Znalezione wyniki: 88

Powrót

autor: TrueKejner
13 sie 2013, 12:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SUMMER KITE FESTIVAL Zawiadomienie o zawodach

chodzą słuchy, że to na tych zawodach ma być konkurs najlepszej stylówy wyjścia na podium...

ktoś mi nawet mówił, że za najlepszą będzie jakaś niespodzianka...
autor: TrueKejner
29 sie 2013, 21:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Summer Kite Festival 2013

i jeszcze taka relacja z zawodniczego punktu widzenia. jest dużo fachowych terminów, także nie polecam tego tekstu amatorom, bo jest on skupiony głównie na przebiegu regat i organizacji treningów klubu. z drugiej strony ciekawy artykuł dla osób chcących podszkolić się trochę w startach- jest trochę ...
autor: TrueKejner
06 wrz 2013, 17:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Chcialbym poruszyc bardzo wazny moim zdaniem temat szkolen kite. Wiekszosc szkol w PL szkoli na patencie IKO i sie tym chwali. Szkolek powstaje i upada coraz wiecej, z roku na rok rosnie tez liczba kursantow. Jakis czas temu w jednym watku padla liczba 10tys kursantow rocznie na polwyspie :idea: Zr...
autor: TrueKejner
07 wrz 2013, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krzysiek Issel - Fresh Water "video"

Zajebisty edit, zazdroszcze 4 tyg na Rodos. Kejner mógłbyś napisać coś więcej jak wygląda poprawna praca nóg szczególnie w bj3 i bj5? bardzo upraszczając: w większości podstawowych tricków czyli wszystkie przełożenia po raley, back airpass, NIS sprawa wygląda podobnie. Generalnie w trickach gdzie n...
autor: TrueKejner
08 wrz 2013, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

W końcu się doczekałem wyjeżdzam na 3 tygodnie na Rodos z Łukaszem. Mam zamiar trenować ile się da, aby przygotować się na następny sezon w zawodach. Paluję wylądować Backmobe, może uda się zrobić kiteloop hp. Będę Wam zdawał relacje jak to było poprzednio o moich postępach. Właśnie młodzi jest zad...
autor: TrueKejner
09 wrz 2013, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiazania wake a kite

był już o tym temat. Ja aktualnie ważę 69 kg i pływam strapy/buty na desce xenon LaLuz 138/42. Przy Twojej wadze oscylowałbym między 137 a 141 do butów. Ale co ja tam wiem :D pzdr w sumie coś tam wiesz bo też bym tak powiedział. dodam że szerokość to najlepiej 42, może nawet (przy 141) 43cm. Ja mam...
autor: TrueKejner
10 wrz 2013, 17:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Marek, Zrobiliśmy trzeci tajny;) termin, także zostają do 28.09 plus Kajtpeloowa ekipka też będzie, ale to już pewnie wiesz :wink: Pozdrawiam, ...no to zweryfikuję postępy :twisted: :twisted: :twisted: P.S Zapraszam na nieodpłatny procamp pod sklepem. treningi wieczorowe będące znakomitym uzupełnie...
autor: TrueKejner
12 wrz 2013, 11:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Z dzisiejszego dnia jestem mega zadowolony. Solidnie wiało, latałem na 9 i 5 m latawcach. Skleiłem jedno za drugim raley to blind, back to blind, sbend to blind i blind judge :D jak zrobisz sbenda 3/KGB do mojego przyjazdu stawiam kawkę z marketu. Ziomek, ty masz już jakiś gotowy szablon posta, czy...
autor: TrueKejner
19 wrz 2013, 07:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

z tego wątku już raczej nic sensownego nie wyniknie.

np. ten ziomek nie ma karty IKO a też jest zajebisty:
phpBB [video]


Liczy się czy masz protektorów na real a nie jakąś kartę rowerową z 2008...
autor: TrueKejner
18 paź 2013, 21:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Tu od 4 miesięcy zero, a tam 7 stron komentarzy. Potraficie tylko gadać o sprzedaży, albo wyrażać dezaprobatę. Janek nie jest do was wrogo nastawiony, a wy mokra wasza sierść... Hahaha! Może po prostu jestem za mało kontrowersyjny, żeby dorobić się AŻ 7 stron... Nie wiedziałem, że to o to chodzi w ...
autor: TrueKejner
21 paź 2013, 18:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Victor Borsuk - PAKIET FILMÓW 2012/2013

Victor pisze: najlepsza część to ta, że według tabelki w 18 minucie wygrałem pojedynczą eliminacje Pucharu Świata na Coche :D Świetne zawody:)

rzeczywiście to najlepsza część tego filmu... :twisted: :doh:

jest i Spiess!
phpBB [video]
autor: TrueKejner
09 lis 2013, 21:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gisela - PKRA Freestyle World Champion 2013

Kurcze, no szkoda, że tak między zawodami te kontuzje nałapała. Druga na świecie to i tak dobry wynik, ale jak już raz się wygrało puchar to na pewno wszyscy (a najbardziej pewnie Karola) liczyli na kolejny sezon dominacji, heh. Jak na mój gust akurat Karolina ma dobre podejście i wszystko (szczegól...
autor: TrueKejner
15 lis 2013, 21:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Denis Zuriik w Brazylii

Młody masz najbardziej wieśniackie szorty chyba na świecie (te czerwone). Oglądam foty i podziwiam jak idiotycznie można w nich wyglądać.
Gdzie się podziała najwyższa półka stylówy aka "adidas turkey oridźinel" ???
autor: TrueKejner
26 lis 2013, 13:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Denis Zuriik w Brazylii

NO! TO SIE ROZUMIE! od razu te foty lepiej wyglądają.

...to jak masz fotki na zawołanie to się pytam w takim razie gdzie się podziały "big booty choco chicks fortaleza"?
cron