Sprawiedliwość istnieje (ku przestrodze)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
ProManagement
Posty: 47
Rejestracja: 30 sie 2013, 00:27
Deska: Murphy Pro
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post03 wrz 2018, 16:18

Heja.

Ktoś ma jakieś pozytywne zakończenie ze ściągnięciem kasy?
Ja zobaczyłem tylko połowę z ugody :D Od tego czasu nawet komornicy
prześcigają się z bankami w próbach zajęć etc. Asieńka z Iwońcią pewnie siedzą
gdzieś pod jakimś głazem i wypełznąć się boją...

Awatar użytkownika
ProManagement
Posty: 47
Rejestracja: 30 sie 2013, 00:27
Deska: Murphy Pro
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post17 paź 2018, 15:20

UWAGA!

Dla wszystkich zainteresowanych, bo uważam, że oszustwo należy tępić bez przerwy i systematycznie. Właśnie wróciłem z Hamaty, gdzie, jak się okazuje, nadal wyjazdy (po cenach niższych o np. 100zł od normalnej oferty) organizuje znana nam Joanna (wcześniej Jovi Travel), obecnie pod hasłem joannatravel.pl
Oferuje ona również latawce znanego, drogiego producenta w cenach znacząco poniżej polityki cenowej samego dystrybutora tychże latawców... Nota bene na latawce czeka się ponoć miesiącami...

Także Pani uciekła do Siedlec pod inną banderę i tak naprawdę ponownie obnosi się z fałszywym sloganem, że Hamata, to jej dziecko, jej baza i cholera wie, co jeszcze. Otóż nie. Pomijając o wiele tańszych przewoźników, jak chyba nieco lepiej znane TUI, pozostaje też bardzo atrakcyjna opcja zakupu samego czarteru,
hotelu poprzez booking.com i transferu we własnym zakresie czy to bezpośrednio z Kite Village, czy też przez lokalne firmy transportowe. Wychodzi bardzo dobrze cenowo, co nota bene ostatnio sprawdziłem w grupą przyjaciół. Hamata nigdy nie była i nie jest JEJ bazą. To baza nas wszystkich i każdy może tam zajrzeć choćby we własnym zakresie, zgłaszając taką chęć obsłudze Kite Village drogą mailową. Wtedy dostaniecie swój storage, rescue na miejscu i całą masę fun'u. Tak jak my teraz. 6 dni na 6 pływanko na 10tce. Idealnie.

Bardzo było miło w Hamacie zobaczyć znaną twarz instruktorską (mam nadzieję, że zapłacono Ci z góry), ale także jakże słabo było zobaczyć innego instruktora ze stajni słynnej Joanny, który samą pozycją na wodzie już wołał o pomstę do niebios...

Reasumując. Sprawdzajcie wszystko trzykrotnie i wybierajcie naprawdę sprawdzone opcje. Bo potem nagle kasa przepada...
A kilkoma kliknięciami można załatwić sobie wyjazd w prosty sposób.

Aloha.

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post17 paź 2018, 15:42

Tylko dodam, że obecne przepisy skracają okres przedawnienia roszczenia odsetek (wcześniej chyba 10 lat), dlatego w postępowaniu lub ugodzie sądowej należy przeforsować w pierwszej kolejności spłatę odsetek (w ogóle zasadę, że najpierw idą odsetki nawet te od kolejnej zwłoki) a dopiero potem należność główna (np. raty).
BTW... Pluto nadal nie spłacił całości kasy :roll:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron