Znalezione wyniki: 157

Powrót

autor: Ziomek.
24 cze 2008, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

nawet nie wiem ILE między 15 a 20 szt rekord to dwie szt w ciągu 2? minut w Turcji :? a trzecia po kolejnym pół godziny (bo wiząłem sobie do serca żeby delikatniej lądować :wink: ..) łamanie desek zaczyna się podczas nauki skoków - gdy zbyt skupiamy się na wysokości pierwszych skoków - a nie na ich ...
autor: Ertel
24 cze 2008, 16:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

BraCuru słabe wyniki wynikaja pewnie z tego ze wcale dlugo nie plywam a po drugie od razu mialem porzadny sprzet :P
autor: unhooked
29 sie 2011, 19:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: prawo drogi w praktyce

Moje zdanie jest takie, ze szkolki niewystarczajaco duzo czasu poswiecaja na omowienie KsPD. Bo po co? Najpierw kursant musi poplynac, a jak poplynie, to koniec, nastepny... ALE wszyscy instruktorzy szkolek na tym forum deklaruja, ze omawiaja ten temat. W zwiazku z tym koledzy i kolezanki dalej prom...
autor: RadekSz.
13 lis 2011, 19:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nawet Onet oniemiał - nowy wymiar: 30m w surfingu

http://www.driftsurfing.eu/wp-content/uploads/2011/10/Andrew-Cotton.jpg Zdjęcie przedstawia ten sam klif z drugiej strony. Miasteczko położone jest w pewnej części na tym klifie http://fotoportugalia.pl/_picat_files/0000/0314_500.jpg Poczytałem co nieco na różnych stronach i na wszystkich piszą ,że...
autor: Piotrekb
04 cze 2012, 16:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Powitanie dla Kitesurferów

trochę na marginesie tematu: "Biednemu zawsze wiatr... siądzie" :lol: :lol: :lol:
autor: kriski
10 lip 2012, 13:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zlodziej i oszust Andrzej Szklarz

kupilem kita, sprzedawalem starego rozgladalem sie za nowym przyszedl prive moj blad.... Jeśli ktoś na podstawie powyższego zdania dokonał już wyroku na Andrzeju Szklarzu to ja nie kumam, bo ja nic po polsku z powyższego nie rozumiem. Kompletnie nie wiem co się stało. 1. Kupilem kita 2. Sprzedawale...
autor: jesiotr
11 lip 2012, 15:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zlodziej i oszust Andrzej Szklarz

Wyslalem przelew 2 miesiace temu. Przez 1 miesiac bylem zwodzony i informowany ze to firma kurierska nawalila, potwierdzenia nadania sie nie doprosilem. Proba kontaktu zawiodla na wszelkich frontach, wiem ostatnio wichury byly ale miesiac temu? Nie pamietam jakichs kataklizmow a mam potwierdzenie od...
autor: kiteoszolom
26 cze 2013, 00:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

Ziomek. pisze:..co nie znaczy, że inni nie pływają mocno - Denis nadrobił sporo moc, zmieniając latawce na twarde właśnie,


Elo,
To twardość skrzydła ma taki wpływ na progress... Pompuje latawiec na 7... To za mało? Dlatego nie mogę dokręcić backrolla?
Pomóż pls :!:

Elo :!:
autor: Crazy Horse
30 sie 2013, 17:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Carlos i Eudazio w Teamie Xcel

A Ziomek jest w Oneillu, a Mareczek w NP, Juri w Mystiqu, a Kelly w Quiku :idea:
autor: przybysz
04 wrz 2013, 18:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Strapy/wiązania

Pady za 600 to grube przegięcie.
autor: Crazy Horse
06 wrz 2013, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Marek, nie szkoda Ci czasu, postrzegających jak Ty jest zdecydowanie mniej, a dla Janka liczy się i tak większość :idea: Wszytskie takie akcje: rekordy, zawody, wyczyny inne, wielkie i największe mają swoich zwolenników i przeciwników, gruppies i hejterów. Pisząc w tym tonie robisz z KF trochę Pudel...
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

..a propo szkółek i uczenia przez "kolegów" akcja działa się tydzień temu w Międzykach, dwa dni po zawodach, ja przepałowany mocno na 11 C, akurat schodziłem z wody zmęczony, tym brdziej, że standardowo odkręciło pod wieczór od brzegu i sam miałem już problem w ogóle utrzymać swój latawiec...
autor: HiJack
08 wrz 2013, 10:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Widzę że sporo pary idzie w gwizdek... a temat waży bo o ludzkie zdrowie a nawet życie idzie, dla szkółek oznacza to mniejszą lub większą popularność tego sportu dla pływających mniejsze lub większe poczucie bezpieczeństwa na wodzie. Stało się, kolejny kitesurfer poturbowany, może warto wspólnie zas...
autor: surfbabe
08 wrz 2013, 18:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Już dawno powinien być wprowadzony dobry zwyczaj używania lajkry w ustalonym przez środowisko kolorze przez każdego początkującego dla dobra swego jak i innych użytkowników akwenu. Temat dla lokalnych szkółek, wypożyczalni, PSK.... ale jak widać nawet taka prosta inicjatywa leży. A jak ty sobie wyo...