Znalezione wyniki: 63

Powrót

autor: boldek
07 sie 2015, 16:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KOSZULKI!

SPRZEDAM KOSZULKI RECZNIE MALOWAEN Z BAWELNY ,MOZNA PRASOWAC,PRAC, RYSUNKI NA KOSZULCE NIE SPIERAJĄ SIĘ 75 ZL Tylko napis tak jakby skądś "zapożyczony"... https://www.showroom.pl/p/14169,go2hel- ... wiac-napis https://static.shwrm.net/images/k/c/kc54ddf79a54d5b_500x643.jpg?1423832986 Pozdr
autor: boldek
23 wrz 2015, 23:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

feel pisze:Coś tam powiało, a do tego fajne kolorki :)
Obrazek

Nie to forum ;)
autor: boldek
05 sty 2016, 12:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Chciałbym jutro z dziećmi na łyżwach pojeździć, więc powiedźcie proszę czy lód na zatoce(gdzieś na półwyspie) się do tego nadaje. Tzn czy jest równy? Nie wiem jak na samym półwyspie, ale na Kaczym Winklu (Puck) i jakiś kilometr dalej w stronę Władka, przed górką znajomi próbowali i podobno spoko. S...
autor: boldek
08 lut 2016, 20:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie na kite w Zimie

Np. dziś na Maszo było całkiem spoko :thumbsup:
autor: boldek
05 mar 2016, 11:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Trochę nie rozumiem celu wyprawy na półwysep przy takim kierunku jak dzisiaj... Przecież można zaoszczędzić sobie trochę czasu, kosztów i nerwów i spokojnie wybrać Rewę, Osłonino, Rzucewo, Puck, Swarzewo czy nawet łąki we Władku przy takim kierunku i na pewno będzie tam wiało lepiej niż w Kuźnicy, J...
autor: boldek
19 kwie 2016, 22:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zatoka w kwietniu

sochevin pisze:Ktoś wie ile jest teraz dokładnie °C w zatoce ? :D

Około 8°C w najcieplejszych miejscach

Obrazek
autor: boldek
22 kwie 2016, 10:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: mocowanie na linki gopro

Fin pisze:Ktoś wie może czy do xsories można dokupić osobno te zielone gumy ?

To chyba będzie to:
http://www.prohelmetcameras.co.uk/gopro ... s_-_4_pack

Pozdr
autor: boldek
01 maja 2016, 21:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki latawiec na mocny wiatr? Mam 14m2

Do 14 m radzę wziąć 10 m. Przy wadze ok. 100 kg do jakiegoś czasu miałem 13 m i 9m i fajnie to współpracowało. Jak zmieniłem 13 m na 14 m to miałem wrażenie że z 9 m w zestawie jest za duża różnica, aby dobrze zgrać zakresy. Jak już zaczynało mocniej powiewać i było mało komfortowo na 14 m, to na 9 ...
autor: boldek
19 maja 2016, 17:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kamerka na Kite

O swojej kamerce muszę jeszcze coś napisać. Po kilku pływaniach zaczęła pękać obudowa, trochę w dziwnych miejscach, zawiasy pokrywy i miejsca gdzie są śrubki mocujące szkiełko na obiektywie. Co pływanie to pęknięć więcej, napisałem do Yanosika bo od niego kupiłem, zareklamowaliśmy i dostałem nowy c...
autor: boldek
20 lip 2016, 19:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobry spot na Helu ze swoim sprzętem

Najmniej oblegane i z dużą ilością miejsca (najczęściej łąki) będą spoty między Władkiem a Rewą, czyli obsługujące kierunki wschodnie, północno-wschodnie, do północnych, północno-zachodnich: - Władek łąki (vis a vis nowej bazy Hydro, niedaleko nowego pomostu) - Władek łąki II (w połowie drogi między...
autor: boldek
31 lip 2016, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Windfreaks - stacje juz odpalone

Jest pięknie! :D

A może byłaby jeszcze szansa, żeby kamerkę na Hydro ciut obrócić - tak jak pisałem wcześniej - żeby chwytała spot "łąki" po prawej? Tamten spot fajnie łapie kierunki wschodnie :)
Obrazek
autor: boldek
03 wrz 2016, 16:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU2 nowy prorider 3D ?

Powiem szczerze ta deska to ma tylko dobra cenę. A już na pewno nic nie ułatwia. Ale cóż 90 procent kiterów z PL nie może się mylić. Stawiasz taką opinię po własnych, dłuższych doświadczeniach z tą deską, jednym-dwóch okazyjnych halsach, czy bo tak usłyszałeś od znajomego? Używam tego modelu (roczn...
autor: boldek
10 wrz 2016, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprostowanie dotyczące zaginionego na zatoce kitesurfera

Natomiast czekam na "ustosunkowanie się" Ziomka, który tak ochoczo komentował na Gazeta.pl ;) - tak się składa że akurat udało mi się przeczytać tamtą żałosną dyskusję... Jak zobaczyłem na FB zdjęcie jak król zatoki pozował do TVN24 na tle najlepszego jego zdaniem latawca i deski do wszys...
autor: boldek
27 wrz 2016, 12:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pełen hardkor !!!

Kolejny wymiar foila ;)
Obrazek
autor: boldek
25 paź 2016, 00:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trymowanie baru Cabrinha

Hej, Mam pytanie, posiadam bar z 2015 roku, dzisiaj sprawdzilem swoje ustawienie linek i mam dokladnie tak samo jak na fotce. Widzialem wszedzie filmiki, ze bar musi byc zaciagniety na zero tak jak tu: viewtopic.php?t=62050. W ksiazce cabrinhy mam pokazane wszedzie tak: http://cdn.cabrinhakites.com...
cron