Pierwszy polski zawodnik wygrywa wyścig PKRA

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 14:46

Nie wiem ile osób to obchodzi ale chciałbym pogratulować Tomkowi Niebrzydkiemu Janiakowi za wygranie wyścigu Pucharu Swiata PKRA w Tajlandii.
:clap: :clap: :clap: :clap:
Nie przypominam sobie, aby udało się to w przeszłości Błaszce lub Księciowi. Jeśli się mylę to wybaczcie.
Wyobrażam sobie co przeżywa teraz Tomek :D
Mam nadzieję, że teraz z Błaszkiem będą skutecznie punktować następne wyścigi. Wyniki lada chwila.

Freestyle dziewczyn jeszcze nie ruszył. Rozstawienie jest OK - Karolina i Asia, jak pogonia resztę świata, to spotykają się w finale. 3mam kciuki.

Wątek o zawodach tutaj:
viewtopic.php?f=7&t=35033

NIEBRZYDKI - jesteś wielki :thumb:

Ksiaze
Posty: 209
Rejestracja: 01 paź 2003, 13:46
Lokalizacja: W-wa
Dostał piwko: 29 razy
 
Post16 mar 2011, 14:52

Gratulacje dla Niebrzydkiego!!!!!!!!!!!!!
Powodzenia w całych zawodach!!!

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 15:02

Brawo :clap: :clap: :clap:

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 16:53

Ciśnij dalej MISTRZU !!! :thumbsup:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 17:07

Moment chwały uchwycony szkiełkiem Japy (dzięki Andrzej za błyskawiczne updaty :thumb: ):

Obrazek

Pozwolę sobie zacytować wiadomość od Japy:
Do 1630 czekalismy na wiatr, ruszyło sie - lekki side-offshore. Na starcie Blaszkowi przez dziure w wietrze wpadł kite do wody - zatrzymał przez to całą grupę na prawym- Tomek poszedł na lewym - i przez całe zamieszanie popłynął spokojnie niezagrożony do samej mety.
Tym samym Tomasz Niebrzydki Janiak wygrał dzisiaj swój pierwszy wyscig w PKRA!
Gratulacje dla Tomka!
Tym samym Tomek za Blażeja wskoczył na podium w klasie produkcyjnej.

pozdro
Japa

maski
Posty: 1394
Rejestracja: 06 sie 2003, 22:34
Latawiec: sligshot FUEL, RPM
Lokalizacja: kite24.pl olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 18:11

gratulacje :!: :!: :!:

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 18:32

dobra strategia ze strony blaszka :p

Awatar użytkownika
MatDe
Posty: 692
Rejestracja: 24 wrz 2006, 20:45
Deska: Su-2
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 18:35

Lachon pisze:dobra strategia ze strony blaszka :p



dokładnie :D

grats! :clap:

Lucas Machowski
Posty: 569
Rejestracja: 13 maja 2007, 22:49
Deska: 5'5''
Latawiec: 6 m Swell
Lokalizacja: Ireland
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 19:00

:clap:

Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 19:02

W następnym wyścigu co by było fair Niebrzydki powinien zatrzymać całą grupę bo mu latawiec wpadł do wody , a Błaszko wtedy niezagrożony pędzi do mety.
Grunt to dobra strategia :twisted: :thumbsup:

Awatar użytkownika
niebrzydki
Posty: 158
Rejestracja: 16 maja 2004, 17:11
Lokalizacja: Sopot; Małe Morze
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 19:17

tak na szybko i krotko bo pisze z tel. - dziekuje za slowa uznania bo sa dla mnie najwieksza motywacja do treningow oraz dalszych startow. co do samego wyscigu to rzeczywiscie niesamowite wrazenie wygrywac z takimi slawami jak Sroka czy Kerneur (nomem omen mistrzowie swiata 2010), wplywajac na mete pucharu swiata jako pierwszy....yaeee!. Mogl to byc 100% polski dzien, poniewaz w drugim wyscigu Blazej zdecydowanie prowadzil (startujac na lewym halsie) i ciut za wczesnie zawinal sie mijajac z gornym znakiem tylko 2m....szkoda. generalnie wyscigi dzisiaj bardzo ciekawe ze wzgledu na obrana taktyke, doswiadczenie, szczescie ale takze znajomosc przepisow ktore w tej jakze szybko rozwijajacej sie dyscyplinie, /ktora coraz bardziej przypomina zeglarstwo/, maja ogromne znaczenie. Dla przykladu, mialem (nie tylko ja) dzisiaj taka sytuacje co do ktorej nie jestem pewien i do tej pory nie znalazlem odp. w przepisach, mianowicie: plynac na prawym halsie, wchodzac i mijajac gorny znak, w celu przyspieszenia oraz obrania lepszego(pelniejszego) kursu, wykonalem (po ocenie czy nie bedzie kolizji z innym latawcem) downloopa, nastepny zawodnik byl powyzej mnie (nawietrzny) i okolo 40m za mna (bez tzw "krycia"), czyli teoretycznie mam 100% pierwszenstwo, ale okazuje sie ze w przypadku kiedy wykonuje loopa niekoniecznie musi tak byc....przez dobre 30 min na brzegu toczyla sie dyskusja nt temat, ale na szczescie zadnych protestow nie bylo...w za kulisowych rozmowach z Blazejem,Japą i innymi, do konca nie jestesmy przekonani co do tej kwesti, moze Adam S, Bracuru czy Ksieciu maja lepsza wiedze nt temat? /bo nijak nie mozna takiej sytuacji "podciagnac" pod pdzepisy zeglarskie.... /. Zahaczajac o pokrewny watek dot. tzw. "wyscigu zbrojen" to pozwole sobie nie zgodzic sie z Bracuru ze mozna po wielu godz. spedzonych na wodzie na sprzecie z przed 2 lat, plasowac sie w pierwszej 3 pucharu swiata....bo NIE MOZNA, ale mega znaczenie ma ustawienie, przygotowanie oraz oplywanie sprzetu (no ale Ameryki chyba nie odkrylem ;) . scigam sie/ jezdze w tej chwili (czyli od 2 dni) na desce seryjnej RRD Krace 65 , ktora jest wezsza, krotsza i ma mniejsze stateczniki niz konkurencyjny sprzet, ale.....wygrywac sie da, wiem ze za 2 miesiace wycisne z tego zestawu duzo duzo wiecej. BTW... zwrocono mi uwage, ze pierwszy raz w historii deska seryjna (RRD Krace 65) wygrala z deskami customowymi...super! w klasyfikacji open w tej chwili na pierwszych 3 miejscach deski customowe(co bylo do przewidzenia) natomiast w klasyfikacji produkcyjnej (indywidualnie): 1. NK, 2. RRD, 3. NK.....moze jakies foty wrzuci Japa jak bedzie mial dobry humor, bo po dzisiejszej akcji juz nawet jie jadamy razem ;) trzymajcie kciuki za nas!

ps. niesmialo korzystajac z okazji, chcialbym podziekowac ABCSURF.pl i CHILLYTILLY.pl za wsparcie sprzetowe oraz Japie jak zwykle za wsparcie logistyczne podczas zawodow jak i w kwestiach ogarniecia kwatery, transferow itp

Awatar użytkownika
Sz@jA
Posty: 410
Rejestracja: 08 wrz 2005, 18:43
Deska: nobile skywaker
Latawiec: cabrinha
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 19:22

Gratulacje za wspaniały wynik :thumbsup:

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 19:23

mega gratulacje :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post16 mar 2011, 19:36

Tomek pojechał :D

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2011, 20:20

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbsup: tak trzymaj


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości