Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: Kuba KiteSurf
23 cze 2013, 13:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Liquid Force kites

Latawce już niebawem do przetestowania na Chałupach 3 w sklepie Kiteoffer przy Akademii Kitesurf. Właśnie w tym roku Kiteoffer pozyskało dystrybucję LF Kiteboarding, dlatego pisz do nich o szczegóły. Pozdro :)
autor: Kuba KiteSurf
24 cze 2013, 21:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.

Kolejne, może banalne, pytanie: Rozłożyłem latawiec, ale nie ma kto pomóc wystartować na brzegu. Czy sensownym rozwiązaniem jest zawinięcie ułożonych linek na bar ponownie, potem wędrówka z latawcem na wodę w głąb i tam ponowne rozwinięcie linek i start z wody. Czy to zadziała, czy też linki będą z...
autor: Kuba KiteSurf
18 lut 2014, 22:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wiązania wake/kite jest różnica?

Hej, ostatnio z ekipą zaczęliśmy dyskusję w piątkowy wieczór na temat wiązań wake/kite, zważając na dzień tygodnia i porę dyskusja okazała się dosyć żywiołowa :roll: . Ciekawy jestem opinii osób, które trochę więcej pływają ode mnie w butach na temat różnic w konstrukcji wiązań wake i kite. Waszym z...
autor: Kuba KiteSurf
16 mar 2014, 18:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jakich pianek używacie

Pianeczka z front zipem to dobry wynalazek. Rzeczywiście na początku jest ciężko, ale po kilku razach można docenić zamek z przodu. Wlewa się mniej wody i zawsze jak jest za ciepło można sobie ją rozpiąć i zdjąć tą górną warstwę. Ciekawy jestem jak się będzie spisywał nowy model Rip Curla bez zamków.
autor: Kuba KiteSurf
06 sie 2014, 12:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

A dlaczego SPO ? - nie znam danych statystycznych ale obstawiam, że niemcy to bardzo chłonny rynek na nowy sprzęt kite (z bardzo mocno rozwiniętą turystyką zagraniczną) - stać ich, ot co :wink: Myślę, że to poważny argument, a Niemcy pewnie kupują więcej nowego sprzętu niż cała Europa Wschodnia raz...
autor: Kuba KiteSurf
06 sie 2014, 13:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Hej, dopiero co zacząłem przygodę z kitesurfingiem. Ogarniam jazde w lewo i prawo, zawracam i zaczynam uczyć się skoków i switchów. Planuje powoli zakupić sprzęt, myślałem o zestawie: - latawiec Cabrinha Switchblade 2013 12m (ew. Nobile T5 lub Slingshot RPM) - deska Nobile T5 134x41 (ew. Su2 Prorid...
autor: Kuba KiteSurf
07 sie 2014, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F-one Trust vs. Best KaHoona v4

Hej, F-one Trust jako budżetowa wersja Bandita oferuje bardzo dobre osiągi dzięki konstrukcji Delta C, która na pewno ma bardzo duży zakres de powera, świetnie wstaje z wody dzięki 4 linkom. Dodatkowo dochodzi fakt, że ma fajną windę w górę co spowoduje, że za jakiś czas będziesz miał sporo fanu ze ...
autor: Kuba KiteSurf
07 sie 2014, 18:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kupię Latawiec 9m z barem

Hej, proponuję latawiec Ozone C4 z roku 2012 w bardzo dobrym stanie z barem za 2300zł, ze względu na rocznik i stan za 2k ciężko mi go sprzedać ;)

Jeżeli szukasz jakiejś prostszej konstrukcji to polecam F-one Trust 9m2 1900zł z barem, latawiec zeszłoroczny.

Pisz na priv o szczegóły ;)
autor: Kuba KiteSurf
27 kwie 2015, 16:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Czyżby pojawiła się odpowiedź na czym będzie pływał najlepszy polski freestyle' owiec?
Obrazek

Xenon boards?
autor: Kuba KiteSurf
08 maja 2015, 14:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Zdzwoniłem się z RAMem i mam się zgłosić do Service Desk w Casablance w sprawie hotelu. Zobaczymy jak to wyjdzie ;) Kilka pytań na ostatnią chwile: Kasa: czy jechać tam z EURO i gdzie tam wymieniać na MAD ? Mogę też wymienić kasę na MAD jeszcze przed wylotem... Alkohol: Czy na lotnisku w Casablance...