Znalezione wyniki: 13

Powrót

autor: color1
22 maja 2013, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

a ja uważam, że autor porusza bardzo ważną kwestię... gdyby doszło do poważnego wypadku i okazałoby się że brak szybkiej pomocy doprowadził do większej tragedii to media by was i sponsorów zjadły na śniadanie, nie chcę snuć domysłów co byłoby dalej w sensie nagonki na kajciarzy... tak więc temat do ...
autor: color1
04 sty 2014, 16:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

bubel, w ogole nie przejmuj sie tymi uwagami i docinkami, beda ci mowic (zwlaszcza wypaczeni chillout-owcy) zes pieniacz, frustrat, prostak, natret, placzek, ze dokument iko nie jest ci potrzebny bo to tylko papierek (dziwne, bo PRZED kursem jawi się to jednym z kluczowych argumentów za wyborem szkó...
autor: color1
30 sty 2014, 00:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

po prostu zbędny, bicie piany, autor miał rację zakładając wątek, sprawa została wyjaśniona pozytywnie, strony porozumiały się, klient zadowolony, ale oczywiście przedmówca musiał swoje piec bezsensownych groszy dodać... ciekawe kiedy "góral" został "pełnoprawnym" kitesurferem. &...
autor: color1
30 sty 2014, 00:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

to ja zgłoszę "honorową" glebę roku, nie tylko 2013
phpBB [video]
autor: color1
01 lut 2014, 00:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

albo wywalenie go całego z forum. bracru, wywalać wątki to możesz sobie na własnym prywatnym forum, blogu, itp. a TO forum chyba do ciebie nie należy, no chyba że zaszły jakieś daleko idące zmiany o których nie wiemy. tym niemniej admin powinien już dla świętego spokoju zamknąć możliwość dalszego, ...
autor: color1
07 maja 2014, 15:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

dodam swoje 3 grosze: - sadzac po komentarzach na forum dot. kursanta ktory ze znanej szkolki nie mogl sie doprosic karty iko po ukonczonym zacnym kursie, to iko nikomu jest niepotrzebne (chodzi o klienta koncowego) wiec i certyfikaty iko dla szkolacych chyba takze na plaster... no chyba ze do temat...
autor: color1
26 cze 2014, 22:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Spokojnie, juz wiemy ze maszoperia jest skonczona, moja noga i tak tam nie postanie, ale nawet jakbym sie wybieral jakims trafem to przynajmniej wiem gdzie sie nie zatrzymywac nawet na siku.
A czapka... no coz, chyba tez wiem juz wszystko :-)
autor: color1
29 cze 2014, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

donaj pisze:
color1 pisze:czaro możesz napisać, co to za przypadłość albo nie wiem... trend ? pisania vv zamiast w ? masz problem z klawiaturą ?


Taka moda gimnazjalna, przecież nawet jakby nie miał w to można ctrl+c/ctrl+v.


aha, czyli taki "lajfstajl" ? podobnie jak z czapkami wełnianymi ? :lol:
autor: color1
23 paź 2014, 14:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: VHS na DVD lub twardy

jesli masz dostep do vhs (odtwarzacz) i nagrywarki dvd to najlepsza jakosc uzyskuje sie wlasnie tym sposobem. zgrywasz po sygnale analogowym n/cz czyli po cinch-ach zolty czerwony i bialy albo jesli to w miare nowe urzadzenia i maja taka opcje, po s-vhs (ewentualnie wyjscie svhs na wejscie cinch n/c...
autor: color1
22 maja 2015, 18:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

napisalem niepochlebna opinie na temat biura podrozy/szkolki - zostala skasowana przez moderatora
- czy jestem trolem ?

grozniejsza od trollingu - jest cenzura !!!
pkt 7, 9 i 10 - do kosza
autor: color1
22 lip 2015, 00:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jarosławiec - gdzie pływać ?

Mam zamiar wybrać się do Jarosławca na parę dni w ciągu najbliższych dwóch tygodni (25.07 - 8.08), podpowiedzcie w którym dokładnie miejscu można się rozłożyć i bezpiecznie popływać (jest tam jakiś uczęszczany spot przy szerokiej plaży, wzdłuż lasu tzn. na zachód od miejscowości) ? Gdzie ew. szukać ...
autor: color1
14 lis 2015, 00:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 12.12.2015 - Mauritius - 11 dni - SurfTravel - 7560 zł

1. najbardziej opłaca się wziąć kartę debetowa w usd (z kasą na koncie oczywiście w tej walucie) i wypłacić mur w dowolnym bankomacie. w niektórych sklepach można poprosić o naliczenie kwoty w euro (np. jeśli chcesz kupić coś o większej wartości - np. coś z osprzętu, bo na lotnisku można dostać zwro...
autor: color1
20 maja 2018, 14:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite u piratów :-)

parafrazując takiego jednego.. powiem krótko: "odmęty szaleństwa" i nie dotyczy to autora posta, bo jak rozumiem jest to jego przerywnik przy jakimś zawodowym kontrakcie, ale tych co próbują zrobić z tego event aby pewnie potem pochwalić się fotką na fejsbuniu... a poza tym..., tam chyba n...