Znalezione wyniki: 88

Powrót

autor: TrueKejner
03 maja 2014, 13:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiązania wake/kite jest różnica?

Mam pytanie o kontuzje w kaloszach, na co zwracać uwagę żeby się nie poskładać.? Jestem pod wrażeniem pływania w takich kapciach ale znajomi mnie odpowiednio nastraszyli.czy naprawdę tak łatwo się uszkodzić? ..a CZYM konkretnie straszyli? z moich doświadczeń wynika, że słabą opcją jest zostawienie ...
autor: TrueKejner
12 maja 2014, 09:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Bardzo słuszna uwaga. Zwłaszcza o tym że Sling wygrał na transferach...Bo pomimo wzrostu poziomu i ilości wakestyle ( i super że tak się dzieje ), "współczesny" kitesurfing to zawsze będzie głównie freeride. Co do kolan - tu bym się kłócił...sama jazda być może nie pomaga, ale przy wybici...
autor: TrueKejner
12 maja 2014, 13:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Jest odbicie w sprzedaży? Raczej niewielkie...Czy statystyczny Kowalski patrzy na ranking PKRA lub rozumie połowę trików w Distinction? Ok. Powiem tak- nie wydaje mi się żeby wyniki pkra miały się jakoś konkretnie przekładać na sprzedaż sprzętu. Jednak to właśnie zawodnicy kształtują wizerunek firm...
autor: TrueKejner
15 maja 2014, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

czy autor może wyjaśnić o co chodzi dokładnie w tym wątku? bo przez to słodzenie z każdej możliwej strony jakie to wielkie osiągnięcia tam nie padły (haha, jak można było aż tak to wyolbrzymić?) zgubiłem wątek. :doh: No chyba że chłopaki dostali się do Red Bulla no to rozumiem- intro trza zrobić. :t...
autor: TrueKejner
15 maja 2014, 21:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

dla osób które tu są tak 100% przekonani że Hadlow przechodzi do Northa- nie byłbym taki pewien! :naughty: Ostatnio wypływa trochę materiału na temat rzekomego przejścia do Northa i z tego co słychać (o ile są to jakieś rzeczowe teksty a nie kolejne ploty) to wcale nie North a niemiecki Core przejm...
autor: TrueKejner
17 maja 2014, 02:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

za 5 razem załapałem... nie lepiej napisać jednym zdaniem że chodzi o info na start PZkite? Haha, o to tylko chodziło?!? Gratulacje że w ogóle komuś się chciało rozkminiać tego posta- co to za bzdura totalna! Jak zawsze napisane tak, że cytuje "wystarczy przeczytać od początku do końca". ...
autor: TrueKejner
27 maja 2014, 14:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakti – Don’t be blind – na zakończenie sezonu 2013 - FI

... po co zaczynać taką aferę na forum? wałkujesz ten temat jakbyś nie miał co robić, a tak nie jest. niech każdy sobie to sam oceni- takie dyktatorskie wciskanie innym opinii jest nie w porządku i w ogóle aż nieprzyjemnie się to czyta. jestem zdziwiony że tak marnujesz swój czas. powinieneś dostać...
autor: TrueKejner
01 cze 2014, 09:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kupię śruby ronix

dokładnie, chodzi o podkładki. decha nobile wiec metryczne chyba. macie jakies patenty na podkładki? już widzę biznes jak ktoś zrobi odlew z podkładek do LF i Ronixa i będzie to później sprzedawał na sztuki za 15 ziko. tak na serio to nie jest takie głupie. w podstawówce miałem kolegę który poszedł...
autor: TrueKejner
31 lip 2014, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

Odświeżam wątek tureckim kebcem.

wpis na blogu:
https://marekrowinski.wordpress.com/201 ... ons-again/


phpBB [video]
autor: TrueKejner
08 sie 2014, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

kolejny video update. tym razem postanowiliśmy nauczyć troszkę o życiu Krzysia Issela który w tym roku chyba się strasznie napalił na progres.

phpBB [video]
autor: TrueKejner
20 wrz 2014, 01:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing Latawiec Kite North Rhino 16m 5 linkow OKAZJ

havaj pisze:spoko ma 5 linków więc jest bezpiecznie :thumbsup:

a bar ile ma donki-dinków?

hmm, to chyba gratka dla kolekcjonerów. biorę od ręki za 30zł!
autor: TrueKejner
08 sty 2015, 17:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Weekend na lodzie 2015

heh, jest takie powiedzonko- kasy jak lodu.

najwyraźniej uczestnicy liczą na to, że jednego i drugiego będą mieli sporo i tego im w sumie życzę. :wink:
autor: TrueKejner
05 kwie 2015, 14:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Żałuję, że w taki sposób SU-2 postanowiło zakończyć wieloletnią współpracę. Cała sytuacja jest dla mnie szokiem, kiedy dowiedziałem się o tym przez maila wsiadając do samolotu w czwartek w celu treningów i startów na Spring Jamboree. Nie rozumiem motywów tej decyzji. Faktem jest, że Łukasz Ceran (no...
autor: TrueKejner
18 kwie 2015, 11:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wiązania/buty "CABRINHA H3"- hot stuff !!!

WRACAJĄC do tematu, nie wiem JAKI masz patent na to, by się nie wcinać przy nauce nowych rzeczy, 1. generalnie to zawsze spadać na deskę i uczyć się wszystkiego jak najmniejszymi krokami. Jak za mocno wieje to nie szarpię się na trudne rzeczy tylko robię to co umiem bo nawet jak coś pójdzie źle wie...
autor: TrueKejner
19 kwie 2015, 15:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wiązania/buty "CABRINHA H3"- hot stuff !!!

z filmu widać wyraźnie , że staram się latawiec mieć możliwie nisko ALE JEDNAK - na moment przed wybiciem (23-24 sekunda) już ciągnę go nieświadomie w górę no dokładnie w momencie wybicia kajt leci prosto w stratosferę- no a w ten sposób nie ma szans złapać po ludzku bar skoro ty lecisz w prawo a b...
cron