Znalezione wyniki: 22

Powrót

autor: surfbabe
25 lip 2011, 19:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Portugalia-Algave, Faro

właśnie wróciłam z Algarve... było po prostu przepięknie ! :D na 2 tyg nie wiało 2 dni - a tak codziennie na 7-mki i 8-mki !!! nie było powodu wyciągać 11-stki. z lenistwa pływałam tylko po Ria de Alvor (nie odwiedziłam Faro), mieszkałam w Alvorze. krótki opis: akweny: 1. laguna w ujściu rzeki, dość...
autor: surfbabe
24 cze 2013, 18:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

A tutaj mega fotki mega Łukasza Nazdraczewa: https://www.facebook.com/events/388529017918334/#!/photo.php?fbid=466896290063471&set=a.466895766730190.1073741829.112853035467800&type=3&theater chyba tamto nie chodzi... ciekawe czy mi się uda: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=466965...
autor: surfbabe
22 sie 2013, 09:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Być jak zawodowy kitesurfer - rozmowa z Victorem Borsuki

mnie się wydaje, że ktoś, kto to pisał chyba nawet chciał dobrze... ja tego artykułu źle nie odebrałam... wydawało mi się, że to fajnie, że Victor mówi wprost, że zdaje sobie sprawę, że ma fajne życie. ale kurna Polacy nie lubią słuchać, że komuś jest dobrze... jakby biedak skamlał, że to katorżnicz...
autor: surfbabe
23 sie 2013, 09:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gokova - Turcja, ktoś z Was testował?

wrzesień w Gokovej to podobno najlepszy miesiąc, bo poza charakterystyczną tu termiką wchodzą trade winds. dopytywałam dwóch lokalsów i dziewczynę, która mieszka tu 7 lat - mówią to samo. kasiorka: jak jadę z dziećmi, to muszę mieć wszystko pobukowane z wyprzedzeniem, więc z pewnością poniosłam wyżs...
autor: surfbabe
27 sie 2013, 13:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gokova - Turcja, ktoś z Was testował?

obiecałam kilka słów podsumowania... wrzucam też kilka fotek ilustrujących okolicę (niestety zrobionych telefonem). zatoka Gokovy: http://helensprings.nazwa.pl/SZUFLADA/Gokova/bay.jpg czy: https://maps.google.com/maps?q=gokova&hl=pl&ie=UTF8&ll=37.034488,28.315372&spn=0.05495,0.077162...
autor: surfbabe
08 wrz 2013, 18:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Już dawno powinien być wprowadzony dobry zwyczaj używania lajkry w ustalonym przez środowisko kolorze przez każdego początkującego dla dobra swego jak i innych użytkowników akwenu. Temat dla lokalnych szkółek, wypożyczalni, PSK.... ale jak widać nawet taka prosta inicjatywa leży. A jak ty sobie wyo...
autor: surfbabe
09 gru 2013, 20:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

od kilku lat jeżdżę na hel w maju i w czerwcu. fakt, nigdy na majówkę, ale zawsze po 10-tym maja... jeżdżę na prognozę. mam tylko piankę 3/2, cienki docieplacz (który omijam), pływam boso. bywały lata, że marzyłam o kurtce, ale w 90% jest spoko. to najfajnieszy okres (plus wrzesień oczywiście). klim...
autor: surfbabe
01 lut 2014, 23:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

1flamaster pisze:Byc moze ktos moglby udzielic kilku lekcj z uzyczeniem sprzetu?


pisz do virusa (virus12 z kite progres). on na zegrzu urzęduje...
rozumiem punkt wyjścia - skorzystaj z porady i pomocy instruktora.
na stówę się przyda... no i ominą cię przykrości własnych eksperymentów ;).
autor: surfbabe
08 lut 2014, 22:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cape Town quest for waves, sharks & video

Pati. megafajnie, że ciągle tam jesteś. spodziewałam się, że Cię gdzieś dalej wywiało.
Ale w sumie nic dziwnego - wybrałaś najfajowsze miejsce na ziemi dla europejczyka!

egipskie pozdrówka!
autor: surfbabe
07 mar 2014, 13:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

dobre... i: "Na Helu, od strony Zatoki Puckiej, są świetne warunki dla miłośników sportów wodnych. Woda spiętrza się na mieliźnie, tworząc półmetrowe fale. To jedno z najlepszych w Europie miejsc do windsurfingu i kitesurfingu". znaczy się to o te półmetrowe fale chodzi... najfajniejsi są ...
autor: surfbabe
18 mar 2014, 15:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BALATON

NEMO pisze:Ja byłem przez tydzień w Balatonello i wiało cały tydzień

byłam kilka lat temu cały tydzień...
...nie wiało nic ani dwa tygodnie wcześniej, ani w trakcie mojego tygodnia, ani na kolejne 2 tygodnie... buuuuu
autor: surfbabe
02 lip 2014, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile T5 vs 2HD vs Su-2 Prorider 3D porównanie

czy z Sudwą można normalnie rozpatrywać reklamacje w przypadku np. delaminacji blatu (przypadek kumpla sprzed kilku lat, niestety po gwarancji...) miałam bambusa z 2010, którego kochałam, ale się biedak rozwarstwił (no jeszcze na gwarancji). telefon do Karasia... a Karaś "kurczę, kurczę" ...
autor: surfbabe
12 lip 2014, 23:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

ano weź paczaj, co mówi wyszukiwarka tego forum na hasła "kierunki zegrze": http://www.kiteforum.pl/forum/search.php?keywords=kierunki+zegrze&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj daje radę;) no i zacytuję...
autor: surfbabe
05 wrz 2014, 18:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Osobiście uważam, że warto pomagać w sytuacjach trudnych, ale jak to mówią KS to sport indywidualny i trzeba liczyć na siebie. racja... jest to sport indywidualny, ale jednak fajnie uprawiać go w grupie... a jak na głębokiej z falą chcesz coś pokombinować to naprawdę ważne, żeby jednostki tej grupy...
autor: surfbabe
29 paź 2014, 22:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

buzz off... naprawdę? będziesz się czepiał takich bzdetów? dobrze, że ktoś o charakterze instytucjonalnym napisał cokolwiek w oficjalnym proteście. daje się zrozumieć, a dla większości uczestników i organizatorów angielski jest drugim językiem. sprawa totalnie nie fair i trzeba organizatorów pojechać!