Znalezione wyniki: 47

Powrót

autor: adamo
11 wrz 2014, 07:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kos szkółki ks wasze propozycje

Kos - czerwiec

Obrazek
więcej na :arrow: https://plus.google.com/photos/11782853 ... 9450203393

phpBB [video]
autor: feel
30 wrz 2014, 15:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sri Lanka - wyspa herbaty, słoni i leniwych psów [9.2014]

Hej, Niedawno wróciłem ze Sri Lanki, gdzie spędziliśmy 2.5 tygodnia: 6 dni podróżowania i zwiedzania, 7 dni kajta w Kalpitiya i 3 dni nauki surfingu na południu. Na podstawie naszych doświadczeń napisałem trochę porad tutaj: Przydatne informacje: zakwaterowanie, przemieszczanie się, jedzenie, ludzie...
autor: Kasiunia
22 lis 2014, 19:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karolina Winkowska Mistrzynią Świata w Kitesurfingu 2014

W końcu głośno w całej Polsce o Karolinie i kitesurfingu :) Ja spędziłam super sezon z Karoliną, dużo się od niej nauczyłam i widząc ją na żywo w akcji mocno wierzyłam że osiągnie ten cel, GRATULACJE !! Chciałam tylko powiedzieć, że Karolcia ciężko walczyła i nie raz zmagała się z poczuciem niepewno...
autor: stiv amoralny
02 sty 2015, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabo Verde no stress - Boa Vista [11.2014]

Boa Vista – Jedna z archipelagu dziesięciu wysp na środku Atlantyku, blisko równika, 600 km na zachód od wybrzeży Senegalu, klimat zwrotnikowy. Od kliku lat bardzo mnie to miejsce interesowało. Powodów kilka, przede wszystkim gorący wiatr „harmattan” wiejący tu z Sahary od końca października do poło...
autor: BraCuru
26 sty 2015, 19:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Postawil bym Ci skrzynke piwa usmialem sie do lez :thumb: .....juz mi sie ta wyspa podoba Michał - jesteśmy zachwyceni tą wyspą mimo autentycznego syfu jaki pokazałem w pierwszym poście. Plastik na plażach boli nas każdego dnia i nie sposób o tym zapomnieć. Natomiast ludzie, okolica, ocean i jego m...
autor: BraCuru
23 lut 2015, 23:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Zapraszam na pełną wersję:
phpBB [video]
autor: jedi1
26 mar 2015, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zapomniane Cabarete

Szukając miejsca do wyjazdu na zimę w tym roku chciałem zobaczyć Karaiby. Jako, że zwykle podróżuję samemu to bezpośredni lot ze względu na quiver był co najmniej mile widziany. Tutaj z pomocą przyszło TUI, które w zeszłym roku uruchomiło loty czarterowe w dobrej cenie na Dominikanę, więc wybór padł...
autor: Kasiunia
13 kwie 2015, 14:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Katarzyna Lange Blog - zawody, wyprawy, spoty, lifestyle

Hej ! Wróciłam niedawno z pierwszych zawodów Pucharu Świata pod nową nazwą VKWC - Virgin Kitesurf World Championship które odbywały się w Maroko, Dakhla, oraz po zawodach odbył się Pro Camp w tym samym miejscu i przygotowałam wpis na blogu całkiem szeroko opisujący to miejsce czyli spot kitesurfingo...
autor: szed
12 maja 2015, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Silesian Team - WYJAZDY

Tradycyjnie już krótka fotorelacja z Majówki 2015 w Lo Stagnone na Sycylii. http://szed.pl/downloads/kiteforum/lo-stagnone-2015/napis.jpg Co tu dużo pisać... miejscówka jest po prostu WYCZESANA w kosmos! Jak widać na mapce, jest gdzie pływać :wink: I do tego prawie wszędzie woda po pas. Spot obsług...
autor: boldek
10 cze 2015, 22:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Podziękowania z Chałup za pomoc

O czym tu gadać? Każdy to pływa na Chałupach wie gdzie są głębinki i wie że mają one kilka m. Po co ten trolling od użytkownika z taką liczbą postów? Wątpię że tam nie pływałeś, ale jeśli rzeczywiście nie to po co polemizujesz z ludźmi którzy znają ten akwen? Nawiązaliśmy z Markiem faktycznie poboc...
autor: jacekdaktera
27 lis 2015, 21:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [*] Andrzej Ożóg [*]

Tak naprawdę poznałem Andrzeja na wspólnym wyjeżdzie do Maroka. Byliśmy tam wiele lat temu razem ze swoimi synami, a w zasadzie dla nich, z okazji Mistrzostw Świata Juniorów w kitesurfingu. Spędziliśmy razem dwa tygodnie często rozmawiając o naszych chłopcach, pasji związanej z kitem i sprawach czys...
autor: Wrogu
17 sty 2016, 18:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt

Byłem przez ostatnie 10 dni w el-gounie. Czułem się bardzo bezpiecznie i komfortowo. W tym czasie miały miejsce owe zamachy. Wg. lokalesów zabito pracowników hotelu, którzy domagali się zaległej zapłaty. A Bra, w której nie byłem, bym z egiptem nie porównywał. Egipt jest nieporównywalnie tańszy i bl...
autor: mary.dk
29 kwie 2016, 17:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lefkada - Grecja - ciekawa alternatywa na majówkę i całe lato?

Nie sciemniaj, pisz jak na granicach ? Uchodzcow pelno ? Pewnie staliscie godzinami ? Trzepali was ? jak sprzet - nie bylo problemu z barem w bagazniku ? nie czepiali sie o spadochrony ? Badz co badz moga posluzyc uchodzca do nalotu na polskie koscioly w niedzielna majowke :doh: Pisz prawde, cala pr...
cron