Znalezione wyniki: 18

Powrót

autor: BraCuru
03 maja 2013, 02:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jeff Hanneman, gitarzysta Slayera nie żyje

Rozumiem, ze byłeś jego fanem i zrobiło Ci się przykro z powodu tak smutnej wiadomości.
Nie rozumiem czemu swoje żale o śmierci nawet i może wybitnego gitarzysty może i nawet wybitnego zespołu wylewasz na forum kajtowym :hand:
To nie ryjbuk :idea:
autor: Tolek, Koszalin
14 maja 2013, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

"piwko" - Ja nie, dziękuję !!!

Nowy pomysł ...."piwka" w nicku. :idea: Znowu jakaś tym razem na naszym forum kryptoreklama i to totalna - alkoholu ! :shock: Coś powtarzane wielokrotnie staje się prawdą i normą.... Nie wyobrażam sobie pływania na kite wsród ludzi po "piwku". Sam nie piję, nikogo nie namawiam i ...
autor: Tolek, Koszalin
14 maja 2013, 12:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

"piwko" - Ja nie , dziękuję !!!

Nowy pomysł ...."piwka" w nicku. :idea: Znowu jakaś tym razem na naszym forum kryptoreklama i to totalna - alkoholu ! :shock: Coś powtarzane wielokrotnie staje się prawdą i normą.... Nie wyobrażam sobie pływania na kite wsród ludzi po "piwku". :naughty: Sam nie piję, nikogo nie n...
autor: teoysta
14 maja 2013, 14:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "piwko" - Ja nie, dziękuję !!!

A może oprócz opcji stawiania piwka dodamy jeszcze opcję stawiania flachy? ;D ..dla tych najbardziej pomocnych :)
autor: browar-kite
21 maja 2013, 14:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Jestem początkującym kiterem i w ubiegły weekend obserwowałem pierwsze zawody w tym sezonie z cyklu Ford Kite Cup w Chałupach, zdziwiło mnie to, że impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medyczneg...
autor: PusieK
28 maja 2013, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czego Słuchają zawodnicy ?

Odpowiadam na pytanie postawione w temacie:
Ja słucham Mamy i Taty 8)

a tak poza tematem to: r'n'r
autor: TrueKejner
29 maja 2013, 06:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Archisurf - wind & kite surfingowe zawody Architektów

Hahaha! no to ładnie- ponoć jestem na tym kierunku...
autor: Ziomek.
28 cze 2013, 12:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiatr nad naszym morzem...

Jest sens jechac, jak pokazuje stabilnie minimum 15kts. Ludzie, ktorzy pisza "mega plywanie, warun itd" robia kilka halsow lewo-prawo a jeszcze wiecej biegaja z latawcem w zenicie. Ja nawet latawiec nie pompuje, a potem tez czytam "super warun". No dobra, ale na powaznie, to zar...
autor: Smokie
26 lip 2013, 08:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

Kolejny dzial :?: zawsze bylo kt gdzie kiedy.. i bylo pieknie.... Kiesurfing w mediach?? To bylo na glownym zawsze...... Dajmy jeszcze kilka bo malo jeszcze :)
autor: KnurOnTour
29 lip 2013, 01:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: MIEDZYZDROJE- ŁEBA- KITESURFER POSZUKIWANY

Świnoujskie - Łeba gwoli sprostowania. I nie zachodni, ale NNW.
Wyszedł w klapkach wynieść śmieci, ale zamiast kubła wziął kajta, a zamiast klucza do zsypu deskę. :clap:
I poszedł jak dzik w żołędzie. :lol:
Wrócił. :thumb:
Lubi to.
Można?
autor: LatającyDziadekTadek
19 sie 2013, 22:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Tadeusz Latający Dziadek postawił wysoko poprzeczkę parę dni temu Po prostu, mocno wkurzyłeś mnie swoją niewiarą, i mnie poniosło :lol: :lol: :lol: Skrzydełko. To ono jest tu głównym bohaterem. Jak się na nie wsiądzie, to jedzie, gdzie oczy poniosą. Niesamowicie mała ilość energii potrzebna do wpra...
autor: mary.dk
19 wrz 2013, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Idac dalej mistropem uwazam ze KF
powinno ograniczyc sie do user'ow w krawatach,
wiadomo czemu :lol:

Pozdro..
autor: RedSeaZone
12 sty 2014, 19:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kitesurfing w tandemie

Hej Próbowaliście kiedyś? Zainspirowani filmem http://www.youtube.com/watch?v=hHRjUcz6M-o skonstruowaliśmy "dwuosobowy" trapez i dokonaliśmy pierwszych testów kitesurfingowego tandemu czyli... jak nauczyć się kite'ować w 5 minut! Krok 1: podepnij ridera https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/...
autor: donaj
24 sty 2014, 15:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Przestroga X-Sport (polska)

Dzisiaj zauważyłem topic bubla który poruszał temat jak został oszukany w sprawie wydania co prawda śmiesznego papierka...ale mu obiecanego z góry. Trochę dało mi to do myślenia i myślę ze powinienem spełnić swój obowiązek "kitesurfera" by przestrzec innych przed następującymi problemami. ...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Polscy rejsiarze w czołówce na światowych arenach