Znalezione wyniki: 21

Powrót

autor: Crazy Horse
08 wrz 2013, 12:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fuel '09 problem z tubą główną

Nie rozpinaj wężyków i nie otiweraj suwaka :idea: Przy spusczonym powietrzu wyjmij tubę przez końcówkę na tipie. Zobaczy czy zrobił się bąbel, czy tuba tylko lekko się skręciła - wówczas spróbuj odkecic w dobrą strone i wciągnij z powrotem... Powolutku pompuj i zerkaj czy jest lepiej, tak samo, czy ...
autor: Ziomek.
08 paź 2013, 10:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najwyższe skoki na spocie ?

Slawek-Kopiec pisze:Temat powinien brzmiec:"Prawdopodobnie najwyżesze skoki na spocie".


..temat powinien chyba brzmieć : "GDZIE :idea: te skoki?"

..bo zmarnowałem 3,5 minuty ze swojego życia na kupsztalowy filmik.. :?

peace
autor: sebro
23 sty 2014, 15:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

Panowie tatusiowie, wszystko jeszcze przed nami :shock:

phpBB [video]
autor: Wrogu
25 sty 2014, 12:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North Vegas 2013

Kajt jest super, jak masz kase to się nie zastanawiaj. Choć sam już na vegasach nie pływam, to każdemu polecę. Podobno 2014 minimalnie się różni, ale nie pływałem, ot zasłyszane. Więc 2013,2014 warto brać. 2010 i 2011 to praktycznie to samo, 2012 ma one pumpa, pływałem może 5 min na 2012 i w słabym ...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Vicemistrzostwo Karoliny Winkowskiej w PKRA
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Red Bull:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: prodegior
04 lut 2014, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Starkites 2014

5300 plnow za brzydkiego kajta z jeszcze gorszym plecakiem to chyba przesada :thumbsup:
autor: andrek
04 lut 2014, 23:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

sebro pisze:Panowie tatusiowie, wszystko jeszcze przed nami :shock:


po dźwiękach jakie wydaje ten kolo słychać że sama przyjemność :D
autor: Crazy Horse
21 mar 2014, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

PRZEGLĄD LATAWCA przed sezonem !

Jeśli dłguo trzymaliście latawiec w worku, nie byliście na żadnym wyjeździe zimą, to warto zerknąć co się z nim dzieje :idea: Być może pod wpływem różnicy temperatur, przy jakieś rurze do ogrzewania odkleiły się zaworki, a może na strychu macie myszy, które nadgryzły co nieco... 1. Napompujcie lataw...
autor: dasnsad
25 mar 2014, 22:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

Wiem, że troszeczkę opinii się już przewinęło na temat latawca, jednak nie widzę tutaj żadnej recenzji kogoś kto jest na średnio-zaawansowanym poziomie bez hp-ków, także stwierdziłem że skrobnę coś ze swoich doświadczeń. Na Razorze zaliczyłem już parę dobrych godzin, moim poprzednim latawcem był Sli...
autor: kowal
14 lip 2014, 14:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

ManiaC Wainman Hawaii

Witam Jak pewnie większość z was już wie WH postanowił dołączyć do zacnego grona producentów radykalnych kitów typowo freestyleowych. Dzięki uprzejmości WH Polska udało mi się przetestować Maniaca, choć cały czas się poznajemy to już muszę napisać, że zaskoczył mnie pod wieloma względami! Ale od poc...
autor: tomi
14 lip 2014, 15:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

przykre jest to, że wielu placków nie patrzy co się dzieje a jak już nie chcący zauważą, że trzeba komuś cokolwiek pomóc to głowa w drugą stronę i odpływają
autor: czosnek
22 lip 2014, 11:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wojtek Janaszek pisze:jak w Pucku?


Stabilne 5knt
autor: Manianaa
10 wrz 2014, 11:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Rafał Maniana Hoc Klif Mechelinki 2014

Któregoś dnia z nudów wraz z murphym i ekipa Rewa Surf postanowilismy pojechać na Klif do Mechelinek (obok rewy) i skoczyć z niego do wody. Planowałem to zrobić od 2 lat ale nie mogłem się za to zabrać, a z kim by było lepiej jak nie z Murphym. Łacznie jednego dnia skoczylem 3x 1 bez deski zeby zoba...