Znalezione wyniki: 47

Powrót

autor: Pablo
08 maja 2013, 13:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Facebook like na forum

hehe widzę piwka się szybko przyjęły :).
autor: zaaaak
28 lip 2013, 18:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GRECJA W MAJU GDZIE NAJLEPIEJ IKO~2 ?

zaaaak, koniecznie donieś, jak było... byłem, wróciłem, było fajnie;) Nafplio (a dokładnie Nea Kios) jest super miejscówką, sama baza może niezbyt imponująca ale jest wydzielone miejsce dla kajciarzy, plaża długa i szeroka(niestety 300m od bazy kite bardzo zanieczyszczona, ale z miejsca pływania te...
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

..a propo szkółek i uczenia przez "kolegów" akcja działa się tydzień temu w Międzykach, dwa dni po zawodach, ja przepałowany mocno na 11 C, akurat schodziłem z wody zmęczony, tym brdziej, że standardowo odkręciło pod wieczór od brzegu i sam miałem już problem w ogóle utrzymać swój latawiec...
autor: FilipN
08 wrz 2013, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Mój szwagier [...]ma za sobą już połowę kursu (ok. 5godzin), body dragi za nim. Zapytałem go czy umie już wystartować latawiec, powiedział, że wchodzi do wody z instruktorem i dopiero instruktor podaje mu już odpalony latawiec. I bardzo dobrze. Nigdy nie dałbym startować latawca kursantowi w ramach...
autor: onzo
10 wrz 2013, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

tak - zaplątał sterówkę o bar podczas restartu, jak zaczęły się loopy to się zerwał na leasha ale kite ciągnął dalej, został na leashu i dalej nie wiedział co ma zrobić. Leash nie zadziałał bo zanim go użył linki były tak skręcony, że nie było opcji "odjechania" baru. I wtedy był czas na ...
autor: onzo
10 wrz 2013, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Zakładając, że zawsze będzie czas na analizowanie czy nastąpił moment na zerwanie zrywki, tak naprawdę ryzykujemy życiem. Odpowiadam: nie, tego czasu nie będzie. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała jeśli się go nie użyje. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała, jeśli linki będ...
autor: rolnik
13 wrz 2013, 17:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

a powyższe przykłady są w zupełności wystarczające by startować bez leasha. Mało? proszę - nie koniecznie musi ktoś pływający wpaść w twój latawiec przy stracie. Wystarczy, że tuż obok, na nawietrznej ktoś postanowi odpalić się w tym samym momencie. (Tak się nie robi? Ależ widzę to na zatoce prawie...
autor: jedi1
16 wrz 2013, 18:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

W Ozonie NALEŻY :!: :!: - bez niego nie działa system 100% Flag Out :!: :idea: Dopiero wtedy działa w 100%, bo masz pewność, że latawiec już Ciebie nie pociągnie. I nie przytaczajcie argumentów o tym, że w Stanach można beknąć, że się komuś krzywdę zrobi na plaży, bo z latawcem na leashu można dokł...
autor: peg
16 wrz 2013, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Tomku - czy Ty czytasz SAM SIEBIE? dobrze... spróbuję jeszcze raz. Czy rozumiesz, że Twój lisz podpięty do Twojego Flag Outa, srag outa, fisz outa albo slow hyper outa lub do jakkolwiek inaczej nazwanego systemu bezpieczeństwa - MOŻE CIĘ W NIEKTÓRYCH SYTUACJACH ZABIĆ? Wiem ja działa flagout, wiem ja...
autor: konop
19 paź 2013, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Nie było cię to się nie wypowiadaj Konop ;) Ja powiem tak. Jak by to było lato to by było takie sobie pływanie. Czyli wczoraj było fantastycznie! Racja. :oops: Nie dane mi było w tym roku na bajorze popływać, chociaż chciałem :) Jest do niego trochę sentyment, tyle bluzgów co tam leci na wiatr ... ...
autor: zaq
27 sty 2014, 12:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cape Town quest for waves, sharks & video

Baboonsy są i to dużo, chwila nieuwagi i zajumają jedzenie lub butelkę z sokiem :shock: Dużo ich przy spocie z dobrymi falami, przy Cape Point. http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/10/c8be.jpg Natura daje tu radę, ta zieleń jest tak wyrazista a zwierzat naprawdę jest tu od groma co chwilę. Pi...
autor: onzo
30 sty 2014, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

co nie zmienia faktu, że nadal wisi topic "oszustwo" odnośnie działania, które takim nie było ani w zamiarze, ani w rzeczywistości. Autor nie został oszukany, polecone dziwnym trafem nie docierały (pomińmy dociekanie czyja to była wina), zaangażowano nadzwyczajne ilości osób do tego działa...
autor: zaq
30 sty 2014, 22:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cape Town quest for waves, sharks & video

CD... Spoty od Cape Town w stronę Cape Point /Przylądek Dobrej Nadziei/: co kilka kilometrów - albo surf, albo kite/wind. Do wyboru - do koloru, z różną falką i wiatrem lub bez. http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/577/bjmq.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/6p0p.jpg http://im...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Mistrzostwo Świata 2013 w snowkite Marka Murphy Zacha
cron