Znalezione wyniki: 135

Powrót

autor: Fred :: TeamKatapa
11 lip 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ok, byłyś w stanie w takim razie zrobić minitutorial ... Kolego sympatyczny, dla własnego bezpieczeństwa powinieneś taką wiedzę jak najbyszciej posiąść!! Nie dopytuj się na forum, tylko weź telefon i zadzwoń do swojego instruktora z reklamacją, bo nie przekazał Ci podstawowej wiedzy, która ma wpływ...
autor: M_aciej
22 lip 2013, 21:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Czy ktoś będzie w Rewie jutro z samego rana tak ok 6 bo zapomniałem pomnik :roll:
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: Smokie
26 lip 2013, 17:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

biedaczysko , przyjechał pierwszy raz na wakacje rodzinne poopalać bez progno i zamiast badziewka kupować na dmuchańcach - od dwóch tygodni nie miał dnia bez wiatru :( Wczasy wczasy i po wczasach.... Człowiek pojechał na wypoczynek a tu ciężka orka, której nigdy w życiu bym się nie spodziewał... na...
autor: Fred :: TeamKatapa
01 sie 2013, 07:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

Marek nie mówie, że to nie jest fajne, bo nie pływałem. uczucie z foila na pewno jest inne i sam chętnie w słabym wietrze bym spróbował. Z pływaniem na fali do którego dążymy lub powinniśmy ma to jednak niewiele wspólnego. Owszem gościu pewnie świetnie sobie radzi, ale jeździ miedzy tymi falami, skr...
autor: Jurgen
13 sie 2013, 09:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:No wczoraj jak przyszkwalilo te 30+ (bialy szkwal) to na 12 bylo troche grubo :thumbsup:


Donaj Ty jednak mniej tego białego zarzucaj :twisted: :wink:
autor: unhooked
19 sie 2013, 12:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jeśli nie Egipt to co?

zaq pisze:W Egipcie dzieje się "nie za bardzo"... :x
...
Pytanie... jest jakaś ciekawa destynacja na pazdziernik - listopad (poza w opór drogą Brazylią) do rozważenia (flat/freestyle)?

Male Morze :thumb: I tyle w temacie...
autor: czosnek
25 sie 2013, 12:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

A może ktoś powiedzieć jak się pływa w Sobieszewie? Nie miałem okazji jeszcze tam pływać. Dziś chyba ładnie tam będzie wiało. Na jakich mapkach ty to wywnioskowales niby...Dzisiaj wieje, zgadza sie, w zachodnio pomorskim. a na jakich ty tego nie wywnioskowałeś? ? icm jak i wg pro daje po 17 fajne p...
autor: BraCuru
25 sie 2013, 22:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Maroko Essaouira Lipiec 2013

Wracając na tory główne zapraszam na pełny metraż:
phpBB [video]
autor: Smokie
03 wrz 2013, 00:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Smokie pisze: Na Solarze tuby :)


Dla niedowiarków :shock:

Obrazek
autor: Crazy Horse
06 wrz 2013, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Marek, nie szkoda Ci czasu, postrzegających jak Ty jest zdecydowanie mniej, a dla Janka liczy się i tak większość :idea: Wszytskie takie akcje: rekordy, zawody, wyczyny inne, wielkie i największe mają swoich zwolenników i przeciwników, gruppies i hejterów. Pisząc w tym tonie robisz z KF trochę Pudel...
autor: Stawny
18 wrz 2013, 19:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:Najgorszy wiatr w tym sezonie dzisiaj na rewie. Straszne gówno.


a wieść niesie że na wyspie ładnie wydało, na 1/2 też w użyciu od Kuźnicy po Hel :wink: 5-6-7m latawki,
a na deser :thumb:
West.jpg
autor: ANDREW NORTH
23 wrz 2013, 19:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Witam, pomyślałem, ze podzielę się z Wami moim spostrzeżeniem. Minął kolejny fajny dzień do pływania przy fajnym wietrze choć czasem kapryśnym, ale nie ma co narzekać. Jak większość razy pływałem w Rewie i to co przez dwa dni zaobserwowałem, mrozi krew w żyłach. Nie pisałem tego wcześniej, bo wydawa...