Znalezione wyniki: 39

Powrót

autor: jacamakajta
05 cze 2013, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Ziomek. pisze:no i fale były najlepsze jednak z rana, później malały szyyyyybciuutko..


O 17-18 napotkałem wiele przynajmniej po 3-4 metry jak tak szyyyyybciuutko malały to rano lochy musiały mieć po naście metrów, dobrze że mnie tam nie było bo bym nie ogarnął :mrgreen:
autor: holender_
09 cze 2013, 16:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Zgadzam się z Janosikiem jak i z martch_in, choć ze swoją tożsamością nie mam problemu jako Zbigniew Brzeziński. Niewielu jest na tym forum których nikt zupełnie nie zna , a pewnie nazwiska nic nie dadzą bo je też wymyślą czy na FB czy na KF żeby założyć konto tylko po to by komuś zafajdać opinie z...
autor: lui$
13 cze 2013, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ale Wy sie Panny drapiecie:) plywac a nie przed kompem siedziec :twisted: zobaczcie co sie za oknem dzieje :mrgreen:
autor: Slawek-Kopiec
14 cze 2013, 21:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ziomek. pisze:
donaj pisze:Plywalem dzisiaj 16-22 jastarnia, dupy nie urywalo. Przegapilem dzisiejsze plywanko?


..poczytaj ze zrozumieniem w wątku o sile wiatru Chałupy vs Jastarnia, to nie przegapisz następnym razem , jak będzie granicznie wialo :hand: :wink:


Mozna link do tego topicu?
autor: Smokie
22 cze 2013, 08:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

...oszukali.....

Na Atlantyku kolejny gleboki niz. Moze temu sie uda....
autor: bartekk
01 sie 2013, 10:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezstrapowcy

Mitu się nie szczypie :thumb: :shock:

phpBB [video]


Nie rozumiem gości na twin-tipach :?: :doh:
autor: Jurgen
13 sie 2013, 09:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:No wczoraj jak przyszkwalilo te 30+ (bialy szkwal) to na 12 bylo troche grubo :thumbsup:


Donaj Ty jednak mniej tego białego zarzucaj :twisted: :wink:
autor: Kubs0n
12 wrz 2013, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ja się zastanawiam, co tak cicho.... normalnie na tydzień przed jakimś wiatrowym piardem już pełna mobilizacja.... a tutaj prognoz pokazuje od poniedziałku ogień, a nikt nic.... :doh: Bo z doświadczenia wiadomo że progno z tygodniowym wyprzedzeniem bywa baaaardzo omylne :roll: Odnośnie przyszłego t...
autor: jacamakajta
24 wrz 2013, 10:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ktoś chyba nawet takim jak Ty poświęcił temat, na głównej :lol: Może to twoja akcja cyt: "Kulminacja, za 10 min - ktoś startuje gościa ( nie widziałem kto , bo stałem tyłem ), gość jakieś 70 kg, latawiec stary naish, jakieś 11m. Słyszę - uuuwwwaagaaaaa i gość leci jakieś trzy metry nad ziemią, ...
autor: 3msto
24 wrz 2013, 18:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

jacamakajta pisze:....., trzymajta się chłopaki :wink: zima tuż tuż :mrgreen:


Do zimy jeszcze nie jeden spływ Jaca zrobicie , a my pewnie nie jedną wkur..e na Rewce zaliczymy :lol:

Aaa, podobno na tą zime w Rewce pływanie w sucharze będzie pasee i kto nie na wywiewce ten leszcz :roll:
autor: onzo
08 paź 2013, 22:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak prawidłowo pompować kajta - SPECJALNIE TEN DZIAŁ

a ja z reguły pompuję na dźwięk... jak jebnie tzn, że za mocno ;) A serio - naprawdę na dźwięk jaki wydaje tuba gdy w nią pstryknę. Tak już mam od kilku lat. A sprawdzania na zasadzie łamania tuby nie lubię, z powodu, o której pisał color. Za dużo widziałem rozp... latawców przez nieumiejętne odwrac...
autor: roonek
16 paź 2013, 19:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Narazie sie nie podiecajmy - porownajcie progno ICM i WF/WG - bo sie tak srednio pokrywaja. Cos pewnie wejdzie, ale co i jak to cholera wie. No i nie chce byc starym malkontentem, ale cos z deszczem nie teges :lol: Oby po robocie sie wyrobic i dupsko pomoczyc, niech powieje na 9 ;) i tak wiadomo że...
autor: odi100
17 paź 2013, 18:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Smokie, a co Ty taki złośliwy ? raz w roku zawody trzeba rozegrać, żeby wyłonić króla podwóra. Niestety plany wspólnej imprezy w tym sezonie spłoneły na panewce, być może wcale nie trzeba napalać się odrazu na mistrzostwa świata z warunem z kosmosu, wystarczy skrzyknąć kumpli, pofikać przybić pione...
autor: bobek_h
18 gru 2013, 21:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North kiteboarding 2014

Od ilu lat trawają już te napinki na temat 5tej linki? To już jest na prawdę nudne
cron