Mistrzostwa Polski Wave 2011 REGULAMIN i ZAPISY

Kitesurfing i wszystko z nim związane.

W jakiej kategorii wystartuję w MP Wave 2011

1. Kobiety - juniorki
0
Brak głosów
2. Kobiety - seniorki
0
Brak głosów
3. Kobiety - masterki
0
Brak głosów
3. Kobiety - grand masterki
0
Brak głosów
4. Mężczyźni - juniorzy
2
7%
5. Mężczyźni - seniorzy
20
67%
6. Mężczyźni - masters
7
23%
7. Mężczyźni - grand masters
1
3%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
LOCALES Rewa
Posty: 275
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:39
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2011, 13:24

Jeśli działacz kajtowy ( z papierem firmowym i pieczątkami ) BraCuru, ma własną wizje zawodow MP wave , to po co "zawraca dupe" na forum jesli nie przyjmuje argumentów "ani twardych, ani miękich" od ludzi z oczywistych powodów znających temat i wypowiadających się w tym poście ?!.

Masz pomysł na MP wave, własny , stowarzyszenia; napisz, podpis pieczątka, wstaw tu i tam żeby wszyscy się zapoznali i do spotkania w wyznaczonym miejscu i czasie......
Aleeee..... jeśli obawiasz się że :
Bra Curu napisał >> "to pierwsze zawody wave i mają to byc MP a nie mistrzostwa sołtysa Łeby. Do tego poziom umiejętności tak naprawde nieznany, istnieją pewne wymogi mediów, ilość zawodników nieznana"
to jaki masz ukryty cel żeby antagonizować te parenaście osób ?. Bra Curu napisał >> "A przy okazji przekonać Konia do zrobienia zawodów z frekwencją przekraczającą paręnaście osób."
Wnioskuję z powyższych cytatów że " Waszym" zamiarem , MP wave , ma być wielkość i medialność imprezy, kosztem jakości... ? ale takie imprezy KS już chyba są ..

Bra Curu napisał >>"Chyba nie przeanalizowałeś ankiety u góry tego postu - ponad 90% pozytywnych na zawody ma powyżej 18 lat a 30% więcej niż 35 czyli większość to ludzie w wieku produkcyjnym. Czy wszyscy z nich są na kuroniówce, piją morską falę i żywią się glonami "...noooo to też ciekawe , gdzie... , kiedy... i za co...., " Oni" nauczycli się wave'wować ?... bardzo ciekawe? no bo jak tylko w polskie wave'wowe weekendy , to szacun !

Bra Curu napisał >> "sobie zróbcie np Rewa Storm Chase Hard Core Unemployed Minded Locales" ...sobie zrobimy... a nazw już rzeczywiście nie wymyślaj , co by wypaść chociaż pozornie na normalnego :wink:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2011, 17:42

A to ja dorzuce jeszcze jeden argument za opcja "w tygodniu". Jak slusznie zauwazono w tygodniu normalni ludzie pracuja. W tym nasze dziewczyny, zony etc. I ja na przyklad weekend wolalbym poswiecic na tak zwany relaks z moja polowka, a nie znowu ciezka tyrke na falach ;)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2011, 20:54

Fred :: TeamKatapa pisze:organizatorzy Quika zawsze mysla o zawodnikach startujacych w innych zawodach i zawsze mysla o tym, ze lepiej by bylo w weekend, wszak oni tez pracuja i tez musza na te zawody z Warszawy przyjechac, a mimo tego w 2008 i 2009 zawody byly w tygodniu.

Fred,
Każdy zdrowo myslący własnie wychodziłby z powyższego założenia.
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienia z QWS - wiele wyjaśniają.
Jestem pewien, że Koniu przeczyta sobie ten wątek i weźmie pod uwagę wszystkie podane tutaj argumenty.
To są jego zawody i on jest organizatorem.
PSKite ma przygotować przepisy sędziowania (bo takich w Polsce nie ma) i pomóc przy budowaniu standardów.
Jeśli Koniu będzie coś potrzebował więcej od PSKite to się zapewne zapyta.

Na Kiteforum.pl wypowiadam się jako BraCuru :idea:
Także powstrzymajcie drwiny z sekretarzem, działaczem, pieczątkami itp bo stać was na pewno na więcej :idea:

Mariusz - jak się spotkamy to może wyjaśnisz mi czemu pijesz do mnie od pierwszego swojego postu? :?
Nasza dalsza dyskusja to marnowanie potrzebnej amunicji.
Szkoda wyładowywać ją strzelając w chmury...

Smokie - mocny argument :D Mi jest wsio ryba - świątek, piątek czy niedziela - jestem przez 6 miesięcy w roku bezrobotny a żone mam wciąż tolerancyjną :D
Biję się on tych co nie mają takich sprzyjających okoliczności natury :wink:

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2011, 01:35

Panowie zauwazcie jedno,ze nie mieszkamy w portugalii tylko W POLDONIE (polsce), a wiec jak te warunki trafia sie w tygodniu to nalezaloby je wykorzystac (wedlug mnie)
pozdrawiam

maski
Posty: 1394
Rejestracja: 06 sie 2003, 22:34
Latawiec: sligshot FUEL, RPM
Lokalizacja: kite24.pl olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2011, 11:49

są warunki to się pływa !
jak jest prognoza na wianie i fale to na spocie nie tylko lokalesi grabią plaże,
naprawdę sporo ludzi pracy robi setki kilometrów żeby trochę pobujać się na falch
jeżeli ktoś ma zajawkę na łejwik i kręcą go takie imprezy to zjawi się niezależnie czy to weekend czy środek tygodnia

Awatar użytkownika
jashaka
Posty: 259
Rejestracja: 05 mar 2008, 19:34
Deska: F-one signature 5'10''
Latawiec: Wainman Hawaii
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 maja 2011, 20:31

Jak te zawody są dla zawodowców to wiadomo jak masz zawód Profesional Wave Rider to idziesz do roboty kiedy trzeba :wink: ,a jak dla amatorów to każdy amator wiadomo czas znajdzie na to co lubi :lol:

gregorg
Posty: 911
Rejestracja: 11 paź 2006, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2011, 21:46

Praca nie fala, nie ucieknie :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2011, 21:57

Spostrzeżenia po dzisiejszej sesji na morzu Północnym (Zeebrugge) - połowa na deskach wave.
Godzina 1400. Wiatr do 25kts, niska woda, fale max 1,5m - 55 kajtów na wodzie i ze 40 na plaży robiących sobie przerwę.
3 godziny później - wiatr do 35kts, wysoka woda, fale do 3m - 10 kajtów na wodzie i z 80 zwijanych na plaży.
Pierwszy podmuch powyżej 30kts wymiótł od razu połowę :idea:

Sesja tego roku jak dla mnie.
Pływać z paroma złomiarzami co przede mną robią back i front loopy przy pełnym gwizdku, ciepłej wodzie i przy pięknym słońcu, achh :D

Najlepsze na koniec - na WS było proporcjonalnie odwrotnie :thumb:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 sie 2011, 14:36

TO JEST OFICJALNA INFORMACJA
Wszystkich chętnych do startu w pierwszych Mistrszostwach Polski w Kite Wave zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym regulaminem zawodów, potwierdzonym przez PSKite.


Od tej pory mamy dwie oficjalne strony, na których będziemy oficjalnie "zastanawiać" się nad ustawką i gdize będzie ostateczne info o decyzji, o tym gdzie i kiedy się spotykamy.


Jest to ten topic oraz strona http://www.boardandkite.pl, na któj klikamy na duży baner po prawej stronie ;)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 sie 2011, 22:13

Zapisuję się choć w kraju będę dopiero po 20 września. Marne szanse, abym nie zgłosić się do grzech.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 sie 2011, 23:46


Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 sie 2011, 23:51

Mamy pierwszych pięciu zgłosoznych...

Na zachętę dodajmy, że na Mistrzostwach Polski w Wave każdy uczestnik zostanie wyczytany i każdy uczestnik dostanie ładną pamiątkę za walkę z bałtyckimi bałwanami ;)

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 sie 2011, 20:10

- Jazda bez uchwytów na stopy (unstrapped) będzie punktowana tak samo jak z uchwytami chyba, że zawodnik będzie wykonywał manewry w powietrzu (np triki jak aerial lub floater).

To jest jakiś żart jak dla mnie !!!! Na dużej prędkosci i dużej fali nieporównywalnie trudniej jest jechac bez strapów niż w strapach :idea:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 sie 2011, 20:33

Smokie pisze:To jest jakiś żart jak dla mnie !!!! Na dużej prędkosci i dużej fali nieporównywalnie trudniej jest jechac bez strapów niż w strapach :idea:

Jesteś pierwszym, który ma odmienne zdanie.
Zacytuję sam siebie z tego wątku: viewtopic.php?f=1&t=36949
BraCuru pisze:Fajnie ze ludzie maja podobne zdanie chocby w tej jednej kwestii :clap:


Ja jeszcze rok temu miałbym może drobne wątpliwości ale teraz czasami udaje mi się przeskoczyć na bezstrapówce już samego siebie to rozumiem, że nie może być różnicy w ocenie S od US (za 2 lata w zawodach goście będą tłukli unstrapped KL HP, 7 w każdą stronę a zwykła 360 będzie jak dla amatora TT umoczony backloop).

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 sie 2011, 20:57

Zapraszam na wspólną sesje na secret spot (nie w Łebie) jednakowego okiełznania Bałtyckich 3 metrówek w strapach i bez. Lub Rowy przy dobrym Pld Zach. Przy 35 knt obstawiam ze us przy 1 bottom turnie regular albo Ty albo Ja wyladuje bez deski :)

Przy takim zapisie regulaminu wszyscy beda plywac w strapach. A nie jak wynikało z postu załączonego przez Ciebie pływanie US bedzie inaczej punktowane przy podobnym przejezdzie. Tyle na temat.

Moze byc i w strapach :)

A co do poziomu jazdy u nas to nie oszukujmy sie :) To Bałtyk nie Ocean ani nawet Morze Północne ;)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron