Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: kw92
06 maja 2013, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRANS Thunder5 153 Low Wind Machine! Perfect for beginne

OOO, i nawet wątek jest jak miło :) podbijam co by zachęcić innych do tej mało znanej (może to i lepiej dla posiadaczy co by nie każdy ją miał, taki unikat :lol: ) bardzo dobrej deseczki. Pływam na niej jak słabo wieje, w sumie to jak mocniej to też bo jest naprawdę zacna jak na swój rozmiar :) 153 ...
autor: kw92
24 gru 2013, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Moim zdanie myśl co piszesz to nie będziesz miał problemów z banami ! Popieram, forum to po prostu wymiana słów. Posty powinny być czytelne i zrozumiałe bo po to są. Natomiast postów kolegi: Pod warunkiem, że moderator nie jest moderowany. (Czy za ten post grozi mi kolejny tygodniowy BAN???) (macie...
autor: kw92
10 sty 2014, 16:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinia BalanceKiteboarding ?

Ja mam Balance z 2009 i mi się rozwarstwiła, przez co jestem niezadowolony i nie kupię już więcej tej firmy :cry:
Jeżeli chodzi o właściwości pływania to fajnie się na niej pływa :thumbsup:
autor: kw92
20 lut 2014, 19:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pianka- którą wybrać??

Ja bym brał O'neila, mam zeszłoroczny model i sobie bardzo chwalę. Kupiłem też niedawno zimową wersję i też jestem zadowolony, cos mi się wydaje że niezbyt szybko zmienię firmę :thumbsup:
autor: kw92
29 mar 2014, 23:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Miejsca do powerkitingu w okolicach Katowic

Nie to forum, powerkiting jest odmianą landkitingu a nie kitesurfingu. O wiele więcej przydatnych informacji znajdziesz na http://landkiting.pl/forum/
autor: kw92
14 kwie 2014, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Surfmag na piapierze- jak wrażenia?

Mnie tak jak Mareczka, oprócz treści ujęła GRAFIKA :!: Magazyn przygotowany na światowym poziomie :clap: Od razu skojarzyły mi się amerykańskie magazyny skate...i jak widzę nie tylko mi (@Piotrekb) :thumb: Na ostatnim wyjeździe w Wenezueli wyrywany był z rąk :lol: W przerwie na spocie nie może być ...
autor: kw92
07 maja 2014, 21:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dodatkowy fach

Po pierwsze nie to forum, lepiej napisz tu http://www.biznesforum.pl/
a po drugie to według mnie żadne studia nie dadzą ci tego czego nauczysz się podczas pracy :thumbsup:
autor: kw92
21 maja 2014, 18:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Na moje ci co mają IKO i tak będą szkolić, nie będą patrzeć że trzeba zrobić jakiś dodatkowy kurs za który muszą znowu zapłacić. Już widzę jak szkółka nie bierze kogoś do siebie bo ma IKO ale nie ma PZK. Obecnie jest deficyt instruktorów i niektóre szkółki zatrudniają nawet "instruktorów" ...
autor: kw92
08 paź 2014, 12:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa pianka - wgniecenia od przechowywania - reklamowac?

A w samochodzie będziesz woził piankę na wieszaku?? Czy też zwiniesz żeby zajmowała mniej miejsca i nie będziesz patrzył na pogięcia?? :thumbsup:
autor: kw92
08 paź 2014, 13:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa pianka - wgniecenia od przechowywania - reklamowac?

Uwierz mi że na 1000000% nie obniżą żywotności, a mogę znać markę pianki??
autor: kw92
11 paź 2014, 18:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WTOPY i NIELOTY

Mikolpa - ta masę co dawałeś, to taka w tubie do wyciskania pistoletem? Pytam, bo mi się po 3 latach buty Mystica rozrywają z tyłu nad piętą, w miejscu gdzie się kończy guma i zaczyna neopren. Myślałem, żeby to rozerwanie połączyć jakimś klejem do neoprenu, ale po tym jak widzę co się z nim dzieje ...
autor: kw92
21 paź 2014, 20:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Przecież chodzi o to żeby się bawić :thumbsup:

A co z tymi co jadą po 10h w jedną stronę żeby popływać 5h?? na tym polega ten sport :D
autor: kw92
12 gru 2014, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite Ice Body Drag czyli tak bardzo chcę pływać

Wczoraj pojechaliśmy pływać, wiaterek dopisał :thumbsup:
Gorzej tylko było z miejscem :(

Zobaczcie sami :)

https://www.youtube.com/watch?v=qzNJrSK61pU
autor: kw92
25 mar 2015, 19:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [S] Finy , rączka, Srubki itp itd

pedros_85 pisze:Was is los?? u mnie normalnie... nie wiem czy mam przepraszać czy być dumnym?? :)


Czyli wina chyba leży u mnie bo mam coś takiego :)
autor: kw92
08 gru 2015, 22:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zegarek

Ja mam Sunto i jestem mega zadowolony, nawt kupiłem dwa od razu bo dla ojca :) Nosimy go na co dzień, jak dla mnie wyglądem jest to typowy zegarek sportowy który na upartego można ubrać nawet do garniaka (zależy jaki masz strój "roboczy", bo jak jest to koszulka i jeansy to uważam że jak n...