Znalezione wyniki: 93

Powrót

autor: Piotrbyku
11 sty 2014, 17:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/824/hhsl.jpg Na Berzdorfku dziś super dzionek byłem sam to trzymałem się blisko brzegu , bardzo blisko :D http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/l06j.jpg Wiało równo 10-14 węzłów ale i tak nie udało mi się popływać aby się nie zamoczyć http://ima...
autor: Piotrbyku
29 wrz 2014, 21:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Nic o Soku nie piszę . bo nie mam nic mądrego do powiedzenia :( Chyba nie lubię 18 metrowych kitów . Fakt 8 węzłów i jest jazda i można nawet skoczyć .Ledwo pierdzi a latasz i to dosłownie . ale coś za coś , moja 16 Rebel to demon prędkości w porównaniu z Sokiem. Ciężko mi porównać do innych 18 , bo...
autor: Piotrbyku
10 lis 2014, 19:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10671344_838018316248904_7998625294989606739_n.jpg?oh=b120734b549b0fc7dcefc2a5d2fea1d5&oe=54E2D286&__gda__=1423385178_7c65d1cd81ba687d70b28a620235b1f7 a kto to się tak, ładnie uśmiecha spod Rebelka :D ten uśmiech kogoś mi przyp...
autor: Fasolix
20 maja 2015, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

a na ilu pływałeś? bo jeśli jedyną na jakiej byś pływał, byłyby drzwi od stodoły, to też by Ci się "OK" pływało :hand: a jeśli nie będziesz chciał zmiany - nie poczujesz różnicy.. poza tym 2 letniej deski , na której dam Ci popływać nie znajdziesz taniej, niż obecny aktualny nowy model SU...
autor: Cool Breeze
12 cze 2015, 21:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kamerka na Kite

Osobiście posiadam gopro 3 back, nie mogę narzekać obraz świetny ale niestety bateria słabo trzyma, mam ją już 3 rok i teraz maks 35 min wytrzymuje. Od ponad roku używam chińskiego telefonu firmy Xiaomi, i uważam że oferuję świetną jakość za przystępną cenę. Niedawno firma Xiaomi wypuściła kamerkę s...
autor: Mikolpa
20 sie 2015, 18:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Ja lubię podawać deskę mam z tego ogromną frajdę :D Dziwię się trochę jak ktoś nowy na spocie po pływaniu przychodzi i mi bardzo dziękuję, przecież nie robię nic szczególnego, podanie deski to chyba normalna sprawa? A jak pływamy jesienią/zimą/wiosną i woda ma poniżej 10/5 st to jest to praktycznie ...
autor: Mikolpa
23 wrz 2015, 11:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

SPRZĄTAMY Panowie już czas na mniej przyjemną rzecz związaną z naszym spotem. Sezon biwakowy się skończył i niestety jeżeli chcemy mieć w miarę czysto to musimy sobie posprzątać. Sobota 10:00 Mietek w rejonach Francuza niezależnie od pogody. Będą worki i rękawiczki. W dużych kubłach przy wyjazdach ...
autor: Fikus
18 lis 2015, 18:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Harnaś pisze że 240kmh na Śnieżce, Na mietku 100kt te 240kmh - zapora lekko zaczyna łopotć, latają pogłebiarki na kotwicach jak latawce, Byku i Rolmigo robią sobie zdjęcia na halsach, Mikolpa mierzy hangtime rebla 12 w godzinach, Ciurek uczy sie frontrolla, a Kris od startu wypatruje wody, a Nindza ...
autor: Mikolpa
24 lut 2016, 07:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA
Wróciła do żywych i znów działa :D
Wylądowała na stole operacyjnym u Dr. Rolmigo który przeprowadził skomplikowaną operację przeszczepu wnętrzności zakończoną sukcesem :D
Zamontowałem ją na nieco dłuższej i stabilniejszej ryrce co może przełoży się na stabilniejszej odczyty.
autor: Wind Freaks
24 mar 2016, 14:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

fajna inicjatywa - WINDFREAKS

Czesc, NA Kiteforum jako pierwsi możecie sie dowiedzieć o naszej inicjatywie. Zapraszam na naszego funpage. Robimy to dla was wiec bądźcie z nami. Nasza strona w budowie, na której bedzie dużo ciekawych wykresów, prognoz, i pogody "live". Juz teraz udostępniamy zajawkę. Link do strony znaj...
autor: boldek
19 maja 2016, 17:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kamerka na Kite

O swojej kamerce muszę jeszcze coś napisać. Po kilku pływaniach zaczęła pękać obudowa, trochę w dziwnych miejscach, zawiasy pokrywy i miejsca gdzie są śrubki mocujące szkiełko na obiektywie. Co pływanie to pęknięć więcej, napisałem do Yanosika bo od niego kupiłem, zareklamowaliśmy i dostałem nowy c...
autor: Pain IQ
01 wrz 2016, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Tęsknię za zielonym mietkiem :) na dniach wracam, więc jesteśmy w kontakcie. Jak kolano ? No to dobrze bo już się martwiłem że przerzucasz się na inne klimaty na dłużej. Kolano? zgina się, chodzę, pracuję, nie boli, opuchlizna maleje, nie jest źle, to znów skręcenie :? na moje szczęście tylko skręc...
autor: boldek
03 wrz 2016, 16:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU2 nowy prorider 3D ?

Powiem szczerze ta deska to ma tylko dobra cenę. A już na pewno nic nie ułatwia. Ale cóż 90 procent kiterów z PL nie może się mylić. Stawiasz taką opinię po własnych, dłuższych doświadczeniach z tą deską, jednym-dwóch okazyjnych halsach, czy bo tak usłyszałeś od znajomego? Używam tego modelu (roczn...
autor: zaaaak
05 lis 2016, 16:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W Jastarni normalne balety na 12m od samego rana do samego wieczora..
cron