Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: BraCuru
10 cze 2013, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej

Rewka zaliczona z różnymi efektami i doświadczeniami. Dwa dni pływania. Środa na 9. Czwartek na 13m. W piątek mi się nie chciało. Zero ludzi na spocie. Złamałem jedną lotkę w Tadeusza skrzydle - podczas upadku. Biodro przeżyło. Pianka i skrzydło - nie. Mimo paru halsów nie przepłynąłem na jego skrzy...
autor: dun
27 sie 2013, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

[S] Trapez Kite DaKine NIEAKTUALNE

Witam Sprzedam nowiutki nieużywany Trapez Kite DaKine 2013 Pyro Spark - rozmiar XL jak w linku http://eu.dakine.com/p/kite/harnesses/pyro Trapez jest ometkowany, kompletny z hakiem + podkladką + nożyk Wygrałem go na zawodach, niestety ja nosze rozmiar M cena 400zl + wysylka Do odbioru w Szczecinie i...
autor: szlagus
15 wrz 2013, 11:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wietnam w styczniu szukam chętnych

Byłem w tym roku więc kilka informacji na świeżo: - na lotnisku w Ho CH Minh po wyjściu z terminala po prawej obok Burger Kiga jest przystanek do złapania autobusu nr 152 do miasta (jezdzi tylko do około 18 więc potem tylko taxi). Autobus to koszt 10k dongów/os, taxi 10$/os -w Saigonie można próbowa...
autor: BraCuru
07 kwie 2014, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
autor: BraCuru
02 gru 2014, 14:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa wersja forum

Podobają mi się zmiany :thumb: Wolałbym jedynie aby "moje posty" były bezpośrednio dostępne a nie ukryte w "szybkie odnośniki" bo de facto byłyby szybsze nie będąc w "szybkich odnośnikach" :wink: Czy ktoś używa "wątki bez odpowiedzi"? Ja nigdy. I jeszcze jedna...