Znalezione wyniki: 17

Powrót

autor: Stawny
11 cze 2013, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Jurgen pisze:Sobiesław staje się poniedziałkową tradycją :)
Fale lepsze niż tydzień temu :) Ciekawe co będzie za tydzień ;)


Tradycyjnie też nie dałes znać że jedziesz i jaki warun :hand:
Szkoda bo miałem plan żeby się wybrać... ale padło na kurort :mrgreen:
autor: Stawny
19 cze 2013, 20:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ankieta - ile godzin rocznie pływasz na kajcie

jest nowe narzędzie do zbierania danych więc będzie łatwiej je podsumować :thumb: Pochwal się pliss. Czy trzymasz to w aquapacku? Sunto ambit i trzymam go na ręku. Odpalam jak zaczynam pływać, pauzuję na przerwy itp. Ma dobry GPS z akceleratorem nadgarstkowym i rejestracją co 1s więc dobrze oddaje ...
autor: Stawny
22 cze 2013, 11:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ankieta - ile godzin rocznie pływasz na kajcie

Hej to nie ankieta ile wydajesz na godzinę pływania na kajcie :hand: Co za różnica :doh: jak to mawiają, to jak ze spalaniem paliwa w aucie: - ile panu pali? - tyle ile wleje :lol: Można wydać mniej lub więcej na sprzęt, mieć dojście do rabatów lub nie, mieszkać blisko lub daleko wody, pływać FS lub...
autor: Stawny
15 lip 2013, 15:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

To fakt na wodzie zebrała sie niezła grupa :thumbsup: więcej było tylko w piątek bo w pewnym momencie (dołączył do nas Rabit Gang na Maszo) i szło w dół 14latawek :shock: W końcu pojawił się chromosom X w składze, jak na drugą obecność na otwartym 100% sukces :thumb: :thumb: :thumb: Jeszcze raz dzię...
autor: Stawny
24 lip 2013, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Łuk brwiowy z kolanka przy przejściu przez przybój. Pozdr L Wczoraj w pociągu o tym rozmawialismy :shock: że przy strapless i zagapieniu się z amortyzacją taka opcja strzału w twarz jest mocno realna :evil: Fred zakładam że miałeś naprawdę dobrze, bo to falowanie co na Helu musiało wchodzić w górki...
autor: Stawny
12 sie 2013, 11:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Dla kogoś kto jest na początku drogi i na dużej latawce takie 30KTS może się skonczyć nawet nawet brązowym :wink:
autor: Stawny
26 sie 2013, 15:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Czy ktoś może potwierdzić, że most w Sobieszewie działa? Dzięki, Szymon Most działa :) Panowie podajcie namiary dokladnie gdzie w sobieszewie bedziecie... Dzieki z Gory:) Stajemy przy Orle, i pływamy tu: https://maps.google.pl/maps?saddr=Lazurowa&hl=pl&sll=54.358557,18.885841&sspn=0.074...
autor: Stawny
07 wrz 2013, 16:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North kiteboarding 2014

Miałem w rękach Rebel w rozm. 13 z rocznika 2013, lecz nie sądzę aby zakres dolny specjalnie wzrósł w 2014, w porównaniu do mojego SB12 z 2012 to słabiej ciągnął (na chwilę się przepiąłem), stąd warun testowy był taki sam, ale chyba wszyscy z Północy wiedzą że Rebel jest nieco paliwożerny, ale za t...
autor: Stawny
18 wrz 2013, 19:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:Najgorszy wiatr w tym sezonie dzisiaj na rewie. Straszne gówno.


a wieść niesie że na wyspie ładnie wydało, na 1/2 też w użyciu od Kuźnicy po Hel :wink: 5-6-7m latawki,
a na deser :thumb:
West.jpg
autor: Stawny
23 wrz 2013, 07:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hej Localesi, podpowiedzcie gdzie w okolicy wchodzi najlepsza fala w niedziele i w poniedziałek. Jestem w trasie do Leby, bede ok 14.00. Jakies wskazówki jak dotrzeć do dobrej miejscowki wave? Wydaję mi się że przy tym kierunku najlepszej fali można się spodziewac na cyplu w helu :twisted: Myslę że...
autor: Stawny
01 gru 2013, 19:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

No to dziś mieliśmy warun sezonu :D Wiatr bardzo równy, pełna lampa, polska Hookipa normalnie 8) 3przybój i dalej king, konkretne sety, elegancko wyprasowane, poukładane. Brak słabych punktów na trasie, w powietrzu szmatki od 4,5/5/6/7m, w składzie jak zawsze ostatnio Żelazna Dama Dagmara :thumb: Z...
autor: Stawny
11 kwie 2014, 09:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lista morderców desek...

Nigdy nie udało mi się złamać TT, chyba coś źle robiłem :wink: teraz skutecznie niszczę wave'ówki :( Osiągam niezłe rezultaty, wyniki od grudnia 2012 do dziś: Nr 1 złamana po roku + wyrwane 3 skrzynki, po naprawie 2 stringery miało być ok. ale okazało się ze zaczeła brać wodę na kasecie pod insertam...
autor: Stawny
11 cze 2014, 09:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór deski wave

Napisz do nich zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiadają na wszelkie pytania z wiązane z labulatorium i wynikami :) wiec pewnie udostępnią dane. Niestety często przy konkretnych walnięciach pada rejestracja danych + dochodzą okresowe przerwy serwisowe boi falowej... Tak na marginesie, trochę nie ten...
autor: Stawny
24 cze 2014, 19:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Nasze lokalne bałtyckie zawijki :D
phpBB [video]
autor: Stawny
17 lip 2014, 10:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Ziomek nie deprecjonuj tematu. Fakt, że nauka wożenia deski na kursie nie ma sensu bo wymaga innycn umiejętnośc na poziomie, które przychodzą z czasem, ale daleko tematowi do wspomnianych przez Ciebie trick'ów. Obiektywnie jakość szkolenia leci na łeb, pewnie nic dziwnego jak na 1/2 do "instruk...
cron