Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: jacekdaktera
31 mar 2014, 22:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

STARA CZAPKA [marzec 2014]

Przeczytałem ostatnio stanowisko głównego kf moderatora, popierane przez aktywnych kolegów jakoby wchodząc do czyjegoś domu przez komin należy wcześniej przedstawić się na kf . Brak takowegoż działania oznacza brak wychowania, ogłady, szacunku itp. Siegnalem wiec po Abc dobrego wychowania, książki d...
autor: Pablo
25 mar 2015, 10:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hamata srata tata

Mam wrażenie, że biznes coraz częściej zabija prawdziwego ducha tego sportu. Domyślam się, że każdy forumowy businessman chciałby aby regulamin był nagięty do jego własnego biznesu - czy to do wyjazdów do Danii, czy do drugiej popularnej miejscówki w Egipcie, ale nie tędy droga :naughty: Jak pamięta...
autor: zaq
06 kwie 2015, 16:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hamata srata tata

proponuje opcję "personalizacji" forum przez użytkowników: - by wybierać sobie działy które się chce oglądać czy też użytkowników (ja bym chciał kilku zablokować by nie czytać tego bełkotu). Wtedy każdy sobie wybierze co chce, bez tych ciągłych spin tutaj. Surferzy a zachowuja sie gorzej n...