Znalezione wyniki: 52

Powrót

autor: zaq
11 maja 2014, 20:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Projekt video - kite, life & zajawka

Już zapomniałem że zakładałem ten wątek. :lol:

Od ostatniego razu zrobiłem kilka filmów z Wenezueli oraz film z Egiptu z Hamaty

phpBB [video]


phpBB [video]
autor: zaq
02 cze 2014, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite na Wiśle w samym centrum Warszawy :)

Bez przesady... zaraz dermatolog. Pływałem na kite kilka razy przed Warszawa, w Wawie na SUP (cały odcinek od Karczewa do Centrum) i wake na Cyplu Czerniakowskim. I jakoś mi to nie zaszkodziło. Co za pokolenie "delikatesów", bo się z cukru rozpuścicie. :? czy jak. A co do pływania na Wiśle...
autor: zaq
23 cze 2014, 17:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia Mistral & all kind of boards [czerwiec 2014]

Hej, Wracam do mojej relacji po kilku dniach pływania w Rewie i na półwyspie. Boże Ciało jak zawsze wiatr - daje radę! Skatowany jestem trochę ale coś napisze http://imageshack.com/a/img843/9595/mwsrb.jpg Transport: Leciałem Rayanem. Specyficzne linie lotnicze, niby tanie a jak cokolwiek więcej baga...
autor: zaq
29 cze 2014, 20:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia Mistral & all kind of boards [czerwiec 2014]

Pierwszy z filmów z Sardyni. Enjoy ;)

phpBB [video]
autor: zaq
06 sie 2014, 10:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

Pytanie do znawców/importerów/dystrybutorów - czy trochę nie za szybko pokazuje się i wprowadza nowy rocznik sprzętu na rynek? Przecież na dłuższa metę to całkowicie rozwali rynek, skoro teraz jest już pokazywany następny rocznik ( w trakcie sezonu 2014 ) a sprzedaż kilka mcy później. Kanibalizacja....
autor: zaq
06 sie 2014, 11:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

@Wrogu Never say never. 8) Przy takim trendzie, kwestia kwietnia jest zawsze możliwa ;) Zresztą pewnie prototypy 2016 będzie można zobaczyć w CT w styczniu/ lutym hah. Premierę pewnie na jakiejś PKRA w czerwcu 2015 i sprzedaż. Sample na wodzie już wiosną 2015. Głupi wyścig kto szybciej, na którym ws...
autor: zaq
01 wrz 2014, 21:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SEZON 2014 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - EKOLAGUNA :]

Wspominki sierpniowego zachodu :) Są i przebitki z Eko.

phpBB [video]
autor: zaq
17 wrz 2014, 09:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gokova , Turcja [wrzesień 2014]

Zapraszam do video recenzji spotu w Gokova! ;) by me & Marek Zach

phpBB [video]
autor: zaq
04 paź 2014, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

Ok :lol: 100% beka z typa :shock: Zmułka była u mnie później na cały dzień ale recyna mnie postawiła na nogi. Nie wiem jak ja to zrobiłem. :oops: https://www.youtube.com/watch?v=tW-ClSzIeeA& Była jeszcze akcja w podobnym stylu która prawie się szpitalem skończyła. Nurkowanie w dno głową po zwalo...
autor: zaq
16 paź 2014, 10:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Soma Bay czy Hamata?

Jestem przyjacielu wyczulony na tzw "marketing szemrany" polegający na pisaniu lipnych "pseudo-obiektywnych" opinii przez świeżych użytkowników. Pod płaszczykiem pytania, zachwalanie lub wzbudzanie dyskusji. Więc idz szermać gdzie indziej, nachalny marketing nie przekona tych któ...
autor: zaq
21 paź 2014, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt - El Gouna, Hamata [4 i 10. 2014]

Obiecany film z wyjazdu do Hamaty ;) Dziękuje całej ekipie z którą pływałem.

phpBB [video]
autor: zaq
12 lis 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karolina Winkowska Mistrzynią Świata w Kitesurfingu 2014

Wywiad video z Karolina :D po powrocie do kraju

phpBB [video]
autor: zaq
06 kwie 2015, 16:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hamata srata tata

proponuje opcję "personalizacji" forum przez użytkowników: - by wybierać sobie działy które się chce oglądać czy też użytkowników (ja bym chciał kilku zablokować by nie czytać tego bełkotu). Wtedy każdy sobie wybierze co chce, bez tych ciągłych spin tutaj. Surferzy a zachowuja sie gorzej n...
autor: zaq
18 kwie 2015, 11:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing Egipt, czy to bezpieczne miejsce?

Kontrole na drogach, wojsko czy zasieki... a czy to nowość na drogach Egiptu? Raczej nie. To zawsze było państwo policyjne. Północ czy Kair nigdy nie porównam do miejscowości turystycznych. Natomiast odniosłem się do takich "pogłosek". Skoro człowiek "pyta" to odpowiadam, w żadny...
autor: zaq
19 kwie 2015, 17:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: C L A S H KITEBOARDS ! Genialne deski wywodzące się z rodziny BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/zna?

Dołożę swoje 3 grosze, moze sie powtórze z tym co tu napisano. Jako że pływałem na: 1. NHL, 50/50, T5 - z tych desek pewnie najlepsza była 50/50. 2. RRD Placebo - tego ścierwa nie chciałbym widzieć na oczy. Twarda jak kamień, na niej się uszkodziłem. 3. SU2 - ostatni sezon 4. Naish - /deski Victora ...
cron