Znalezione wyniki: 88

Powrót

autor: TrueKejner
08 gru 2013, 21:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2013 FREESTYLE

DOKŁADNIE TAK JAK CHCIAŁEM!!! TO JEST NAPRAWDĘ NIESAMOWITE.
Mam nadzieję że znajdzie po tym sponsorów, którzy zapłacą mu za rok za SPUSZCZENIE WPIERDOLU wszystkim kejnerom na pekrze!
autor: TrueKejner
05 sty 2014, 10:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Few things you should do before warming up" [FILM]

no i jest:

phpBB [video]
autor: TrueKejner
10 sty 2014, 18:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Few things you should do before warming up" [FILM]

..bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie :thumb: Ziomek ale oglądając na zawodach reakcje rodziców młodego narybku polskiego kitesurf zabawa to to raczej nie jest... Raczej ociera się to o mocną żenadę... Zresztą dialogi w Marka filmie niestety też ;) Z tym że w filmie, jak mawiają, młodość rządzi...
autor: TrueKejner
16 sty 2014, 18:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinia BalanceKiteboarding ?

po co te deski w ogóle nazywają się balance? chyba już nic wspólnego z oryginałami nie mają? niepotrzebne zamieszanie robią tylko.
autor: TrueKejner
23 sty 2014, 20:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite & Celebrities;)

raper Pikej

Obrazek
*zdjęcie nie zostało zrobione na Rodosie
autor: TrueKejner
25 sty 2014, 15:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: buty kite jakie?

swoją drogą ja uważam, że lepiej pływa się w twardych butach. nie wiem po co wymieniacie to jako wadę. co do wytrzymałości to bez sensu jest pisać w Polsce, że "buty wytrzymały mi cały sezon". Tak jak ktoś tam wymienił jeden jest właścicielem wakeparku, jeden pływa w butach 15 razy w sezo...
autor: TrueKejner
14 lut 2014, 10:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

wtf? BraCuru jako główny pomysłodawca i organizoator Plebiscytu KiteForum 2013, chyba nie powinineś w taki sposób wypowiadać się na temat uczestników 'plebiscytu' tymbardziej że to była zabawa, przynajmniej dla NAS forumowiczów, uczestników plebiscytu, głosujących i obserwujących... Peace swoją dro...
autor: TrueKejner
17 lut 2014, 13:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

MOŻE KTOŚ ODCZEPIĆ TE WĄTKI PLEBISCYTU?
autor: TrueKejner
01 kwie 2014, 08:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem relacje z wyjazdów

Czegoś nie rozumiem. To zdecydujcie się czy to wątek Ryśka czy piszecie w liczbie mnogiej jako kite.pl :jest u nas najmłodszym pro campowiczem: lub wrzucacie filmy kite.pl. Albo Rysiek stał się akwizytorem campów? Moderator dalej toleruje reklamę w tym dziale pod przykryciem relacji. Skoro tak jest...
autor: TrueKejner
01 kwie 2014, 18:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: STARA CZAPKA

Ziomek. pisze:
peace

...chyba ERROR
:doh: :D :doh:



haha, mi tam się bardzo podobał ten tekst! to już literatura piękna. kanon lektur szkolnych czeka na nowego autora!!!
autor: TrueKejner
01 kwie 2014, 19:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Boardszorty - jakie wybrać?

bartekdo pisze:Dzięki za super radę :thumbsup: chyba się zdecyduję na kolor różowy.... bo w końcu dzisiaj Prima Aprilis :lol:
Pozdrawiam

AAaaaaa! to dzisiaj. nabrałem sie
autor: TrueKejner
03 kwie 2014, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Boardszorty - jakie wybrać?

Crazy Horse pisze:Zawsze lepiej większe, niż za małe, zwłaszcza na piankę :idea:

Ee tam rozmiar to chyba sprawa drugorzędna dla surfierów. Mi tam się zawsze wydawało że największy dylemat na Helu to "Czy wieje dzisiaj na szorty Bilabonga czy Quiksilvera?"
autor: TrueKejner
08 kwie 2014, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dmuchana deska surf

To jest SZEJP!!!

phpBB [video]


...sory za offtop ale trzeba promować rewolucyjne rozwiązania w surfingu 8)
autor: TrueKejner
25 kwie 2014, 19:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

co do wyciągu (chodzą słuchy że dobrą manierą jest robienie takich jak poniższa recenzji):

śliskość: 6/10
twardość wody: 7/10
kąty: 6/10
sprężystość 8/10
przeszkody ogólnie: 7/10
lewa noga: 9/10
prawa noga: 7/10
kibel: 9/10
autor: TrueKejner
27 kwie 2014, 21:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha 2014

Witam wszystkich Dorzucę do tego wątku trochę od siebie jako, że przez ostatni tydzień pływam na swoich nowych chaosach i wyrabiam sobie o nich powoli jakąś sensowną opinię. Rok temu wprowadzili pierwszy model tego kajta i w tym sezonie dosyć dużo się w nim zmieniło oprócz samej grafiki. Po pierwsze...
cron