Znalezione wyniki: 31

Powrót

autor: bartolomeo_n
20 sty 2013, 18:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Snowkite Poznan

Jeszcze jeden update a propos lokalnych łączek... Pisałem, że przy Biskupińskiej się nie da, bo sterczą jakieś łodygi - ale trochę głębiej jest kolejne duże pole - miedzy ul. Jastrowską i torami. Zaorana jest jego cześć, od strony torów, ale został tam tak z 1,5km długi pas trawy szeroki na jakieś 3...
autor: bartolomeo_n
13 wrz 2013, 10:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Polecam dosyc ciekawy watek na kiteforum.com: http://www.kiteforum.com/viewtopic.php?f=82&t=2357453 - nt. sposobu wyrobienia sobie szybkiego i podswiadomego (ktos podal analogie do uzywania hamulca jadac samochodem) odruchu uzywania zrywki. Mysle, ze warto przeczytac i przemyslec.
autor: bartolomeo_n
16 wrz 2013, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Moze sie myle, ale ten watek powinien na poczatku miec ostrzerzenie tlustym drukiem, ze w ogole nie powinni go czytac poczatkujacy... Napisz, ze sprawdziles stan linek po 1. zdarzeniu i ze ten brak dicka'a to nie zaniedbanie/lenistwo tylko tak robisz bo jestes pro i jezdzisz unhooked i to nie jest ...
autor: bartolomeo_n
27 paź 2013, 17:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SZCZECIN KTO/GDZIE/KIEDY?

można jechać jest miejsce na wejście po obu stronach pomostu Dzięki! Bedzie ktoś dziś na Niedwiu może? WG obiecuje bar deszczu 11-16 i troche wiatru z SW... No ktos byl ;) W poludnie naliczylem 11 latawek... Na 9m mialem raz duzo raz sporo za malo, robilem slalom miedzy kamlotami ale i tak byl wypa...
autor: bartolomeo_n
29 paź 2013, 09:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

groszkin pisze:Brrrr za zimno. :-D

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2


Bez jaj, dawno nie bylo tak cieplo w koncu października :thumb:

Plywalem w niedziele (Miedwie)- ponad 3h w wodzie bez problemu.
autor: bartolomeo_n
13 sty 2014, 11:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jeziorsko

roninXpl pisze:Czy ktoś mógłby podać namiary na dobre miesjca startowe nad Jeziorskiem?


Oszczedze Ci wertowania tych wszystkich stron - 'skarpa' jest tu: 51.837236, 18.719124 :)
autor: bartolomeo_n
14 sty 2014, 15:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRYMOWANIE BARU

Tak zrobiłem jak napisałeś ale jak widzisz linki środkowe są za długie,można je wyrównać zaciągając de power ale one moim zdaniem powinny być równe przy odpuszczonym de powerze tak? Tak, depower powinien być na maksa odpuszczony, bar zaciagniety, linki bez żadnych luzów - równe. Zakładam cały czas ...
autor: bartolomeo_n
27 sty 2014, 14:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRYMOWANIE BARU

vitas pisze:Teraz jest ok?



Wyglada OK i TERAZ DOPIERO możesz spróbować odpalać latawiec :)

ups, za późno...
autor: bartolomeo_n
12 maja 2014, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Popływane. Momentami 7 (?) latawców na wodzie - rozmiary od 9 do 18 :shock: Na szczęście wędkarze tylko w jednym miejscu, w zasadzie nie przeszkadzali (i my też się staraliśmy rybek nie płoszyć). Super dzionek. Wybralismy sie na Bytyn w niedziele rano. 9:30 bylismy na miejscu. Szukalismy jakiegos d...
autor: bartolomeo_n
25 cze 2014, 15:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Do tych szortów na pianę to się przyp... bez sensu zupełnie. Ja staram się je zakładać - ostatnio jechałem na wakacje, spakowałem je gdzie indziej i przez to potem ze 3x na kite pojechałem bez. Przy każdym dotknięciu tyłkiem dna myśle sobie 'k... znowu zapomniałem szortów' (bo w niektórych jeziorach...
autor: bartolomeo_n
08 lip 2014, 16:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SZCZECIN KTO/GDZIE/KIEDY?

Hej, ja wybieram się do Giżyna jutro rano - bardzo wcześnie, tak żeby przed 7 rano być na wodzie (do 10 musze dotrzeć do roboty ;)). Nie byłem tam jeszcze - można dojechać na sam spot (szukałem i było coś o słupkach jakiś dawno temu itp.). Wystartuje tam sam? Jak daleko jest płytko - na długość line...
autor: bartolomeo_n
20 sie 2014, 17:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Możecie wkleić gdzie znaleźć spot na Bytyniu? i jak tam dojechać? A mam tu taki stary szkic: http://images66.fotosik.pl/99/14fc0798173fbda3m.png Jak jedziesz czymś z wysokim zawieszeniem to ciśniesz prosto z Poznania do Bytynia i trochę przed miejscowością skręcasz w prawo (chyba kierunkowskaz jest...
autor: bartolomeo_n
13 paź 2014, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WTOPY i NIELOTY

Jeszcze ciekawszym był N62. Był tak wymagający, że nadawał się na kursy instruktorskie. Jak instruktor dawał radę na nim -znaczy, że coś potrafił. Naish Boxer i RRD Hyper Type 2 w podobnym stylu, ale słabiej upierdliwe. Teraz wszystko przeszło w drugą skrajność. Siedzi głęboko w oknie, ciągnie z wi...
cron