Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Euro Trip - Kamperem po Europie:
viewtopic.php?f=28&t=54649&p=395066&hilit=euro+trip#p395066
autor: TrueKejner
03 maja 2014, 13:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiązania wake/kite jest różnica?

Mam pytanie o kontuzje w kaloszach, na co zwracać uwagę żeby się nie poskładać.? Jestem pod wrażeniem pływania w takich kapciach ale znajomi mnie odpowiednio nastraszyli.czy naprawdę tak łatwo się uszkodzić? ..a CZYM konkretnie straszyli? z moich doświadczeń wynika, że słabą opcją jest zostawienie ...
autor: Ziomek.
05 sie 2014, 09:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra szkoła Kite Hel - Wrzesień 2014

Kiteacademy.pl .. , zachecajace hasla :-) ! "Mało tego, każdą osobę prosimy o podpowiedź co moglibyśmy poprawić i ulepszyć w naszych kursach… za każdą sugestię opuścimy o 50 pln… 4 lata temu udzieliłem w ten sposób rabatów na oko 3500 zł. Szybko się zwróciło , mamy najlepsze kursy." ..mni...
autor: zaq
06 sie 2014, 10:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

Pytanie do znawców/importerów/dystrybutorów - czy trochę nie za szybko pokazuje się i wprowadza nowy rocznik sprzętu na rynek? Przecież na dłuższa metę to całkowicie rozwali rynek, skoro teraz jest już pokazywany następny rocznik ( w trakcie sezonu 2014 ) a sprzedaż kilka mcy później. Kanibalizacja....
autor: Wrogu
06 sie 2014, 11:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

Ale prototypy zawsze było widać wcześniej - gdzieś one musiały latać - jak ktoś wie gdzie szukać to je znajdzie. Ale to wina internetu. Testować muszą i będą testować, chyba, że wykupią sobie prywatny kawałek plaży itd. Niby testują na wypizdowie - a z każdym rokiem coraz wcześniej te fotki wyciekaj...
autor: TrueKejner
08 sie 2014, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

kolejny video update. tym razem postanowiliśmy nauczyć troszkę o życiu Krzysia Issela który w tym roku chyba się strasznie napalił na progres.

phpBB [video]
autor: orlen
16 wrz 2014, 12:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy trik Robinsona Hilario

social media mu tego nie wybaczy :)
cron