Znalezione wyniki: 52

Powrót

autor: zaq
11 maja 2015, 15:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karta Kiteboardera 2015 - pierwsze njusy. Debiut już na majówkę!

@Bracuru Bez urazy dla nikogo ale nie dziwie się ze jest taki odbiór tego dzieła. Jeśli można, to niech ktoś usunie ten film z YT i przemontuje na nowo, by było bardziej zrozumiale. Albo od nowa zrobi. Bo na razie to jest dretwa anty-reklama i jazda po stereotypie pseudo-kajciarza. Teraz jest to zle...
autor: zaq
22 maja 2015, 08:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Komorowski czy Duda kto lepszy dla kitesurferów

prosz....
niech chociaż to miejsce bedzie wolne od wyborczego spamu i tego że ludzie skaczą sobie do oczu :doh: :naughty:

Proponuje smietnik albo kasacje tego posta zanim nie bedzie za pozno.
autor: zaq
08 cze 2015, 17:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ford Kite Cup 2015 Rewa - video ;)

Szybka relacja z Ford Kite Cup 2015 w Rewie. Enjoy!

phpBB [video]


ps. 6h od powrotu do Wawy z Rewy 8) :D
autor: zaq
13 cze 2015, 09:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Hej, Testuje właśnie nowy spot (dla mnie) - Lo Stagnone Sycylia. Lokalizacja - zachodnia część Sycylii / blisko Palermo, zachodnia część wyspy Pogoda - ciepło ale nie umiera się (27-30C) Wiatr - na razie progno dobre, wczoraj przywitał wiatr na 9 , cały dzień wiało od 11 do 20. Spot - bardzo duża la...
autor: zaq
17 cze 2015, 09:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Coś nie mogę załadować tu zdjęć, wiec musza poczekać do mojego powrotu w weekend. Na razie jak coś instagram https://instagram.com/jackgadovsky/ Spot - już znalazłem dobre miejscówki (z głębsza wodą) - 1-1,5m, idealny flat i można katować skoki do woli - wiatr rozwiewa sie od 10-11, najpierw powoli ...
autor: zaq
29 cze 2015, 09:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Podsumowując pytania i rozwijając relacje: Spot, miejsce do pływania - zatoka oznaczona w google maps https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... U&hl=en_US Jej środkowe i północne części. Przy brzegu woda 30-70 cm, w okolicach wyspy głębiej - spokojnie można katować FS do woli. Generalnie - lag...
autor: zaq
03 lip 2015, 17:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wczasy na Helu czyli #polskawruinie

Filmidło z ostatniego wypadu na Hel ;)

Trochę znajomych zawody na Ekolagunie. Enjoy

phpBB [video]
cron