Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: TrueKejner
06 wrz 2013, 17:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Chcialbym poruszyc bardzo wazny moim zdaniem temat szkolen kite. Wiekszosc szkol w PL szkoli na patencie IKO i sie tym chwali. Szkolek powstaje i upada coraz wiecej, z roku na rok rosnie tez liczba kursantow. Jakis czas temu w jednym watku padla liczba 10tys kursantow rocznie na polwyspie :idea: Zr...
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

unhooked pisze:Pokazywali od strony zatoki stojac w wodzie po pas czy w Cumbuco po kostki? :doh:


..w wannie w pokoju kąpielowym oraz w brodziku pod prysznicem - a drugi raz na Maui na łejwie, dla pewności, że nikt nie napisze, że w zbyt łatwych warunkach ..

peace
autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: B@Rm@m
06 gru 2013, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ORKAN - Sztorm sezonu LIVE :)

Aby rozwiać wątpliwości.... ja nic takiego nie podawałem :D wiecie jak to z telewizją
Na pudle stałem ale żeby wielokrotnie... :hand:
autor: BraCuru
16 gru 2013, 12:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapless - jest taki rekord ?

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Weryfikacja trwa 10-12 tygodni więc musicie uzbroić sie w cierpliwość.Potem wszelkie dane udostępnię na stronie lub KF.

Czy po 15 tygodniach już zweryfikowali?
autor: BraCuru
23 gru 2013, 11:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Jeśli faktycznie wam się tak to podoba to namawiam do opisywania swoich wyjazdów w podobny sposób. Metoda jest banalnie prosta. Jadę wg szablonu jaki zbudowałem w relacji z Essaouiry w lipcu i w każdym punkcie wpisuję parę podsumowujących zdań oraz ocenę. Do tego parę fotek, jakieś ciekawostki i gi...