'Spoty' na forum?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post08 sie 2003, 11:12

Tak w ogóle, to bardzo by było fajnie, jakby dodać do forum dział z opisami miejsc do których warto pojechać, albo nie warto.
Także spotów w Polsce, z których na codzień sie korzysta.
Oczywiście na pierwszym miejscu Zatoka, ale także Rewa czy inne.

Halo Admini :idea: co wy na to?

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post08 sie 2003, 12:07

Z doświadczenia wiem iż na samorzutną pomoc internautów jeśli idzie o publicystykę nie można raczej liczyć.

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post08 sie 2003, 12:34

mam nadzieję, że to miejsce będzie inne - w każdym razie ja sie będę o to mocno starał - kocham ten sport ponad wszystko - jestem totalnie uzależniony - więc będę naciskał aż coś się uda wycisnąć z tych naszych kajtowych internautów!!!

Rolnik*
 
Post08 sie 2003, 14:18

Ciekawe co wy widzicie rewelacyjnego w zatoce!Bylem tam w zeszlym tygodniu i zwialem jak tylko moglem najszybciej.Tlumy ludzi na plazy tlumy ludzi w wodzie chcialem wjechac na camping h3 - zeby zaparkowac samochod (oczywiscie chcialem zaplacic) nie bylo miejsca.Totalnie nie ma miejsca na postawienie kita ,podjechalem do jastarni -to samo masowa przemysl .Czy tylko chodzi o plytka wode w ktorej mozna skrecic kark?
Mam zamiar sprobowac we wrzesniu moze bedzie lepiej ale wlasciwie tylko po to zeby spotkac sie z czescia grupowiczow.Na plazy od strony morza kolki i waska plaza ...W zeszlym roku bylem w dlugi weekend majowy w Jastarni w sumie tez rewelacji nie bylo. Osobiscie za owiele lepsze miejsce uwazam Swinoujscie(szeroka plaza ,plytkie morze,brak tlumow,bezplatny parking,brak kolkow blizkosc portu( na wszelki wypadek)oraz kazde inne w ktorym plywam.Brakuje tylko jednego co prawdopodobnie przyciaga nad zatoke w sezonie - towarzystwa ludzi ktorych laczy to samo!

_________________
rolnik

Gość
 
Post08 sie 2003, 18:34

Rolnik* pisze:Ciekawe co wy widzicie rewelacyjnego w zatoce!Bylem tam w zeszlym tygodniu i zwialem jak tylko moglem najszybciej.Tlumy ludzi na plazy tlumy ludzi w wodzie chcialem wjechac na camping h3 - zeby zaparkowac samochod (oczywiscie chcialem zaplacic) nie bylo miejsca.Totalnie nie ma miejsca na postawienie kita ,podjechalem do jastarni -to samo masowa przemysl .Czy tylko chodzi o plytka wode w ktorej mozna skrecic kark?
ktorych laczy to samo!

_________________
rolnik


Popieram Cie Rolnik :twisted:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

cron