Znalezione wyniki: 157

Powrót

autor: darkowic
09 kwie 2014, 13:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grand Prix Snowkite Tour 2014

Grand Prix Snowkite Tour 2014 5 kwietnia 2014 roku w cieniu innych wielkich wydarzeń sportowych, na terenie Centralnej Szkoły Szybowcowej w Lesznie, podczas zawodów ladkitowych OPEN RACE, oficjalnie ogłosiliśmy zwycięzcę GP Snowkite Tour 2014 - niespodzianki nie było, ponieważ nie udało sie przepro...
autor: Stawny
11 kwie 2014, 09:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lista morderców desek...

Nigdy nie udało mi się złamać TT, chyba coś źle robiłem :wink: teraz skutecznie niszczę wave'ówki :( Osiągam niezłe rezultaty, wyniki od grudnia 2012 do dziś: Nr 1 złamana po roku + wyrwane 3 skrzynki, po naprawie 2 stringery miało być ok. ale okazało się ze zaczeła brać wodę na kasecie pod insertam...
autor: kw92
14 kwie 2014, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Surfmag na piapierze- jak wrażenia?

Mnie tak jak Mareczka, oprócz treści ujęła GRAFIKA :!: Magazyn przygotowany na światowym poziomie :clap: Od razu skojarzyły mi się amerykańskie magazyny skate...i jak widzę nie tylko mi (@Piotrekb) :thumb: Na ostatnim wyjeździe w Wenezueli wyrywany był z rąk :lol: W przerwie na spocie nie może być ...
autor: Ziomek.
19 kwie 2014, 13:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Denis Żurik - Nr.2 Junior w Europie

..no to Denis :clap: - soczki masz przez cały sezon gwarantowane :thumb:

peace
autor: zaq
25 kwie 2014, 20:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

kibel podnosi punktację overall o 0,5 punkta ;)! prawa noga 9/10, lewa 7/10 ilość wielorybów na spocie 5/10 muszle i ślimaki na przeszkodach 7/10 czop w skali ostródzkiej 6/10 morska woda na wyciągu 7,5/10 możliwość nauki języka rosyjskiego 8/10 + sałatka i kurczak z cebulą 10/10! od jutra windy at ...
autor: Ksiaze
30 kwie 2014, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Do wszystkich Kiteboarderów! Wiele osób zastanawia się co robi Polski Związek Kiteboardingowy i po co jest. Chętnie podzielę się kilkoma ogólnymi informacjami. Polski Związek Kiteboardingu PZKite został zarejestrowany w KRS 19.11.2013 jako zrzeszenie trzech stowarzyszeń : Polskie Stowarzyszenie Kite...
autor: BraCuru
02 maja 2014, 12:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Przepisy Pucharu i Mistrzostw Polski 2014

Zainteresowanych zapraszam do lektury:
http://pskite.pl/index.php/zawody/przepisy.html

Regulamin PZKite gotowy ale adminowi brakuje czasu w majówkę na wrzucenie ostatecznej wersji (generalnie Regulamin Ford Kite Cup opiera się na PZKite i tam znajdziecie wszystko co zawodnik wiedzieć powinien).
autor: FilipN
08 maja 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

dodam swoje 3 grosze: - sadzac po komentarzach na forum dot. kursanta ktory ze znanej szkolki nie mogl sie doprosic karty iko po ukonczonym zacnym kursie, to iko nikomu jest niepotrzebne (chodzi o klienta koncowego) wiec i certyfikaty iko dla szkolacych chyba takze na plaster... Bzdura. Co innego k...
autor: zaq
11 maja 2014, 20:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Projekt video - kite, life & zajawka

Już zapomniałem że zakładałem ten wątek. :lol:

Od ostatniego razu zrobiłem kilka filmów z Wenezueli oraz film z Egiptu z Hamaty

phpBB [video]


phpBB [video]
autor: Ksiaze
16 maja 2014, 12:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

"W krótkiej informacji o działaniach PZKite (o którą chyba chodzi) nie ma szans by wymienić wszystkich zasłużonych dla naszego sportu. Dlatego przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony brakiem wzmianki o nim. Wzorów do naśladowania mamy wiele, prócz tak znanych jak Viktor i Tomek jest jeszcze w...
autor: Ziomek.
18 maja 2014, 10:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

..niektóre watki przerastają nawet łyse konie..

peace
autor: Lussik | EASY Surf Center
26 maja 2014, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Stacja pogodowa LIVE z Chałup + webcam HD

Hej Wrzucam na główne, bo domyślam że wielu z Was te informację mogą się przydać. Uruchomiliśmy w bazie profesjonalną stację meteo pokazującą warunki pogodowe LIVE na stronie naszej szkoły kitesurfingu http://www.easy-surfcenter.pl Prócz stacji zamonotwaliśmy również kamerę HD, dzięki czemu możecie ...
autor: Grzesiek
27 maja 2014, 19:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Surf to Fly Summer Cup 2014 - kite competition 28-29.06

Surf to Fly Summer Cup 2014 kite competition Chałupy 5 – Kemping Ekolaguna, 28 – 29 czerwca Plakat i strona zawodów: http://surftofly.com/summer-cup-2014/ Surf to Fly Summer Cup - czyli coroczne święto kitesurfingu organizowane przez szkołę Surf to Fly. Impreza jest skierowana zarówno do zawodników...
autor: jedi1
27 maja 2014, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

https://www.youtube.com/watch?v=oxZ6bmVMhuw Jak dla mnie lepsza wersja dla latawców, które mają spory depower, ale to chyba nie na temat :doh: Zresztą teraz większość latawców leashuje się na jedną linkę, więc wystarczy postawić latawiec na krawędzi, pociągnąć zrywkę i podejść do latawca trzymając z...
autor: Smokie
30 maja 2014, 21:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Drukowany SURFMAG #2 - kolejne fanty do zgarnięcia

Już niebawem w wasze ręce trafi drugi numer drukowanego magazynu SURFMAG :) https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/10330269_10152024318621146_6358103347047601594_n.jpg W drugim, drukowanym numerze magazyny znajdziecie między innymi: - Piotrek Nowosad w indonezyjskich tubach - kalifo...
cron