Znalezione wyniki: 25

Powrót

autor: gredy
13 maja 2013, 08:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Dzisiaj ktoś gdzieś ??
autor: Grzenio
16 maja 2013, 21:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Lokalnie pewnie firlej przed południem obskoczymy :thumb: a w razie co to i Dratów też może się uda opływać. Przem... gdzie się wybierasz jutro,może bym szmatkę w końcu odebrał i opływał od razu :thumb: No Bescik czeka , będę jutro na dratowie od około 11, także wpadaj . Weź go a ja się zjawię w sa...
autor: m1
30 cze 2013, 23:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska Airush - znaleziono

Dziś podczas pływania znalazłem na zatoce deskę Airush pomiędzy kempingami Chałupy 3 i Solar.
Wyłowioną deskę zostawiłem na plaży na kempingu Solar obok bazy WIndsufrinogwej WTS De ski.
Deska była w ciemnych kolorach bez nr. telefonu. (wyglądała na rozmiar 132 lub 134)
pozdrawiam.
m1
autor: Prynio
18 paź 2013, 18:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

W piątek na Helu pogoda dla hardcorów xD chyba pływanie w czasie sztormu xD kto chetny? haha :thumbsup: Dla mnie ważniejsze jest że u nas ma wiać słodko ,tylko ten deszczyk :? Jestem na głodzie i mnie nic nie powstrzyma :lol: Chodzą słuch by zrobić zakończenie sezonu Letniego a zacząć Jesienny .Mia...
autor: Grzenio
24 paź 2013, 21:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Hey ludziska, ja trochę z innej beczki, otwieram warsztat od nowego miesiąca. Będzie to pierwszy w Lublinie warsztat samochodowy samoobsługowy. Mieści się on na Elizówce 26a, mapkę wstawię jak już ruszymy. Będzie czynny 7 dni w tygodniu, do godzina wieczornych 22. Idzie zima więc jak ktoś ma po drod...
autor: Grzenio
31 sty 2014, 23:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

kto ma czas i siły zapraszamy, będzie spora ekipa... !!
ognisko czy tam girll i wysokie loty bo prognoza dopisała... :P
autor: Prynio
23 maja 2014, 06:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

To co? Bierzcie namioty i wpadajcie, kto chce wyć do księżyca rozbija się na wale. :mrgreen:
autor: metsa
23 cze 2014, 07:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

świderkite pisze:DZIĘKUJE CHŁOPAKI NIE SPODZIEWAŁEM SIE TAKIEGO CZEGOŚ :*:*

ObrazekObrazek

Wszystkiego najlepszego Świder na nowej drodze życia :thumbsup:
autor: pedros_85
26 cze 2014, 00:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Panowie musze sie pochwalic. W zeszlym miesiacu wypowiedzialem umowe w pracy. W zeszlym tyg zawiesilem dzialalnosc a od poniedzialku juz na 95 % osiedlam sie w chalupach.. :) mam obiecana robote . co by tu wiecej gadac... Licze ze widzimy sie IN HEll !!!
autor: zaaaak
04 paź 2014, 20:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

następny będzie na poważnie ... obiecuję ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

phpBB [video]
autor: Prynio
14 gru 2014, 16:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Wybrałem się dzisiaj rowerem na Dratów. Woda dopuszczona do do stanu z przed remontu, skuta lodem.Prace przyspieszyły z groblą, kładą już płyty na wieńcu wału, ale wszędzie tam gdzie robią ,niezłe błotko. Poza tym jest do sprzedania działka z 50 m. za moją ,Swider kiedyś się dopytywał.Ładnie usytuow...
autor: zojsan
14 mar 2015, 18:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

jakby co to żółty lubię :wink:

na razie warun słaby na pn.
ale czemu nie...
mam piankę do oblatania :lol:

Trzeba było jechac do Jastarni...
choć za tydzień się poprawia (łącznie z temp.)
Jedziemy
autor: zaaaak
01 kwie 2015, 00:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

No jak brak, prosto z Balatonu na Kunów :thumb: Dzisiaj sesyjka dość krótka ,ale za to bardzo intensywna :twisted: Szarpało że z kapci wyrywało.Słoneczko świeciło i w porównaniu do Węgierskiej sadzawki,był prawie flat :lol: że też Ci się chciało, mnie się do tej pory pomidorami odbija ... a tymczas...
cron