Znalezione wyniki: 53

Powrót

autor: gsm30c
14 lip 2013, 17:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Koszalin i okolice

Witam wszystkich,ja mam pytanie z nieco innej beczki.Nie podjol by sie ktos nauczenia mnie podstaw Kitesurfingu?? Dysponuje wlasnym sprzetem Best Yarga 11mq i JN prima donna 2 PD2 7mq.Troche trenowalem juz na sucho wiec mniej wiecej wiem o co chodzi z latawcem,mysle ze juz pora sprobowac na wodzie.T...
autor: BraCuru
13 sie 2013, 13:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Firmus Kite Cup Mielno" 9-11.08 Mielno

Tutaj szczegółowe wyniki: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AuuR07OuA-GGdDVYMTBCZ2tMcDEtcVFZTUtTYlEtcFE#gid=0 Potwierdzam, że zawody należy zaliczyć do bardzo udanych. Były rozgrywane po raz pierwszy w Mielnie a organizatorzy zapewnili wysokie standardy oraz wiatr, który dał szanse sprawd...
autor: LatającyDziadekTadek
04 wrz 2013, 03:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Wreszcie udało się to poskładać. Ale aby coś było widać, potrzeba rozdzielczości HD.
phpBB [video]
autor: paralizator
25 wrz 2013, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

A mi się wydaje że kite uczy się coraz więcej ludzi którzy robią to tylko żeby pochwalić się przed znajomymi. Nie mają zajawki albo po prostu są coraz bardziej zrzędliwi, stetryczali. Proszę was zostańcie przy swoich dotychczasowych zajawkach. Tam się lansujcie, szpanujcie i wzbudzajcie podziw, będz...
autor: Kristoff
21 paź 2013, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rewolucja snieg/ląd?

Ziomek. pisze:ładne video :thumb:
a JAKIEŚ plusy tego latawca? :hand:

peace


Podstawowy i niezaprzeczalny plus (dla latawca) - nie jest to BEST :hand:
autor: BraCuru
21 paź 2013, 18:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

62 BWZG w 62 sekundy z podkładem Route 66 już wchodzi. Nie ma wodotrysków za to więcej wartości dokumentalnych w ekspresowym skrócie:
phpBB [video]
autor: BraCuru
17 gru 2013, 15:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Troche wiary i checi a bedzie dobrze ! Otóż to :thumb: Więcej optymizmu a wróci zajawka, która była codziennością tutaj jeszcze parę lat temu. Przy okazji apelik do wszystkich: Dajmy z siebie ciutek więcej dla forum a nie traktujmy go jako jedynie marketingowo-biznesowe pole typu "kupię/sprzed...
autor: TrueKejner
10 sty 2014, 18:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Few things you should do before warming up" [FILM]

..bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie :thumb: Ziomek ale oglądając na zawodach reakcje rodziców młodego narybku polskiego kitesurf zabawa to to raczej nie jest... Raczej ociera się to o mocną żenadę... Zresztą dialogi w Marka filmie niestety też ;) Z tym że w filmie, jak mawiają, młodość rządzi...
autor: Famay
10 sty 2014, 19:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinia BalanceKiteboarding ?

andrek pisze:
mandaro pisze:Sudwy mi nikt nie polecał, ale przekornie nabyłem dla porównania.
No to porównanie mam. A deska???
(-nie przy jedzeniu)


Szczwaniaczek :lol:

Kiedyś pisałeś na forum że NHP jest idealne ! :doh:
autor: rolnik
11 sty 2014, 17:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinia BalanceKiteboarding ?

Sudwy mi nikt nie polecał, ale przekornie nabyłem dla porównania. No to porównanie mam. A deska??? (-nie przy jedzeniu) przy twoich opiniach nawet czekolada zle smakuje Chlopaki jak zwykle w temacie :clap: jeden i drugi Karasia nie lubia :doh: a deski nie od dzisiaj wiadomo ze lepsze od riderow co ...
autor: Famay
12 sty 2014, 21:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [S] Nobile 50fifty 10m

mandaro pisze:Ta. Ja mam za 3. Ale nie sprzedam.
Może za 3 miesiące jak się trochę zużyje żeby kupić w to miejsce identyczny.

Się żalisz czy chwalisz ???
Nie wpie... się w czyjeś posty !
autor: Avinetiv
17 sty 2014, 15:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF '13: Wydarzenie PL

[8] Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kite wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: TrueKejner
23 sty 2014, 20:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite & Celebrities;)

raper Pikej

Obrazek
*zdjęcie nie zostało zrobione na Rodosie
autor: Lussik | EASY Surf Center
25 sty 2014, 18:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite & Celebrities;)

wenzel pisze:"Maja Bohosiewicz"
a kto to ? :(



Wenzel Playboya nie czytasz (albo nie oglądasz... ;)) ??

Obrazek

Pozdr
Lussik
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem