kite'y w cieplych krajach?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Leeloo
Posty: 861
Rejestracja: 08 sie 2003, 09:07
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 sie 2003, 09:13

Interesuje mnie wyjazd na kite gdzies na poloodnie Europy pod koniec wrzesnia. Czy ktos wie cos na temat takiego wyjazdu?Moze ktoras ze szkólek oragnizuje takie obozy?

Wachu
 
Post11 sie 2003, 20:57

Osobiście polecam Tarifę. Klimat jest rewelacyjny i prawie zawsze wieje. Wystarczy zebrać ekipę i lecieć do Malagi, potem 2 h. autobusem do Tarify lub w Maladze wynająć samochód. Na miejscu są hoteliki lub campingi. Ceny dosyć rozsądne. Wiem, że to strasznie daleko, ale ja właśnie tam zakochałem się w kitach. Kompletny odpał i istnieje niebezpieczeństwo, ze spodoba Ci się tak, że zazimujesz 8) . Znam takich pojechali na chwilę... :D W dobry dzień jest ze 100 riderów na ogromnej plaży. Robi wrażenie. Na miejscu jest pełno szkółek, chociaż drogie (za dwa dni zapłacisz ze 180 euro). Ale jeśli masz kaskę to polecam z całego serca. Jeśli już koniecznie chcesz jechać na południe, bo nasz Hel to przecież spocik też niczego sobie.

Leeloo
Posty: 861
Rejestracja: 08 sie 2003, 09:07
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2003, 22:45

Dzieki Wachu za odpowiedz,ale tyle to ja wiem. Chodzi mi o jakas zorganizowana ekipe, z która moglabym sie zabrac.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości