Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: unhooked
29 sie 2011, 19:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: prawo drogi w praktyce

Moje zdanie jest takie, ze szkolki niewystarczajaco duzo czasu poswiecaja na omowienie KsPD. Bo po co? Najpierw kursant musi poplynac, a jak poplynie, to koniec, nastepny... ALE wszyscy instruktorzy szkolek na tym forum deklaruja, ze omawiaja ten temat. W zwiazku z tym koledzy i kolezanki dalej prom...
autor: unhooked
19 lip 2013, 23:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "My"i "Oni" czyli o zachowaniu wsród plażowiczów

Przestancie sie mazac z ta pomoca... bo z takich opowiesci kitesurfer wyglada jak golfista, co wozkiem po spocie jezdzi a za nim boy z workiem kijkow biega :shock: Chcialo sie ekstremalnego sportu? - to sie nauczcie sami startowac i ladowac. To zadna filozofia, zeby zaciagnac depower i pociagnac za ...
autor: unhooked
25 lip 2013, 14:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel Peninsula / Rewa - good kite school for beginners?

I can recommend you check the wind direction 2-3 days before you start the course (windguru.cz or new.meteo.pl). Depends on the direction choose spot - Hel or Rewa. For S/W it's better check schools on Hel (wake.pl, molosurf.com), for N/W/E it's much better go to Rewa (kitegang.pl) :thumb:
autor: unhooked
16 sie 2013, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: leash do deski?

W tym roku na Zatoce (jako początkujący oczywiście )zgubiłem deskę 2 razy . 1 raz zgubioną deskę odebrałem po powrocie po 1.5 miesiąca na Półwysep , 2 raz odzyskałem ją prawie od razu - będąc blisko brzegu szybko pobiegłem do najbliższej szkółki i poprosiwszy z Bossmana z Surfbrother udało się szyb...
autor: unhooked
19 sie 2013, 12:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jeśli nie Egipt to co?

zaq pisze:W Egipcie dzieje się "nie za bardzo"... :x
...
Pytanie... jest jakaś ciekawa destynacja na pazdziernik - listopad (poza w opór drogą Brazylią) do rozważenia (flat/freestyle)?

Male Morze :thumb: I tyle w temacie...
autor: unhooked
06 wrz 2013, 12:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

BTW. Plywam na roznych spotach w PL. Albo ja za malo zwracam uwagi, albo jestem slepy, ale :arrow: przez ostatnie 3-4-5 lat nie widzialem, zeby w szkolkach kursanci cwiczyli na praktyce: a) odpalanie zrywki przy wietrze 25+kts b) skladanie tratwy na glebokosci powyzej 2m. :doh: a)- nie wiedziałem p...
autor: unhooked
11 paź 2013, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki kite 10m wybrac? Park czy Rally, a moze inny?

Chciałbym kupić kite 10m(nie 9 ani 11) Mam Bolt 12m i 8m i dziura miedzy nim jest zbyt duża. Pływam w Iralndi,czyli spore fale i raczej szkwali. Przepłynalem sie SS 12m Rally i wydaje sie ze jest 'delikatniejszy' i lepei sie go czuje - fajniejszy bar i linki, potem przepłynąłem się Parkiem 10m i te...
autor: unhooked
18 paź 2013, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

TRENING MACIEJA MACIEJSKIEGO W TARIFIE pod czujnym okiem Mastera
phpBB [video]


00:14 - miszcz :clap: Trick siedzi jak ta lala :thumb:
autor: unhooked
19 paź 2013, 14:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Panowie, znacie sie na Bekrolach, jak mandaro na Fristajlu :hand: :lol:
autor: unhooked
22 paź 2013, 09:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapeless - jest taki rekord ?

... No to jak to jest ? Tu jest hucznie ogłoszony, a oni nie mają? Ktoś ściągał ślad ze strony Guinessa. Prosiłem o linka. Nie dostałem. Wątek zamknięto. Co to za rekord, po którym nie ma śladu? Jest rekord, a go nie ma? Nie uznali? Czy co? Prosiłbym o pogonienie Guinnessa, bo mają straszny bałagan...
autor: unhooked
04 gru 2013, 12:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Witam Potrzebuje Pomocy

Kolego, chcesz na worku od Naisha latac? Wez to napompuj, rozwin linki i zrob normalne zdjecia. Temat skasuj i zaloz nowy w Pierwszych Krokach :thumb:
autor: unhooked
17 gru 2013, 10:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wizualizacja wiatru na swiecie w stylu "neon art"

Bardzo ciekawa wizualizacja sily i kierunku wiatru na swiecie. Odswiezana co 3h na podstawie danych GFS http://www.emc.ncep.noaa.gov/index.php?branch=GFS . Zeby sprawdzic dane dla aktualnej pozycji, wybieramy Earth-> Control -> Current Position. :thumb: Mozna zoomowac i przeciagac globus :D Link: ht...
autor: unhooked
27 sty 2019, 02:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskanie deski po upadku gdy nie można odpalić latawca

w zależności od sytuacji na wodzie, czasem po utracie deski warto szybko się zliszować i popłynąć wpław do deski aby ją odzyskać, a potem zająć się latawcem. Taka sytuacja to na przykład szkwalisty nierówny wiatr przy jednoczesnym przeżaglowaniu, wyhalsowanie się body dragami po deskę bardzo trudne...
autor: unhooked
19 gru 2019, 15:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Rewa 15 listopada 2019, godzina ok 13.15, pływamy na offshorepo stronie cypla od zatoki. Po nieustanym lądowaniu, chickenloop obrócił się i zjechał prawie całkowicie z haka trapezowego. ///// Pozdrawiam "kolegów" pływających dziś w Rewie... Cześć! Mam nadzieję, że po miesiącu emocje nieco...