Znalezione wyniki: 12

Powrót

autor: czosnek
25 sie 2013, 12:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

A może ktoś powiedzieć jak się pływa w Sobieszewie? Nie miałem okazji jeszcze tam pływać. Dziś chyba ładnie tam będzie wiało. Na jakich mapkach ty to wywnioskowales niby...Dzisiaj wieje, zgadza sie, w zachodnio pomorskim. a na jakich ty tego nie wywnioskowałeś? ? icm jak i wg pro daje po 17 fajne p...
autor: czosnek
08 paź 2013, 14:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ok, dzięki Jedi1, powiedz mi proszę czy w Rewie przy tym kierunku będę miał pływanie na płytkiej czy już raczej głębszej wodzie? prognoza troszkę siada na sobotę , trzymaj rękę na pulsie. w rewie pływanie przy E jest dla początkującego mało komfortowe (płytka woda po stronie nawietrznej z falami, p...
autor: czosnek
08 paź 2013, 21:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ok, dzięki Jedi1, powiedz mi proszę czy w Rewie przy tym kierunku będę miał pływanie na płytkiej czy już raczej głębszej wodzie? prognoza troszkę siada na sobotę , trzymaj rękę na pulsie. w rewie pływanie przy E jest dla początkującego mało komfortowe (płytka woda po stronie nawietrznej z falami, p...
autor: czosnek
10 paź 2013, 12:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Odkreca w.sobote na poludnie wiec na.małym morzu nie powinno byc źle (po poludniu). piątek: gdansk/gdynia/sopot:)?
autor: czosnek
13 sty 2014, 23:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zimno w twarz, co robić?

skończyć sezon...

nikt mi nie wmówi za żadne skarby , że pływanie w aktualnej temperaturze to przyjemność.
autor: czosnek
14 sty 2014, 14:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Skrajną głupotą można nazwać to gdy ktoś niedoświadczony idzie plywac w takich warunkach. Stwarza zagrożenie nie tylko sobie ale i wszystkim otaczającym, nie wspominajac o angażowaniu służb ratunkowych. Ludzie myślcie
autor: czosnek
16 sty 2014, 19:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [S] Nobile 50fifty 10m

czy administrator może raz na zawsze usunąć użytkownika mandaro ? liczba kłótni i niepotrzebnych postów spadnie o 90%
autor: czosnek
18 sty 2014, 22:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na polu przy glownej od strony osowej ostro bruzdy wystaja :/
autor: czosnek
03 mar 2014, 23:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PRACA POLSPORTY.PL REWA - NOWA BAZA

O mój Boże!! Kolejna szkółka w Rewie ://
Mam nadzieję, że szkolenia w trosce o bezpieczeństwo szkolnych jak i osób pływających będą wykonywane na końcu cypla lub po stronie nawietrznej??
Bo bywa z tym różnie...
autor: czosnek
01 kwie 2014, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: STARA CZAPKA

dobrze, że dziś prima aprilis:)
autor: czosnek
11 cze 2014, 22:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

każdą osobę , która chce jutro wchodzić na wywiewkę uprzedzam żeby 2 razy to przemyślała ! powrót po deskę w takim wietrze bez umiejętności będzie NIEMOŻLIWY! nie liczcie na to , że ktoś wam pomoże! liczcie na siebie i własne umiejętności! strona nawietrzna stoi otworem przed wszystkimi początkujący...
autor: czosnek
22 lip 2014, 11:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wojtek Janaszek pisze:jak w Pucku?


Stabilne 5knt