LOOP KAMIKAZE CUP - szczegóły

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sie 2003, 16:05

<b>Plan zawodów</b>

<b>Piątek 15.08.2003</b>

10:00-16:00 obowiązkowy trening

<b>Sobota 16.08.2003</b>

10:00 uroczyste otwarcie zawodów
10:30 rozpoczęcie zawodów
21:00 beach party

<b>Niedziela 17.08.2003</b>

11:30 drugi dzień zawodów
15:00 wręczenie nagród

<b>Konkurencje:</b>

1. Freestyle
2. Rejs
3. Hang-time

<b>Nagroda za pierwsze miejsce:</b>

* KRYSZTAŁOWY PUCHAR
* czek 10000 złotych
* kite loop
* Board SU-2
* koszula Loop
* t-shirt billaboong
* bluza fone
* koszulka loop
* kapelusz billabong
* koszulka kite(owa) Windsurfing

<b>Freestyle</b>

Finał Freestylu oceniany jest według wrażenia ogólnego (overall impression), zgodnie z kryteriami oceniania PKRA, na które składa się trudność techniczna, wysokość, szybkość i kontrola zarówno w powietrzu, jak i podczas lądowania.
Figury będą oceniane w oparciu o zgodna, łączną opinie sędziów. Każda pojedyncza figura składa się z całej serii elementów zależnych od:prędkości jazdy, rotacji, chwytu (deski i drążka) i innych wariantów.

<b>Rejs</b>

Pierwszy z hitu przechodzi automatycznie do drugich eliminacji, reszta w zależnosci od czasu. W drugiej i trzeciej eliminacji dwóch z czterech zawodników z każdego hitu przechodzi dalej. W finale kolejność na mecie decyduje o miejscu.

<b>Hang-time</b>

Zawodnik może oddać dowolną liczbę skoków mieszczących się w limicie czasowym. Ocenie podlegać będzie najlepszy ustany skok (taki gdzie nie nastąpi utrata deski)

-----------------------------------------

<b>Fragment regulaminu:</b>

(Pełen regulamin znajduje się na oficjalnej stronie LKC www.kamikazecup.com)

<b>Zgłoszenia i zapisy</b>

1. Wpisu na listę uczestników należy dokonać osobiście na podstawie wzoru zgłoszenia w Biurze Zawodów , w dniu 14 sierpnia 2003 w godzinach od 15.00 do 18.00 lub w dniu 15 sierpnia 2003 w godzinach 8.30 – 9.30.

2. Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do odmowy zakwalifikowania zawodników nie spełniających ustalonych wymogów.

3. Formularz składany przez osoby niepełnoletnie musi być podpisany przez rodzica sprawującego opiekę nad małoletnim lub przez zastępującą go osobę.

<b>Opłata Startowa : </b>

Opłata startowa 100 zł.

<b>Nagrody:</b>

1. Pula nagród i upominków zadeklarowanych przez sponsorów wynosi ca 80.000 złotych.

2. Pierwszych trzydzieści osób które zapiszą się na listę zawodników otrzymają ekskluzywne pióra Rotringa.

3. Listę nagród przyporządkowanych do poszczególnych miejsc z oznaczeniem sponsora który ją ufundował stanowi załącznik nr.3

4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności w przypadku gdy sponsor nie wywiąże się z swoich deklaracji ufundowania nagród i upominków.

<b>Ocenianie i decyzje sędziów:</b>

System punktacji zakłada ocenę wszystkich zawodników począwszy od pierwszego do ostatniego miejsca w każdej konkurencji oraz w punktacji ogólnej. Decyzje sędziów są ostateczne i nie podważalne.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2003, 21:56 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post06 sie 2003, 09:15

Po pierwsze - Beachparty - mam nadzieję, że muza tym razem będzie bardziej kajtowa niż na ostatnich zawodach loopa, gdzie jakieś patałachy nawijały hity z RMF fm czy coś w tym klimacie (tragedia, byłem załamany - jak tak k... można!).

Po drugie, ciekaw jestem czy jurorzy tego przepięknego festiwalu są akredytowani przez PKRę. Byłem w tym roku na mistrzostwach świata w Podersdorf organizowanych przez PKRę i także na ostatnich zawodach Loopa. Sory panowie jurorzy z Juraty, ale nie robiliście najlepszego wrażenia. Ogólnie ocena poszczególnych zawodników opierała się chyba w dużej mierze na sympatiach i znajomościach. A to jak ma wyglądać 360 melon front spin to blind to chyba nie wielu z nich wie, ale co tam, fajnie przecież być jurorem...

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post06 sie 2003, 21:19

Po pierwsze - Beachparty - mam nadzieję, że muza tym razem będzie bardziej kajtowa niż na ostatnich zawodach loopa, gdzie jakieś patałachy nawijały hity z RMF fm czy coś w tym klimacie (tragedia, byłem załamany - jak tak k... można!).

A jaka to jest muza kite-owa?

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post06 sie 2003, 22:09

Heh na kiteforum.com admin na głownej stronie zamieścił screena z zawodów w Juracie :)

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 sie 2003, 02:15

Maslav pisze:Heh na kiteforum.com admin na głownej stronie zamieścił screena z zawodów w Juracie :)


Tylko patrząc na te inne zdjęcia to chyba raczej trudno nazwać to reklamą :(.

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post07 sie 2003, 08:34

zak pisze:A jaka to jest muza kite-owa?


ZAK - zapewne nie ma muzy kajtowej i nie będe tu wymyślał jakiś głupot. Jedno co z pewnością mogę powiedzieć, to to że kajt jest sportem alternatywnym, dla ludzi nieprzeciętnych i inteligentnych. Tacy ludzie mają zazwyczaj nieco bardziej wysublimowane gusta i dokonują świadomych wyborów. To co nawijają popowe rozgłośnie czy media ogólnie, to zazwyczaj papka dla tłumu. Więc jak mi leci jakaś tam aguilera (nie jestem pewien pisowni) czy ricky martin, to wybaczcie ale odpadam. Kajt to pewna kultura - chociażby kwestia tego co na siebie kajciarze zakładają. Oczwiście nie jest to najważniejsze - każdy to wie. Jednak na zawodach należy właśnie ten styl i tą kulturę podkreślać. Dla kogoś może być to śmieszne, ale grupy tworzy sie poprzez wspólną identyfikację. Jeśli więc chcesz ją scalać, a do tego powinny służyć zawody, to proszę nie puszczaj popowego shitu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post07 sie 2003, 17:12

W sumie masz rację.
Sam nie lubię tej muzyki chociaż czasami pojawia się kawałek z seri POP który się miło posłucha ale nie kilka razy dziennie i tak przez dwa tygodnie aż wyjdzie coś "lepszego".
Osbiiście wolę jak np. muza do filmu kite-owego była osrta. To potęguje u mnie emocje podczas samego oglądania.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post07 sie 2003, 17:58

zak pisze:W sumie masz rację.
Sam nie lubię tej muzyki chociaż czasami pojawia się kawałek z seri POP który się miło posłucha ale nie kilka razy dziennie i tak przez dwa tygodnie aż wyjdzie coś "lepszego".
Osbiiście wolę jak np. muza do filmu kite-owego była osrta. To potęguje u mnie emocje podczas samego oglądania.

Pozdrawiam


proponuje RAMMSTEIN

Apache


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości