Znalezione wyniki: 157

Powrót

autor: rolnik
19 wrz 2013, 08:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UJAWNIĆ SIĘ WHO is WHO , jest ktoś odważny

Wiecej dystansu do forum i po problemach :wink:
autor: bartekk
26 wrz 2013, 15:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Next Generation - warto zobaczyć

Robinson Hilaro własnie sieknał podwójnego hintenbergera(backrolla) 7 !! :shock:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151896730919596

Mam nadzieje że pojawi się na PKRA 2014 bo potencjał ma duuuży i robi tłuste triki od kilku lat !
autor: Ziomek.
08 paź 2013, 10:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najwyższe skoki na spocie ?

Slawek-Kopiec pisze:Temat powinien brzmiec:"Prawdopodobnie najwyżesze skoki na spocie".


..temat powinien chyba brzmieć : "GDZIE :idea: te skoki?"

..bo zmarnowałem 3,5 minuty ze swojego życia na kupsztalowy filmik.. :?

peace
autor: Famay
18 paź 2013, 15:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Tu od 4 miesięcy zero, a tam 7 stron komentarzy. Potraficie tylko gadać o sprzedaży, albo wyrażać dezaprobatę. Janek nie jest do was wrogo nastawiony, a wy mokra wasza sierść... To na ch... się wypowiadasz w topiku który nie był ruszany od miesięcy ? Nikt z tego forum ciebie nie kuma ! Idź kręcić b...
autor: unhooked
18 paź 2013, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

TRENING MACIEJA MACIEJSKIEGO W TARIFIE pod czujnym okiem Mastera
phpBB [video]


00:14 - miszcz :clap: Trick siedzi jak ta lala :thumb:
autor: unhooked
22 paź 2013, 09:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapeless - jest taki rekord ?

... No to jak to jest ? Tu jest hucznie ogłoszony, a oni nie mają? Ktoś ściągał ślad ze strony Guinessa. Prosiłem o linka. Nie dostałem. Wątek zamknięto. Co to za rekord, po którym nie ma śladu? Jest rekord, a go nie ma? Nie uznali? Czy co? Prosiłbym o pogonienie Guinnessa, bo mają straszny bałagan...
autor: Denis
30 paź 2013, 14:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Denis Zuriik w Brazylii

Już tydzień siedzę w Brazylii. Jak co roku przyjeżdżam do tej samej posady o nazwie (kite beach). Nie mam za bardzo co wam mówić o tym miejscu bo jest idealnie na kita . codziennie wiatr , który wieje z ta sama siła ,do wyboru wave na morzu albo super flacik na lagoonie ze słodka woda parę kilometró...
autor: feel
03 lis 2013, 23:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airstyle by Toby

Ostatnio zamówiłem sobie DVD AirStyle. Chciałem zobaczyć, co tam Toby pokazuje, czy są jakieś cenne wskazówki jak latać wyżej, ujęcia z mega lotów itp. No i przyszło podwójne DVD – 3h i 2.5h :shock: Razem z DVD dostałem plakat i kilka naklejek. Obejrzałem i postanowiłem napisać krótką recenzję – moż...
autor: mary.dk
08 lis 2013, 21:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nawet Onet oniemiał - nowy wymiar: 30m w surfingu

Widzę tu nutkę hipokryzji czyżby TA laska nie dość że nadążała własne życie to jeszcze ratowników? Ciekawe ile ma hejtów :D Chyba nie zamierzasz porownywac swoich wyczynow do jej ? :shock: Pozdro... Nie , niechcę bo niby co można by było porównać? Kitecross przez Bałtyk czy 1000 km na Sup ? A może ...
autor: 24SURFpl
14 lis 2013, 16:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Denis Zuriik w Brazylii

Kasiunia pisze:Zajebiście wyszły te filmy z zachodem słońca! zgrałeś je sobie?


OFF TOP: Kto nie widział, niech zerknie na part Jana z Bra - WKL 2005 :wink:
http://www.boardandkite.pl/video/wklbrazilejros.wmv
autor: zaq
23 lis 2013, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Egipt, Quest for wind & vlog (w podróży) [listopad 2013]

Cześć, Tym razem wybrałem się do Egiptu, bardziej na objazdówkę i sprawdzenie jak tu jest teraz + własny projekt, niż siedzenie w jednym miejscu. Na razie z wiatrem jest „tak se”, ale na nadmiar czasu nie narzekam. Teraz jestem w Hurgadzie i El Gounie na zmianę. W tym tygodniu - baza wypadowa, dwa h...
autor: BraCuru
24 lis 2013, 09:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Świata Racing IKA Chiny 2013

Co tam sie musiało dziać!!!!! Dzisiaj odbył się tylko jeden medalowy i na razie mam tylko nieoficjalne przecieki. Błażej 5, Maks 6. Błaszce zabrakło milimetra do podium! Niebrzydki pojechał źle ostatnie 4 wyścigi final i wypadł z top 10. Nie podchodziłbym przez najbliższy tydzień do Tomka :( Aga chy...
autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: zaq
28 lis 2013, 22:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt 2013 listopad - quest for wind & vlog (w podróży)

Opuściłem Hostmark Hotel (via ITAKA) pod Hurghadą. Skończyłem wczoraj tygodniową podróż za materiałami do moich projektów filmowych (ekipa Max & Jacek - THX!, wraca właśnie do Polski). Wynająłem busa wraz z kierowcą dzięki Joannie z Jovi. Poruszaliśmy się wszędzie i bez zbędnych problemów. Ostat...
autor: Crazy Horse
11 gru 2013, 09:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Powiem tak, nie chce mi się czytac takich bzdur, gdyby to mialo naprawde nastapic, to i tak bede jezdzil nad Zatoke z dziecmi i wnuczkami i uczyl je na ws i kite :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Placac mandaty, czy uciekajac po krzakach wszystko jedno :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D