Znalezione wyniki: 45

Powrót

autor: jacamakajta
14 maja 2013, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ambasador od zaraz!

Moja rada, zadbaj o wizerunek, wiesz pijar. Wybierz się na imprezke do Sopotu, podobno lokalni kajciarze i surferzy urzędują w Wersalce i Unique. Podejdź, zagadaj, na pewno ktoś cie wyłowi :!: Dużo by zmieniło jakbyś spróbował się zakręcić w stolicy i tamtejszych lokalach. Warszawa to tam się bawi ś...
autor: jacamakajta
20 maja 2013, 11:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej

LatającyDziadekTadek pisze:Wreszcie na jutro szykuje się Rewa :D :D :D


W środę piękne lądowanie na drzewie :shock: coż za spokój, opanowanie, rutynę było czuć aż na końcu cypla :thumb: piękny poPiS :clap: Czy to zamierzony manewr, ćwiczony na Jezioraku? Rewska młodzież pod wrażeniem :mrgreen:
autor: jacamakajta
20 maja 2013, 11:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

puchu__ pisze:Koledzy. Jak na 1/2 wyspie???:-S


Kolego :wink: głupie pytanie :idea: wiadomo jak na 1/2 - po prostu EPICKO :!: :mrgreen:
autor: jacamakajta
24 maja 2013, 09:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Ciekawe jak to będzie weryfikowane :roll:
Może w końcu się dowiemy jak się nazywa ten cały Ziomek z wake.pl :mrgreen:
autor: jacamakajta
05 cze 2013, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Ziomek. pisze:no i fale były najlepsze jednak z rana, później malały szyyyyybciuutko..


O 17-18 napotkałem wiele przynajmniej po 3-4 metry jak tak szyyyyybciuutko malały to rano lochy musiały mieć po naście metrów, dobrze że mnie tam nie było bo bym nie ogarnął :mrgreen:
autor: jacamakajta
26 cze 2013, 12:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Widzę że w temacie bez zmian, donaj jak zawsze marudzi :mrgreen:
autor: jacamakajta
28 cze 2013, 09:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:Następnym razem jak będzie wiało to pojadę na maszo w takim razie bo u ziomka co przyjadę to nie wieje na 8mki.


Nie od dziś wiadomo że u Ziomka wieje na 11C więc się nie zagapiaj kolego :mrgreen:
autor: jacamakajta
01 lip 2013, 09:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

wiatru jak na lekarstwo :( czyli tak jak icm dawał na ustke :) Wczoraj niestety każdy ze składu miał inną koncepcję spływu i nie było chętnych na downwinda w słońcu przy wiaterku od 20knots w górę, czyli sugerowany :P start 11-12 standardowej trasy co byłoby strzałem w 10 :thumb: W mocno okrojonym ...
autor: jacamakajta
04 wrz 2013, 11:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Już się nie mogę doczekać :wink: wyścigu Latający Dziadek Tadek vs Janek :mrgreen:
autor: jacamakajta
24 wrz 2013, 10:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ktoś chyba nawet takim jak Ty poświęcił temat, na głównej :lol: Może to twoja akcja cyt: "Kulminacja, za 10 min - ktoś startuje gościa ( nie widziałem kto , bo stałem tyłem ), gość jakieś 70 kg, latawiec stary naish, jakieś 11m. Słyszę - uuuwwwaagaaaaa i gość leci jakieś trzy metry nad ziemią, ...
autor: jacamakajta
01 paź 2013, 12:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Gdzie ten wiatr się pytam. Ostatnio ktoś pływał może pomimo niekorzystnych prognoz pogodowych? Może jak zacznie w końcu wchodzić południe to będzie można coś popływać ;) Wykorzystaj flautę i popracuj nad szykiem zdania albo po prostu nie pisz jak nie umisz :P Ziomka w liczbie postów i tak nie dogon...
autor: jacamakajta
04 paź 2013, 12:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

BraCuru pisze:Będziemy płynąć trasą Gdynia-Sopot-Brzeźno-Sopot-Gdynia. Kibice mile widziani na brzegu i wodzie :wink:


W Brzeźnie komitet powitalny od Janka masz jak w banku :mrgreen:
autor: jacamakajta
24 lis 2013, 23:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

DISKORELAKS pisze:Dzisiaj we Wladku przy porcie mialem gruuubo na 8-mce, reszta chyba tez nie narzekala na braki wiatrowe 8)


Grubo bo to była warun na 5, 6m a nie 8 :P naprawdę szybciutko się rozbujało 8)

Przybysz :idea: Freda masz chętnego na Sopot rano, poprzednia strona :mrgreen:
autor: jacamakajta
02 sty 2014, 17:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITE STORY, czyli za co kochamy kitesurfing

Dobra dziczyzna, sama pcha się na ruszt :mrgreen:
autor: jacamakajta
21 sty 2014, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF.pl 2013 - post roku

Ambasador od zaraz! Posty: 5 • Strona 1 z 1 Cz maja 02, 2013 22:55 Elo, Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem. Jestem młodym, agresywnym riderem z ciśnieniem na progres, ogarniam już switch na pełnym wypięciu, backroll i prawie fronta na prawym. Mo...