Znalezione wyniki: 88

Powrót

autor: TrueKejner
29 kwie 2015, 20:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

równocześnie cała grupka ludzi, którzy najbardziej cenią sobie pływanie przy 18 węzłach na średnich kajtach będzie codziennie szlifować krok po kroku kolejne triczki. zero wenzłuf- zero funu? :doh:
autor: TrueKejner
16 maja 2015, 16:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Rhall pisze:...przeważały dechy su-2 i latawce cabrinha, czyżby jakieś promo było na te sprzęty? :)



no fakt promo BYŁO. w tym zestawie jeszcze przez kilka ostatnich sezonów...

:shifty:
autor: TrueKejner
16 maja 2015, 16:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PIERWSZY NA ŚWIECIE WYŚCIG KITESURFERA Z NIEPEŁNOSPRAWNYM KOLARZEM.

no i dzięki za jakieś materiały- jak widać nie trzeba wzbudzać stanu wyjątkowego w Polsce, żeby dostać tracking i kilka fotek z gopro.
:thumb:
autor: TrueKejner
22 maja 2015, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Wiktorek pisze:Moja z tego rocznika jeszcze się trzyma ... jak to złamać?


hmm...
8)
autor: TrueKejner
23 maja 2015, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

bylismy razem w tarifie i nie zlamales ani jednej przez 10 dni .Smie twierdzic ze 90% forumowiczow nie zlamie tych desek przez cala swoja przygode z latawcami ...a pozostale 10% trafi wybrak albo Karasiowa próbke . Jakosc plywania to jedno ...nie kazdemu musi wszystko pasowac jednemu klesz innemu f...
autor: TrueKejner
24 cze 2015, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rekord guinnessa na surfie

takie rekordy są totalnie BEZ SENSU! :doh:
równie dobrze mogliby pokazać jakiś powodzian ze Sri Lanki, którzy wspólnie na kłodzie odpierają ataki kolejnych fal...
autor: TrueKejner
28 sie 2015, 13:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Miłosz Yano Jr - 10-letni kitesurfer - Jastarnia '2015

bardzo fajnie, tak trzymać!

osobiście trzymam kciuki za pierwsze skrzyżowanie i zakręt pod tytułem "freestyle". :wink:

pozdro!
autor: TrueKejner
05 kwie 2016, 16:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najnowysz edit Marka Rowińskiego Jr

zaaaak pisze:Gdyby monter poświęcił tyle uwagi cyckom co śledziom byłoby inaczej... :wink:
btw świetny filmik, co to za miejsce...?

Gdyby Monter był singlem miałby pewnie większe pole do popisu hehe
autor: TrueKejner
08 kwie 2016, 14:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński: aktualności na moim blogu

Cześć! Na Filipinach byłem tylko na wyciągu CWC obok miasta Naga. Nigdzie nie pływałem tam na kajcie nawet. Cześć! Dzięki za odpowiedź :) Akurat mieszkam w Chinach więc aż tak bardzo na egzotyce mi nie zależy :) Ląduję w Manili, i to bez sprzętu więc mam ograniczony wybór :/ patrzyłem na Cuyo, fajn...
autor: TrueKejner
02 gru 2016, 17:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Haha! W końcu jakaś "mini kłótnia" na forum. Dobrze, że coś się dzieje- chyba każdy kto nie zaglądał tu od dawna przypomniał sobie jak to kiedyś było. @Kub Coś dziwnego tam napisałeś rzeczywiście. To forum bez użytkowników jak Ziomek itd, którzy mają niebywałą zdolność wyrażenia jakiejś ba...
autor: TrueKejner
03 gru 2016, 19:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite i trapez w bagażu podręcznym ?

Ja latam już od lat i przetestowałem bagaż na chyba wszystkie możliwe sposoby. Kilka faktów ode mnie: 1. Nigdy nie miałem problemu z metalowymi częściami w bagażu podręcznym. Hak, śruby, części od barów, nawet finy przechodzą bez problemu. Jedyne do czego mogą się przyczepić ze sprzętu to śrubokręt,...
autor: TrueKejner
08 gru 2016, 08:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Idealny Admin - pomóżmy mu!

coraz gorzej Panowie, coraz gorzej... nie da się czytać tych andronów, czas opuścić to miejsce :doh: Krzysiu - obiecuję poprawę - nie odchodź :clap: to wyluzuj bo jesteś jedyną osobą która drąży temat Pabla, który już się wszystkim znudził tydzień temu. Czyta się to gorzej niż streszczenie fabuły m...
autor: TrueKejner
28 gru 2016, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

tak jak obiecywałem (z lekkim opóźnieniem) jest mój film podsumowujący sezon 2016! Przy okazji premiery zorganizowałem mały konkurs w którym jest do wygrania deska, na której przepływałem cały rok i nakręciłem większość ujęć. Szczegóły znajdziecie na mojej stronie FB w poście z filmem: https://www.f...
autor: TrueKejner
15 sty 2017, 21:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

magazyn z niezależnym testem szmelcu- super sprawa!!! w dzisiejszych czasach mógłby to być niezależny kanał na youtubie połączony z działem newsy (sprawdźcie sobie "kitekooks" na instagramie) @Crazy Horse prostsze od kulki mogłyby być wszystkie systemy bezzrywkowe i nie wymagające haku w t...
autor: TrueKejner
26 sty 2017, 16:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Freestyle strapless

no dokładnie. robienie HP na deskach wave jest według mnie totalnie bez sensu. Chyba że chodzi o jakiś skok na fali tak, że już trzeba przełożyć, żeby się nie zaplątać w linki. Ale takie małpowanie freestylu na płaskiej wodzie z inną deską to trochę bzdura. "Gustibus non est disputandum" ...