Znalezione wyniki: 88

Powrót

autor: TrueKejner
22 mar 2017, 14:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński: aktualności na moim blogu

phpBB [video]
autor: TrueKejner
06 kwie 2017, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Idealny Admin - pomóżmy mu!

Ponawiam pytanie o zmniejszenie ilości działów!!!

Mnóstwo postów ginie bez odzewu w nieprzeglądanych zakamarkach forum. Było już wcześniej pisane jak można by to uprościć. Jak nie pamiętacie to mogę wrzucić cytaty.

:think: :think: :think:
autor: TrueKejner
18 kwie 2017, 19:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [S] Shinn Adhd 142cm blat + finy

no rączki brak już tak z zasady hehe. na życzenie mogę za to zalać te inserty od rączki żywicą- to da się zrobić
autor: TrueKejner
31 maja 2017, 11:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Hej! Spływ przez Mewie to bardzo fajna sprawa. Po drodze nie ma za bardzo przeszkód i niebezpiecznych miejsc. Jedyne co to tych parę wystających przy niskim stanie wraków, ale łatwo je zauważyć (gorzej jeżeli płynąłbyś na FOILU za to !!! ) Jedynym niebezpieczeństwem według mnie to ZMIANA WARUNKÓW NA...
autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: TrueKejner
27 cze 2017, 11:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Przygotować się na zjazd cen formuły CR:X

W sumie nie wiem, po co ludzie jadą po tych CRX tylko dlatego, że jest to RÓWNIEŻ monotypowa klasa w jakiś tam wyścigach. Ja patrzę na to trochę z drugiej strony- całego tego CRX odbieram też jako po prostu nowy rodzaj SPRZĘTU. Jak będą rozwijać się w tym wyścigi itd. jest trochę trudne do przewidze...
autor: TrueKejner
26 lip 2017, 12:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

"EARTHQUAKE" czyli Marek Rowiński na Sycylii- killer video part

Zapraszam do obejrzenia mojego nowego video które kręciliśmy dwa tygodnie temu na Sycylii.

phpBB [video]


artykuł na redbullu:
https://www.redbull.com/pl-pl/marek-row ... -z-sycylii

Pozdrowienia!
Marek
autor: TrueKejner
28 lip 2017, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Loopy do delikatnego spokojnego lądowania

Panie wielce obrażony, tu pisze menel spod sklepu! luzno nie wkladaj posta jednego / dwoch chlopakow do wora ze wszystkimi. fakt jest faktem. sztos te twoje lupy, dobry progres oO napisz jak mozesz jak ty robisz aby nikt nie tlumaczyl, ze to wina braku lupa... szmata w prawdziwym zenicie jak najdlu...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: TrueKejner
05 paź 2017, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

> A to wyczyn olimpijczyka, analogiczny do tego dokonanego przez Victora, ciekawe czy też tak zawzięcie dyskutowano o tym, czy to jest promocja narciarstwa. > Ale i tak aby tego dokonać, trzeba mieć osiągnięcia sportowe, jaja i fantazję, zawistni zawsze się znajdą. Rzeczywiście "analogiczny wy...
autor: TrueKejner
12 paź 2017, 14:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Szacun za przekazanie gratis tylu informacji o freestyle. Dla mnie kite to właśnie freestyle. Nie krytykuję Kolegów, którzy po etapie pływania prawo-lewo kupują deski race lub wave i są dumni z tego, że pływają np. na morzu - każdy szuka własnej drogi rozwoju na miarę swoich możliwości. Prze...
autor: TrueKejner
30 sty 2018, 18:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Powracam z kolejnym postem na temat rozwoju w kiteboardingu. Opracowałem schemat, który nazywam "mapą rozwoju" w kajcie i jest to mój subiektywny podział etapów nauki. Do rozpisania kolejnej mapki zmotywował mnie akurat zupełnie inny sport, ale przełożyłem to finalnie na potrzeby kajta. I....
autor: TrueKejner
17 kwie 2018, 11:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Marek Rowiński TripleS 2018 wildcard video

Troche temat nie po polsku ale chcialem udostepnic tu na kiteforum moj edit na tegorocznego Triple S. Termin nadsylania filmow jest do jutra i po spokojnym starcie zaczely sie pojawiac filmy innych riderow. Moze nie ma ich duzo ale konkurencja jest spora. Za to ludzie z KPL sie jaraja mocno moim fil...
cron