Znalezione wyniki: 52

Powrót

autor: zaq
18 mar 2013, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2013 FREESTYLE

Trochę mnie dziwi ilość emocji która się tutaj znalazła. :hand: I ten offtop... Starty w PKRA czy innych zawodach, to nie tylko koszt startu/dojazdu ale przede wszystkim kilka dłuższych lat naprawdę ciężkich treningów. Tak jak pisał Marek, by startować i podjąć realną rywalizację trzeba 8-9 miesięcy...
autor: zaq
23 maja 2013, 13:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Dziwna ta rozmowa... bo wyjdzie na to że to FKC impreza masowa i muszą być ochroniarze, karetki, lotniskowce i helikoptery . Bo zaraz dojdziecie do Ad absurdum. Jak coś polecam, by douczyć się: Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Nr 62, poz. 504) Ustawa z dnia 31...
autor: zaq
24 maja 2013, 10:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Każde forum dyskusyjne dochodzi do momentu, albo się samo ureguluje albo upada - bo ludzie uciekają od chamstwa czy spadku merytoryki. Więc jeśli już jest ta dyskusja... 1. Jest pewne rozwiązania kwestii "nowych - anonimowych użytkowników", którzy często mają zakładane konta tylko żeby tro...
autor: zaq
16 wrz 2013, 08:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Nie ma miękkiej gry ;) Autorski trik z Praso, mam z tego niezłą bekę.

phpBB [video]
autor: zaq
24 wrz 2013, 12:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

@mariof 1. Jeśli masz pytanie o campy, to pisz proszę na priv. Sorry, ale tutaj nie wypowiem się na ten temat z szacunku i dla Victora i Księcia. 2. Oceniasz że coś lepsze lub gorsze na podstawie zdjęć które są wyrywkiem sytuacji. Ja uważam że liczą się umiejętności ludzi i to co wynoszą z takich ca...
autor: zaq
25 wrz 2013, 18:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

@mariof To szkoda że tak uważasz. Jak czytam takie rzeczy tutaj, odechciewa mi się zwyczajnie pisać. To napisze Ci jeszcze raz dokładnie, że nie jestem recenzentem campów. Druga sprawa, pływam dla siebie a nie dla tego, że mam opisywać triki lub przechwalać się przez innymi lub mieć ciśnienie z tego...
autor: zaq
03 lis 2013, 21:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trzeba nam chyba inspiracji...

@Donay To nie kwestia "wodolejstwa"... weź wytłumacz ludziom zewnątrz to co jest ważne. Tym różnimy się od Anglosasów, że oni są otwarci na to by słuchać czy wymieniać się między środowiskami. W kwestiach pasji, inspiracji czy szukania podobieństw. Inny dobry przykład, Rodney Mullena który...
autor: zaq
15 lis 2013, 10:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ćwiczenie rozciągające -dosłownie

@Ziomek

phpBB [video]
autor: zaq
23 lis 2013, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Egipt, Quest for wind & vlog (w podróży) [listopad 2013]

Cześć, Tym razem wybrałem się do Egiptu, bardziej na objazdówkę i sprawdzenie jak tu jest teraz + własny projekt, niż siedzenie w jednym miejscu. Na razie z wiatrem jest „tak se”, ale na nadmiar czasu nie narzekam. Teraz jestem w Hurgadzie i El Gounie na zmianę. W tym tygodniu - baza wypadowa, dwa h...
autor: zaq
27 lis 2013, 00:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt 2013 objazowo

Do El Gouny mam sentyment, tutaj stawiałem 1 kroki na kite ... na latawcach Cabrinha u Zimasa :) .Stąd z chęcią tam wracam. Wiadomo to nie normalny Egipt a prywatne miasto. Na razie widać że mocno opustoszałe i naprawdę mało turystów. Pewnie jak stanieją loty (które dość dużo kosztują) powróci norma...
autor: zaq
28 lis 2013, 22:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt 2013 listopad - quest for wind & vlog (w podróży)

Opuściłem Hostmark Hotel (via ITAKA) pod Hurghadą. Skończyłem wczoraj tygodniową podróż za materiałami do moich projektów filmowych (ekipa Max & Jacek - THX!, wraca właśnie do Polski). Wynająłem busa wraz z kierowcą dzięki Joannie z Jovi. Poruszaliśmy się wszędzie i bez zbędnych problemów. Ostat...
autor: zaq
08 gru 2013, 15:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt 2013 listopad - quest for wind & vlog (w podróży)

Wróciłem właśnie do zimnicy w Polsce :x Niestety wyłączyli mi net (je**ne UPC), więc z komórki klepię na EDGE (środek Wawy) - pozdro dla syfoPlusa. Obrazków nie mam jak wstawić do Imageshack, więc będą URL Zdjęcia z wyprawy: Fejs http://tinyurl.com/pr72ozd oraz Instagram http://instagram.com/jackgad...
autor: zaq
16 gru 2013, 17:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt 2013 listopad - quest for wind & vlog (w podróży)

Wakepark w El Gounie działa, trwają testy. Murphy już lata :clap:

Obrazek