Strona 1 z 1

Konkurs Kiteforum - Ty rozstrzygnij wynik!

: 03 cze 2008, 00:31
autor: admin
Spośród wszystkich nadesłanych w konkursie tekstów Pedro wytypował 9, które awansowało do ścisłego finału. Teraz Ty możesz zagłosować na ten, który Twoim zdaniem powinien zostać nagrodzony książką :!: :!: :!: Ankieta automatycznie wyłączy się po jednym dniu a nagrodę otrzyma tekst z największą ilością głosów :!:

postałe 4 książki zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników - również tej dziewiątki :!:

PS: Rejestracja nowych użytkowników została chwilowo wstrzymana :idea:

Konkurs :arrow: http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=19107

[1] Pawełek
a nie raczej to że instruktor zaprasza kursantkę na nocne bansy, a kursantka nie kryje po sobie zdziwienia, przedstawiania jej takiej propozycji

a poważnie: pokazuje jak latawiec typu bow zachowuje się gdy przyciągniemy bar do siebie i co gdy go pościmy

[2] Diskorelaks
Zapiekanki z dworca olsztyńskiego trzymamy właśnie oooo tak...

[3] Blesso
Jako ze leash wisi panu miedzy nogami a po wlosach kursantki(blondynka?) ,oraz jej zachowaniu widac ze nie wieje, instruktor przeprowadza kurs IKO 2 teoretycznie,wprowadzajac ja w arkana sterowania przy pomocy tego czarnego patyka z przywiazanymi sznurkami i kawalkiem szmaty na koncu.
Widac ze blondynka zupelnie nie kuma czaczy a nawet nie slucha instruktora wpatrzona w dal,zastanawiajac sie pewnie: " co ja tutaj robie?"
Jej opuszczone w dol rece informuj iz jest juz calkowicie przegrzana umyslowo,a zalozona chustka daje znac instruktorowi iz :"dzis w nocy nic z tego- boli mnie glowa)
Blesso

PS
A powaznie
- nie jest to nauka ruchu startowego- brak deski
- nie jest to nauka sterowania latawcem w powietrzu(lewo/prawo)-gdyz nie wieje -a kursantaka nie jest zapieta leashem.
-nie jest to nauka startu latawca- gdyz oboje stoja w zbyt plytkiej wodzie

Wiec moja odpowiedz na pytanie nr 1 brzmi :
Instruktor informuje kursantke o regulacji mocy latawca przez odpuszczenie baru (wskazuja na to wysoko podniesione rece )

[4] Bigfoot GT
Kursantka powiedziała że książka ZIOMKA jest lepsza co lekko zbulwersowało instruktora ... a potem wiadomo garda i lewa prawa i mocny cios na korpus ( powinno jej się udać uciec bo nie ma lisza)

[5] Gaspar
instruktor mowi: "jak podniesiesz rece i wciagniesz brzuch to moze w koncu uda nam sie dopiac trapez i zaczniemy lekcje kajta"

[6] Tommy Lee
W wersji drażniącej forumowiczów możnaby na miejsce książki, która się obecnie znajduje w obrazku, wrzucić Pierwszą Książkę o Kitesurfingu, ale nie będę taki

Inna teoria:
Pan na zdjęciu opowiada już drugą godzinę jak to wczoraj na imprezie z chłopakami tańczył "Kaczuchy", że cała sala tańczyła z nim i wogóle wszyscy się bawili, natomiast lekko znudzona Pani wyobraża sobie właśnie jak to jej instruktor wywija pląsy na środku parkietu w samych kompielówkach ...
pzdr

[7] W@riat
Instruktor: Jadłaś kiedyś kota ? Tak się go łapie i gryzie.
Kursantka: eeee ? (odchylając się do tyłu)

[8] Tymosław
Instruktor opowiada jak to wczoraj przywalił pudzianowi na dworcu w Chałupach gdy ten okradał niewinną babcie! "Prawy w oko, lewy w nos, z nogi w krocze, z głowy w stope..." Ona na te słowo oniemiała i w podświadomości uznała go swoim idolem

[9] Oxy
Powąchaj moje paszki? Czujesz? Ale wali!!

Obrazek

: 03 cze 2008, 15:25
autor: Pablo
zostało jeszcze niecałe 8 godzin!!!

: 03 cze 2008, 23:02
autor: __kater__
zero emocji OXY od początku prowadził :P

: 03 cze 2008, 23:49
autor: bigfoot gt
chłopaki z wake.pl pomocy :) heheheheh

ehhh teraz to mi pozostaje kolejny raz POTOP przeczytać i Pana Tadeusza;)

OXY gratulacje

: 04 cze 2008, 00:06
autor: Pablo
Wybiła północ tak więc książkę wygrał....

OXY

gratulacje!!!

: 04 cze 2008, 11:27
autor: Gaspar
gratulacje OXY !

: 04 cze 2008, 14:19
autor: przemjas
Cubano pisze:
Pablo pisze:Wybiła północ tak więc książkę wygrał....

OXY

gratulacje!!!


a kto wylosował pozostałe cztery?


http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic ... c&start=60