do rąk dwóch chłopaków :D Eryka i Karola :-D :jive: :jump: :mrgreen:

Chwilowo jestem wyłączony z pływania ale niebawem do Was wrócę :thumb:
autor: zaaaak
26 maja 2019, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Wiesz ze fizycznie foil ZAWSZE bedzie wyzej skakal... Zgodnie z maksymą "nie znam się ale się wypowiem " pozwolę sobie dopisać dalszą część zdania kolegi, że "będzie wyżej skakał na tych samych kajtach w określonych warunkach wiatrowych". Na TT jesteś w stanie więcej skorzystać ...
autor: Kisiel
02 wrz 2019, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Legends - 20 lat Kitesurfingu w Polsce 31.08-01.09

Po tym jak ochłonęła mi głowa postanowiłem napisać kilka słów na temat zawodów. Reklama, nagłośnienie zawodów jak i cała organizacja na miejscu 10/10 więc wielkie brawa dla organizatorów. Mam na myśli tutaj bardzo fajny komentarz z brzegu, zabezpieczenie na wodzie, trasa wyścigu, objaśnienie zasad p...
autor: omers
14 wrz 2019, 18:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]

Wrześniowo ale jeszcze ciepło :)
autor: kuicets
06 lis 2019, 13:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Doustne mocowanie GoPro

KrisIs pisze:
heja banana pisze:Tzn.? Jest nietrwałe?

Jedno i drugie połamane w trakcie pływania w okolicy mocowania kamery.


Reklamowałeś? Miało być niezniszczalne i gwarancja na amen. Trzeba do nich napisać, to powinni wysłać nówkę sztukę.
autor: Mincek
16 sty 2020, 10:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Ja plan na rok 2019r. wykonałem, przyznaję, na samą końcówkę, ale jednak.... Komu jeszcze się udało wykonać założone wysokości ?? Możesz podać parametry będą jako referencyjne? rozmiar deski waga Mincka model rozmiar latawca średni wiatr szkwał Jeżeli chodzi o ten najwyższy skok to: - Deska Duotone...
autor: Mikolpa
18 sty 2020, 08:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PŁYWANIE W REWIE TO OBCIACH

Jak zawsze w punkt..do zobaczenia w...... Łebie :mrgreen: U nas takie sytuacje po prostu nie mają prawa się wydarzyć.. Jak w muszkieterach(...) wszyscy za jednego.. gdy widzimy, że ktoś ma problem na wodzie podplywa kilka osób aby sprawdzić czy mogą pomóc i jak mogą pomóc..przez jedyne 13 sezonów n...
cron