Znalezione wyniki: 63

Powrót

autor: boldek
07 cze 2013, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: podpisanie deski

Ja zrobiłem kolorowy wydruk (imię, nazwisko, nr tel.) na zwykłym sztywnym papierze, zalaminowałem to i przykleiłem do dechy nad rączką na silikon sanitarny ;) Póki co trzyma całkiem nieźle, dam znać za jakiś czas co z tym słońce i zatokowa woda zrobiły.

Pozdr
autor: boldek
04 paź 2013, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: używanie lisza

w tym kontekscie, to też nie rozumiem zrywki przy CL w ozone: http://www.flyozone.com/gallery/d/3/4/34713.jpg nie miałem przyjemności mieć w ręku, ale na opakowaniu chyba jest 'tylko dla mańkutów'? Ja jestem praworęczny... Nie żebym ich bronił, bo sam system też mi się wydaje lekko nie z tej epoki ...
autor: boldek
02 lut 2014, 16:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Założenie największego browaru piwek otrzymanych do postawionych przez użytkownika Plebiscyt KF 2013 :wink: Niezły cwaniak z tego Plebiscyt KF 2013 :shock: Mnie rozwalił po parunastu godzinach od zaistnienia na forum a Ciebie przegoni już jutro :lol: Jedna tylko szkoda, że w ślad za otrzymanymi nie...
autor: boldek
23 lut 2014, 10:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ANKIETA - grafiki na dechach.

To ja może napiszę, co się może nie podobać, bo tak czasem łatwiej ;) http://imageshack.com/a/img594/7523/yjig.png http://imageshack.com/a/img571/360/fdc1.jpg Cytując klasyka: SuperFR… i Sabo, nie idźcie tą drogą ;) Wg mnie logo na desce jak najbardziej, ale do mnie przemawia normalne, "czyste&...
autor: boldek
18 maja 2014, 16:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [k] Mocną szybką 12 stkę z barem

Jak znam maryjkę, to Ci odpowie, że jakiś PRO lokales z Tarify ;) Tudzież tata Giseli :lol:
autor: boldek
26 lip 2014, 10:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: 9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

donaj pisze:Dzieciaki moze i tak, ale tatusie chca zawsze spelnic swe marzenia i wychodowac nastepnego aarona.

Wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Masz dziecko? Bo jeśli nie, to Twoja opinia zdaje się być mało obiektywna...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
autor: boldek
15 sie 2014, 17:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ukradzione

Pinio pisze:NIE MA ZDJĘCIA I NIE WIEMY JAKIE TO AUTO :idea:

Obrazek
autor: boldek
19 lis 2014, 18:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy

Voilà :) Niesforne Aloha! Właśnie załadowaliśmy na naszą stronkę na Fejsie trochę fotek z zajęć jakie w ostatni weekend sierpnia prowadziliśmy z dotkniętym przez porażenie mózgowe Łukaszem. Parę fotek linkujemy poniżej a po więcej zapraszamy na niesforny fanpejdż, o tutaj: https://www.facebook.com/N...
autor: boldek
12 gru 2014, 22:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Ice Body Drag czyli tak bardzo chcę pływać

Mikolpa pisze:a jaka jest technika ostrzenia przy ice body drag?

Ostrzysz trapezem, jak dobrze dociśniesz hak do podłoża :lol:
autor: boldek
03 sty 2015, 19:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wysyp podforów

Niestety miewam ostatnio bardzo podobne odczucia...
autor: boldek
09 sty 2015, 14:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Draga dała radę dzisiaj :D Super pływanko na 9m. Wiało około 25 knts, w porywach 28. Wytrzymałem na wodzie spokojnie 2 godz. w piance 5/3 + docieplacz z kapturem. Jedna przerwa na 20 min. Pod koniec zimno w stopy, ale to po skokach było :wink: 5 m od brzegu robi się zupa z małymi krami, dalej jest j...
autor: boldek
17 lut 2015, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Parking przed Kaprem 18-20 knts (mierzone). Niestety zrobił się lód na kilkadziesiąt metrów od Kuźnicy praktycznie do MM (tam jest go najwięcej). Chyba trzeba uderzyć na Dragę :twisted: Ma ktoś info jak tam z lodem? Kolejny dzień ze słońcem :)
autor: boldek
22 lut 2015, 08:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Czy ja dobrze przed chwilą widziałem, że na jednym z drzew na MM wisi jakiś North? ;) Jakaś akcja z wczoraj? Edit: Jednak dobrze widziałem :twisted: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/10250276_862136083846874_1947540920002229903_n.jpg?oh=c1a532fa17ce79a7a198d818...
autor: boldek
24 lut 2015, 11:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rękawice do zadań specjalnych O'Neill Psycho Sl Mitten 5/7mm

Używam Psycho 5mm 5-palczastych jakoś od 2 lat. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić ze względu na dziwne uczucie "ściskania" palców - tak jakby rękawice były w zbyt małym rozmiarze, ale teraz w ogóle tego nie czuję, a wątpię by się tyle rozciągnęły :wink: Co do trzymania baru, zginania...
autor: boldek
21 mar 2015, 09:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OSZUST ALLEGRO robizakopane

Kasę dostał/dostanie - fajnie i tego mu życzę, ale też współczuję całej tej akcji i "bicia" się publicznie o swoje pieniądze, nie mówiąc o czasie i nerwach straconych na tą całą transakcję, maile, konwersacje na forum, odsyłanie sprzętu. W tym czasie, czyli przynajmniej od tygodnia (wtedy ...
cron