Znalezione wyniki: 77

Powrót

autor: Shark
15 cze 2011, 00:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moja kite-fura :)

Trochę czasu zeszło, auto gotowe :D Oceńcie sami http://img14.imageshack.us/img14/6254/58788872.jpg Normalnie się wzruszyłem. Zazdroszczę uporu i taaaakiej wizji :shock: :shock: :shock: Kolor blachy cudowny i ta wyszywana tapicerka :shock: Naprawdę szczena opada z hukiem. Nie jestem samochodziarzem...
autor: yanosik
28 maja 2013, 22:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

A niektórych np. ściga (i nie może znaleźć :wink: ) komornik...i tu nagle "wyskakuje na tacy" na KF :thumbsup: , albo ścigają wierzyciele...aż tu nagle okazuje się, że osoba z którą od tygodni deliberuję na KF na temat wyższości Kalahari nad Kichaną wisi mi kupę kasy za niezapłaconą faktur...
autor: Sebastian Kite.pl
06 cze 2013, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "how to #1" Jak poprawnie strymować bar - VIDEO - KITE.P

Hej, Z tym głosem faktycznie, zwrócimy uwagę na przyszłość;) Co do konkretnych barów to oczywiście każdy ma inny system, ale zasada pozostaje ta sama. W następnych odcinkach: - Wymiana/naprawa tuby - Naprawa małych uszkodzeń poszycia - Wymiana korka (jak odkleić stary korek, oczyścić, przykleić nowy...
autor: m1
30 cze 2013, 23:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska Airush - znaleziono

Dziś podczas pływania znalazłem na zatoce deskę Airush pomiędzy kempingami Chałupy 3 i Solar.
Wyłowioną deskę zostawiłem na plaży na kempingu Solar obok bazy WIndsufrinogwej WTS De ski.
Deska była w ciemnych kolorach bez nr. telefonu. (wyglądała na rozmiar 132 lub 134)
pozdrawiam.
m1
autor: Grzenio
11 lip 2013, 10:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Hel rozpoczęcie sezonu: świderkite, zaaaak, Grzenio, wilku1
phpBB [video]
autor: harnaś
14 wrz 2013, 08:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

takich bez kursu to jest bardzo wielu ,na ogół są to osoby dla których kite to jest pasja a nie chwilowe zauroczenie :wink:
autor: zaaaak
19 wrz 2013, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Za czym warto się rozejrzeć? #początkujący

Przeczytaj ostatnie 30 stron wątku "PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?" i sam podejmij decyzję, stawiając pytanie w ten sposób tylko podniesiesz ilość śmiecia na forum i temperaturę i tak wysoką jak na październik - tak to jest gdy kilkudziesięciu samców alfa urzęduje w t...
autor: aga.kite
28 wrz 2013, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Z anonimowością czy też jej brakiem i tak to forum to jedna wielka komedia. W każdym wątku "afery"przepychanki słowne,aż nie chce się tego czytać. Brak wiarygodności,rzetelności,konkretów i faktów. Wtrącanie,mieszanie osób które na dany temat nie mają zielonego pojęcia,a za wszelką cenę mu...
autor: Ziomek.
08 paź 2013, 10:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najwyższe skoki na spocie ?

Slawek-Kopiec pisze:Temat powinien brzmiec:"Prawdopodobnie najwyżesze skoki na spocie".


..temat powinien chyba brzmieć : "GDZIE :idea: te skoki?"

..bo zmarnowałem 3,5 minuty ze swojego życia na kupsztalowy filmik.. :?

peace
autor: Prynio
18 paź 2013, 18:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

W piątek na Helu pogoda dla hardcorów xD chyba pływanie w czasie sztormu xD kto chetny? haha :thumbsup: Dla mnie ważniejsze jest że u nas ma wiać słodko ,tylko ten deszczyk :? Jestem na głodzie i mnie nic nie powstrzyma :lol: Chodzą słuch by zrobić zakończenie sezonu Letniego a zacząć Jesienny .Mia...
autor: apek
15 gru 2013, 10:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Ci ornitolodzy, to odłam zielonej bandy ekoterrorystów, żerujących na pierwotnej idei ochrony przyrody. Szybko się nauczyli czerpać z tego wymierne zyski, najczęściej pochodzące z funduszy unijnych, ale często również z haraczu, okupu, który musi zapłacić inwestor lub przedsiębiorca, aby według chor...
autor: Grzenio
31 sty 2014, 23:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

kto ma czas i siły zapraszamy, będzie spora ekipa... !!
ognisko czy tam girll i wysokie loty bo prognoza dopisała... :P
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Vicemistrzostwo Karoliny Winkowskiej w PKRA
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]