Znalezione wyniki: 21

Powrót

autor: Rysiek
02 cze 2013, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Rano było słabo niewiało ale zrobilismy kiterooming i ogarnelismy sprzęt . Po południu zawialo i milem dobra sesje na 11. Weszlo mi raley, raley backroll. Wiatr najpierw wial ze zlego kierunku pozniej odkrecil. Przez to byly fale z 2 stron i mega nierowna woda. Wieczorem bylo omawianie fot i korekta...
autor: TrueKejner
31 lip 2013, 20:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2013 FREESTYLE

Sniady pisze:...Alexem( Kurna życzę mu tego tytułu bo chłopak ma moim zdaniem nieziemski styl, z którym nie może się Jacobs równać)


To chyba swoją wiedzę czerpiesz z "tvn style".
autor: TrueKejner
06 wrz 2013, 17:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Chcialbym poruszyc bardzo wazny moim zdaniem temat szkolen kite. Wiekszosc szkol w PL szkoli na patencie IKO i sie tym chwali. Szkolek powstaje i upada coraz wiecej, z roku na rok rosnie tez liczba kursantow. Jakis czas temu w jednym watku padla liczba 10tys kursantow rocznie na polwyspie :idea: Zr...
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

..a propo szkółek i uczenia przez "kolegów" akcja działa się tydzień temu w Międzykach, dwa dni po zawodach, ja przepałowany mocno na 11 C, akurat schodziłem z wody zmęczony, tym brdziej, że standardowo odkręciło pod wieczór od brzegu i sam miałem już problem w ogóle utrzymać swój latawiec...
autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: BraCuru
23 gru 2013, 11:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Jeśli faktycznie wam się tak to podoba to namawiam do opisywania swoich wyjazdów w podobny sposób. Metoda jest banalnie prosta. Jadę wg szablonu jaki zbudowałem w relacji z Essaouiry w lipcu i w każdym punkcie wpisuję parę podsumowujących zdań oraz ocenę. Do tego parę fotek, jakieś ciekawostki i gi...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Jr & Denis Żurik: "One day"
phpBB [video]
autor: mary.dk
22 lut 2014, 15:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sal Cabo Verde by mary.dk [styczeń/luty 2014]

sal.jpg Hej, wrocilem wlasnie z Sal, Cape Verde, gdzie bylem przez 6 tygodni i zdecydowalem sie popelnic mala relacje dla wszystkich tych ktorzy sie zastanawiaja czy warto sie tam wybrac. Otoz moim skromnym zdaniem warto, nie wiem czy ja mialem tyle szczescia, ale wialo 100 % dni, przy czym w 85 % ...
autor: dreadless
31 mar 2014, 15:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Isla Coche /Wenezuela - marzec 2014

Elo, jako jeden z uczestników tego wypadu dorzucę swoje 2 grosze... Miejscówka to taka bardziej wypasiona rewa na offshorze z równiejszym, ciepłym wiatrem i wodą, mniejszym tłokiem, palmami i rumem za 7pln :P Odradzam siedzenie w słońcu osłoniętym od wiatru bo pali niemiłosiernie (egipt przy tym to ...
autor: mary.dk
02 kwie 2014, 19:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Campów Ci u nas dostatek

zaq pisze:A jaka jest wasza opinia o campach?


Spoko zajawa :thumb:
Sporo Wave campow trzaskamy w DK
i rokrocznie w Cape Town mamy ponad 30 zajawkowiczow !!!

2014_20140211-012613_1.jpg


Pozdro...
autor: BraCuru
07 kwie 2014, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Zapraszam gorąco do pełnej wersji. Mi się podoba 8)
phpBB [video]
autor: BraCuru
19 kwie 2014, 10:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Denis Żurik - Nr.2 Junior w Europie

Tak na szybko, więc potwierdzenie szczegółów będzie później. Denis Żurik został vicemistrzem Europy juniorów w kategorii 14-15 lat. Mistrzostwa trwają we Francji. Odbyła się pojedyncza i z tego co się dowiedziałem od Denisa nie przewidują podwójnej w tej kategorii. Młody Żurik w drodze do finału pok...
autor: Ksiaze
30 kwie 2014, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Do wszystkich Kiteboarderów! Wiele osób zastanawia się co robi Polski Związek Kiteboardingowy i po co jest. Chętnie podzielę się kilkoma ogólnymi informacjami. Polski Związek Kiteboardingu PZKite został zarejestrowany w KRS 19.11.2013 jako zrzeszenie trzech stowarzyszeń : Polskie Stowarzyszenie Kite...