Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: Grzegorz KiteLife
08 wrz 2013, 20:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Już dawno powinien być wprowadzony dobry zwyczaj używania lajkry w ustalonym przez środowisko kolorze przez każdego początkującego dla dobra swego jak i innych użytkowników akwenu. Temat dla lokalnych szkółek, wypożyczalni, PSK.... ale jak widać nawet taka prosta inicjatywa leży. A jak ty sobie wyo...
autor: TomekS
13 wrz 2013, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

a powyższe przykłady są w zupełności wystarczające by startować bez leasha. Mało? proszę - nie koniecznie musi ktoś pływający wpaść w twój latawiec przy stracie. Wystarczy, że tuż obok, na nawietrznej ktoś postanowi odpalić się w tym samym momencie. (Tak się nie robi? Ależ widzę to na zatoce prawie...
autor: c@rlos
29 paź 2013, 10:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Dlatego jak ktoś może to warto to wykorzystać :) Transport jest, ktoś chętny ? Czy faktycznie przy dzisiejszym SW najlepiej na Bytyń, bo jeszcze tam nie pływałem ?
autor: sztyvny
10 maja 2014, 18:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

jak byłem w piątek w Żninie to to samo było. W niedzielę ktoś się gdzieś wybiera popływać?
autor: kukus
02 sty 2015, 21:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD Global Bar v3+ - grubości linek

Safty (czerwona kulka) ma 3mm a grubosc glownej (czarna kulka) trudno okreslic.
Na obu koncach gdzie ja widac jest zszyta podwojnie i ma 5mm czyli sama linka powinna miec 2-2,5mm
autor: tomeqkine
03 maja 2015, 19:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy to też lata, Liquid Force , Airush

To sie wypowiem tak troche jak plywam we Francji, Hiszpanii...Mam w quiverze 14m2 naish park 2014, LF HiFix 2013 11m2 i airush razor 9m2 2014. Na wszystkim sie super lata, moj poziom uh i wszystko do surfpassow KGB, s-bend 2 blind i surfpass itd. Na leucate jest troche kozakow co robia cuda i lataja...
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
29 wrz 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylk...
autor: Wiktorek
30 cze 2016, 10:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zrób sam deche - kilka porad

Kiedyś był filmik (nawet chyba po polsku) o pro pływającym na desce ze sklejki z "normalnymi" padami i finami, o ile pamiętam płaskiej. Pady były przykręcone śrubami od spodu i zabezpieczone gumą do żucia(!?). Był zaskoczony jej dobrą pływalnością ... Ja mam nadal starego skim'a pakalolo z...
autor: Wiktorek
30 cze 2016, 12:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zrób sam deche - kilka porad

czyli punktem wyjscia tematu jest to jakie ktos przyjmuje zalozenia o czekiwania Nie, po prostu niektórych nie ogranicza sprzęt i pogoń za nowinkami czy raczej nową szatą graficzną. Widziałeś kiedyś, żeby ktoś tak pływał u nas na markowym sprzęcie i do tego latawiec bez depower'u? Wood is good! htt...
autor: mattworm
20 mar 2017, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Majorka

Byłem od kwietnia do pazdziernika. Wziąłem latawiec 13m do podrecznego , do walizki trapez i resztę, pianki nawet nie musisz brać :D woda w sierpniu ma 30st. Aczkolwiek widzialem lokalesow w krotkich :shock: :shock: :shock: ,deske za nim kupilem swoja od miejscowych to porzyczalem. Srednio 10euro za...
autor: Piotrbyku
14 mar 2018, 21:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Deska taka , deska sraka . jak słabo wieje to najlepsze sa drzwi . Dziś zapmniałem swojego Doora , to pożyczyłem sobię z toaletu , a po sesji odstawiłem na swoje mniejsce aby dalej zapewniały odrobinę intymności , w tych chwilach kiedy to jest najbardziej potrzebne https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.n...
autor: sebro
01 lip 2019, 08:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

A to Sobieszewo? Widzę na mapie że tam cypel jest wysunięty w morze. Ten cypel to rezerwat. Ornitolodzy, miłośnicy fok, monitoringi i tym podobne, raczej szybko Cię namierzą, może sporo kosztować. Przy czystym W jedynie Świbno, parkujesz przy ul. Herberta obok placu zabaw, niestety trzeba przejść 1...
autor: daidmelad
01 lip 2019, 12:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ostatnio na W plywalismy i bylo ok, w razie czego wlasnie mewia lacha chroni przed zwianiem, wiec jest stosunkowo bezpiecznie, wiekszosc jak nie wszyscy zawsze rozbijaja sie przy wejsciu obok Hotelu Orle, wpadaj :thumb:
cron