Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
zbrochaty
Posty: 77
Rejestracja: 24 wrz 2010, 11:42
Deska: Fanatic TrippleX
Latawiec: North Sails: Duke SuperStar
Dostał piwko: 16 razy
 
Post30 wrz 2015, 20:14

zaaaak pisze:
mary.dk pisze:Sama prawda... a szkoda ..

Komu szkoda, czego szkoda i dlaczego komuś miało by być coś szkoda...może ktoś mnie uświadomić? Wykonywaliście jakieś telefony za granicę? W skutek gorszego pijaru zmniejszyła się ilość kursantów w szkółkach? Obgadują nas na zagranicznych spotach i się wstydzicie? Janek się szczegółami pewnie nie pochwali, tak samo jak i nie pochwalił się samym crossem czemu się nie dziwię.
Facet ma pasję i pomysł na życie który realizuje tak jak umie i tak jak pozwalają mu na to środki którymi dysponuje ... trzeba trzymać kciuki, kibicować i pomagać :wink:
pozdrawiam
Krzysiek Król
hamburk :wink:


Wpisalem w google hasło: kitesurfing idiot red sea
https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... ot+red+sea

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post30 wrz 2015, 20:25

zbrochaty pisze:
zaaaak pisze:
mary.dk pisze:Sama prawda... a szkoda ..

Komu szkoda, czego szkoda i dlaczego komuś miało by być coś szkoda...może ktoś mnie uświadomić? Wykonywaliście jakieś telefony za granicę? W skutek gorszego pijaru zmniejszyła się ilość kursantów w szkółkach? Obgadują nas na zagranicznych spotach i się wstydzicie? Janek się szczegółami pewnie nie pochwali, tak samo jak i nie pochwalił się samym crossem czemu się nie dziwię.
Facet ma pasję i pomysł na życie który realizuje tak jak umie i tak jak pozwalają mu na to środki którymi dysponuje ... trzeba trzymać kciuki, kibicować i pomagać :wink:
pozdrawiam
Krzysiek Król
hamburk :wink:


Wpisalem w google hasło: kitesurfing idiot red sea
https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... ot+red+sea

no to wykazałeś się inteligencją, postaw sobie piwko

Awatar użytkownika
yureksurfer
Posty: 165
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:09
Deska: naish
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Kraków
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2015, 09:28

Niedawno czytałem krytyczne opinie nt. zbiórki kasy na leczenie Lentena. No bo on akurat nie miał prawa…potrzeby… itp brednie…. Polskie piekełko było jest i będzie….

Janek rób swoje i nie przejmuj się bełkotem…

:thumbsup:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2015, 10:54

mary.dk pisze:
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel

I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylko człowiek który nic nie robi , próbuje , nie popełnia błędów " Nie bójcie się o mnie , wyciągam wnioski z niepowodzeń. Nic Wam do tego ,ale napisze że takie komentarze wpływają na mnie bardzo motywująco i śmiać mi się trochę chce ale bardziej mi Was po prostu żal tym bardziej że nawet nie macie odwagi podpisywać się własnym imieniem i nazwiskiem ( chyba nie macie być z czego dumni? ) tylko jakimś nickiem stworzonym naprędce .Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam abyście dążyli do spełnienia swoich celów czy marzeń a nie zajmowali innymi . Żyjcie !
Janek Lisewski


A janek swoje... :lol:

Faktycznie nic się nie zmieniło :lol:
Edytowanie swoich postów lub ich usuwanie, obrażanie i szczucie tych którzy mają jakieś wątpliwości, pytania lub nie są Jasiochwalcami - cały Janek.
Dzięki Mary, że zdążyłeś zacytować.. Długo jego wpis wisiał w tym wątku?

Do autora wątku: Co to jest "Adriatyk Cross"? :wink:

Poniżej lektura bez "polskiego kociołka" za to z "international pot" ;)
http://www.kiteforum.com/viewtopic.php?f=1&t=2390339

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 paź 2015, 12:38

BraCuru pisze:
mary.dk pisze:
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel

I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylko człowiek który nic nie robi , próbuje , nie popełnia błędów " Nie bójcie się o mnie , wyciągam wnioski z niepowodzeń. Nic Wam do tego ,ale napisze że takie komentarze wpływają na mnie bardzo motywująco i śmiać mi się trochę chce ale bardziej mi Was po prostu żal tym bardziej że nawet nie macie odwagi podpisywać się własnym imieniem i nazwiskiem ( chyba nie macie być z czego dumni? ) tylko jakimś nickiem stworzonym naprędce .Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam abyście dążyli do spełnienia swoich celów czy marzeń a nie zajmowali innymi . Żyjcie !
Janek Lisewski


A janek swoje... :lol:

Faktycznie nic się nie zmieniło :lol:
Edytowanie swoich postów lub ich usuwanie, obrażanie i szczucie tych którzy mają jakieś wątpliwości, pytania lub nie są Jasiochwalcami - cały Janek.
Dzięki Mary, że zdążyłeś zacytować.. Długo jego wpis wisiał w tym wątku?

Do autora wątku: Co to jest "Adriatyk Cross"? :wink:

Poniżej lektura bez "polskiego kociołka" za to z "international pot" ;)
http://www.kiteforum.com/viewtopic.php?f=1&t=2390339



Marku, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa, moja pasja ,marzenia i cele . Czemu mi ich zabraniasz ? To jest mój sposób na życie i pewnie dalej będę to robił . Wyciągnąłem wnioski z porażki na m. Czerwonym . Uwierz mi . A rekord ? Jest mój ... chyba że znasz kogoś kto samotnie przepłynął 2 morza na kajcie ? Jak znasz to daj mi znać a wyprę się rekordów ale jeśli nie to daj mi spokój bo nic dobrego z tego nie będzie ... Co do" korony morz " ? Jest w trakcie realizacji . Dziwię się że jako propagator kitesurfingu negujesz sukces ( bo z porażką wiadomo jak jest ale kto nie próbuje ten niczego nie osiągnie ) Pozdrawiam Cię w myśl zasady że zgoda buduje a wojna rujnuje . Czas zakopać topory . Pozdro

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 paź 2015, 14:57

Niezły ból d. .. gdzie Janek w swoim poście w tym wątku kogoś obraża szczuje ? Bra Adriatyk cross to na pewno coś innego niż wpłynięcie na foilu do portu żebyś mógł się polansowac i urządzać mrożace krew w żyłach zabawy na kf "gdzie jestem na zdjęciu? Hello szukajcie mnie! !"

__kater__
Posty: 1962
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:30
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 paź 2015, 12:09

Janek, nie dziwi Cię, że
jakoś mało gratulacji
jakoś niewiele osób mającego coś więcej wspólnego z poprzednim wyczynem ma ochotę cokolwiek napisać?
może jednak coś w tym jest...

Po pierwszym Bałtyku bardzo mi zaimponowałeś
Po poprzednim nieudanym wyczynie (w jego trakcie) osobiście bardzo to przeżywałem
ale teraz miałbym w dupie gdybyś się utopił

nie widzę obecnie też niczego szczególnego w tym co robisz, poza głupotą - zmieni mi się nieco punkt widzenia przez te kilka lat
nie widzę w tym nadzwyczajnej gotowości fizycznej (co najwyżej psychiczną)
i co najważniejsze nie widzę też byś reprezentował lepszy poziom siebie po tym wszystkim

dlaczego?

MK

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post06 paź 2015, 21:25

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:
BraCuru pisze:
Faktycznie nic się nie zmieniło :lol:
Edytowanie swoich postów lub ich usuwanie, obrażanie i szczucie tych którzy mają jakieś wątpliwości, pytania lub nie są Jasiochwalcami - cały Janek.
Dzięki Mary, że zdążyłeś zacytować.. Długo jego wpis wisiał w tym wątku?

Do autora wątku: Co to jest "Adriatyk Cross"? :wink:

Poniżej lektura bez "polskiego kociołka" za to z "international pot" ;)
http://www.kiteforum.com/viewtopic.php?f=1&t=2390339



Marku, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa, moja pasja ,marzenia i cele . Czemu mi ich zabraniasz ? To jest mój sposób na życie i pewnie dalej będę to robił . Wyciągnąłem wnioski z porażki na m. Czerwonym . Uwierz mi . A rekord ? Jest mój ... chyba że znasz kogoś kto samotnie przepłynął 2 morza na kajcie ? Jak znasz to daj mi znać a wyprę się rekordów ale jeśli nie to daj mi spokój bo nic dobrego z tego nie będzie ... Co do" korony morz " ? Jest w trakcie realizacji . Dziwię się że jako propagator kitesurfingu negujesz sukces ( bo z porażką wiadomo jak jest ale kto nie próbuje ten niczego nie osiągnie ) Pozdrawiam Cię w myśl zasady że zgoda buduje a wojna rujnuje . Czas zakopać topory . Pozdro


Nie przejmuj się tym, że Cię tu hejtują zakompleksieni miszczowie. Rób swoje, albowiem Twoje udane czy nie udane pomysły i wyczyny nikomu krzywdy nie czynią, a skoro Tobie sprawiają satysfakcję to, to jest to po co się żyje.

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post07 paź 2015, 10:18

apek pisze: Rób swoje, albowiem Twoje udane czy nie udane pomysły i wyczyny nikomu krzywdy nie czynią, a skoro Tobie sprawiają satysfakcję to, to jest to po co się żyje.


Nie tak do końca. Z tego co wiem, przed nieudanym wyczynem można było sobie kitesafari po wysepkach w okolicach Hurgady robić do woli, a po wyczynie wprowadzono zakaz. Zniesiony jakiś czas temu co prawda, ale do dzisiaj, trzeba się odmeldować przed wypłynięciem.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post07 paź 2015, 13:23

JanuszD pisze:
apek pisze: Rób swoje, albowiem Twoje udane czy nie udane pomysły i wyczyny nikomu krzywdy nie czynią, a skoro Tobie sprawiają satysfakcję to, to jest to po co się żyje.


Nie tak do końca. Z tego co wiem, przed nieudanym wyczynem można było sobie kitesafari po wysepkach w okolicach Hurgady robić do woli, a po wyczynie wprowadzono zakaz. Zniesiony jakiś czas temu co prawda, ale do dzisiaj, trzeba się odmeldować przed wypłynięciem.

A co zrobiono w Belgii z powodu wypadku na plaży?
To, że żądają odmeldowania się żeglarza przed wyjściem w morze poza spot, tak jak na przykład przed wyjściem w góry ze schroniska, to zdrowe podejście. W efekcie wyczyn przyczynił się do poprawy bezpieczeństwa, nie tylko wyczynowców, ale również dla tych, których morze mogło zaskoczyć w mniej spektakularnych sytuacjach.

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post07 paź 2015, 15:47

apek pisze: W efekcie wyczyn przyczynił się do poprawy bezpieczeństwa, nie tylko wyczynowców, ale również dla tych, których morze mogło zaskoczyć w mniej spektakularnych sytuacjach.


Nie wiem co ma do tego Belgia. Pisze o EGIPCIE i zakazie kitesafari i wyczynie.
Serio, uważasz, że wpłynęło to na bezpieczeństwo kite w Egipcie?

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 paź 2015, 16:23

apek pisze: Rób swoje, albowiem Twoje udane czy nie udane pomysły i wyczyny nikomu krzywdy nie czynią, a skoro Tobie sprawiają satysfakcję to, to jest to po co się żyje.

Ależ fajnie być tak naiwnym. Zazdroszczę szczerze :thumb:

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post07 paź 2015, 20:24

JanuszD pisze:
apek pisze: W efekcie wyczyn przyczynił się do poprawy bezpieczeństwa, nie tylko wyczynowców, ale również dla tych, których morze mogło zaskoczyć w mniej spektakularnych sytuacjach.


Nie wiem co ma do tego Belgia. Pisze o EGIPCIE i zakazie kitesafari i wyczynie.
Serio, uważasz, że wpłynęło to na bezpieczeństwo kite w Egipcie?

Tak jak pisałem, jeśli wychodzisz w góry zostaw info gdzie i na jak długo, aby w razie wypadku nie szukano Cię nie wiadomo gdzie. To samo na morzu, jeśli wychodzisz w ekstremalnych warunkach daj info, aby ktoś nie wtajemniczony nie wszczął fałszywego alarmu,co się zdarzało również w Polsce, lub przeciwnie w razie prawdziwego zagrożenia pomoc przyszła w porę.
Belgia, tam z powodu wypadku z latawcem na plaży wprowadzono restrykcje dotyczące pływania, między innymi zakaz przy wietrze silniejszym > 7B, w odległości nie większej niż 0,5 mili morskiej od brzegu ....

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post07 paź 2015, 20:24

BraCuru pisze:
apek pisze: Rób swoje, albowiem Twoje udane czy nie udane pomysły i wyczyny nikomu krzywdy nie czynią, a skoro Tobie sprawiają satysfakcję to, to jest to po co się żyje.

Ależ fajnie być tak naiwnym. Zazdroszczę szczerze :thumb:

Dzięki

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post10 paź 2015, 08:48

Janek na żywo opowiada o swoich crossach w TVN :D


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości