KSIĄŻKA "SZKOŁA KITE" 2 wydanie wreeszcie dostępne

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 cze 2011, 11:43

To dobra treściwa książka, jest bardzo „mocno wzorowana” na zagranicznych tytułach, jednak Ziomek zrobił to z głową i nie ma lepszej na rynku.

Co do następnych książek jak np. Kunysza - Kitesurfing bezpieczny i łatwy to wstyd mi za to że książka taka istnieje.
Regularnie wyśmiewam rozgrzewkę tam zawartą:
Skłony z kitem trzymanym za plecami !!!!! hahahahahahaha !!! umieram !!! to bawi mnie dziś tak samo mocno jak w dzień kiedy to zobaczyłem.
1) wielce prawdopodobne że zniszczymy kitea
2) przy mocnym wietrze wyrwie nam się kite i zabije kogoś
3) na plaży zajmiemy tyle miejsca że znienawidzą nas inni
4) zmieniając pozycje zmieniamy wyeksponowanie kite’a na wiatr wiec jak za mocno się pochylimy to szkwał nas przewróci lub zrobi nam krzywde.
5) Inni kite’owcy po prostu nas wyśmieją

Ten koleś skopiował Ziomka i dodał 100 stron głupot. A pisał to za nim chyba pierwszy raz popłyną.

-- //Reklama własnej twórczości skasowana //Admin

Wątek podzielony, poprzednia część wątku została zamknięta w 2007 roku //Admin

kitemobile
Posty: 23
Rejestracja: 08 cze 2011, 22:14
Deska: Nobile
Latawiec: Nobile
 
Post08 cze 2011, 22:28

jak powiedział Grucha " a kim ty k..a jesteś pajacu ?" żeby pisać takie recenzje :naughty:

wiesz ile osób korzysta z ksiażki Kunysza ? wiesz że pisząc takie bzdury to ich właśnie obrażasz :cry: :cry: mnie zresztą też :!:
nie wierze jakim ciotmenem trzeba być zeby wbijac tak na forum i w taki sposób reklamowac swoj film, jadac po Końskim, Kunyszu, ...

odezwij sie jak sprzedasz tyle kopii co Łukasz i Pedro :thumb: :thumb: to pogadamy i poczytamy opinie na temat reszty TWOJEJ produkcji :pray:

Awatar użytkownika
dpacior
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:38
Latawiec: dmuchawiec, wiatr....
Lokalizacja: Morąg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post08 cze 2011, 23:39

Kuurcze stary wyluzuj już z tą reklamą swojej szkółki, filmu i auta, bo to już zakrawa o kpinę. Piszesz ze masz interes od dobrych paru lat, ze ugruntowana pozycja na rynku a sypiesz reklamą w każdym dziale, w każdym wątku który choć trochę podchodzi tematem jakbyś dopiero co go otworzył w namiocie miedzy kempingami i bał się ze nikt nie trafi... Jeszcze trochę i wątki w których się udzielasz będzie się czytało, tak jak każdy wątek na tym forum w których reklamują się koledzy zza wschodniej granicy... czyli nie będzie się w nie klikało aż Pablo usunie konto...

Peace

suburban kite pisze:To dobra treściwa książka, jest bardzo „mocno wzorowana” na zagranicznych tytułach, jednak Ziomek zrobił to z głową i nie ma lepszej na rynku.

Co do następnych książek jak np. Kunysza - Kitesurfing bezpieczny i łatwy to wstyd mi za to że książka taka istnieje.
Regularnie wyśmiewam rozgrzewkę tam zawartą:
Skłony z kitem trzymanym za plecami !!!!! hahahahahahaha !!! umieram !!! to bawi mnie dziś tak samo mocno jak w dzień kiedy to zobaczyłem.
1) wielce prawdopodobne że zniszczymy kitea
2) przy mocnym wietrze wyrwie nam się kite i zabije kogoś
3) na plaży zajmiemy tyle miejsca że znienawidzą nas inni
4) zmieniając pozycje zmieniamy wyeksponowanie kite’a na wiatr wiec jak za mocno się pochylimy to szkwał nas przewróci lub zrobi nam krzywde.
5) Inni kite’owcy po prostu nas wyśmieją

Ten koleś skopiował Ziomka i dodał 100 stron głupot. A pisał to za nim chyba pierwszy raz popłyną.

Ja nie napisałem książki tylko rok temu film nakręciłem żeby promować szkołę kite’a funkite.pl i żeby ludzie zobaczyli w ruchu to co Ziomek zawarł w książce. Jak ktoś dobrze poszuka to go znajdzie. Jego pierwsza część nazywa się Lekcja pierwsza – Kite komorowy.
Jest dostępny za darmo jeszcze jakiś czas, później nie będzie ;)

suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 cze 2011, 23:49

kitemobile pisze:jak powiedział Grucha " a kim ty k..a jesteś pajacu ?" żeby pisać takie recenzje :naughty:

wiesz ile osób korzysta z ksiażki Kunysza ? wiesz że pisząc takie bzdury to ich właśnie obrażasz :cry: :cry: mnie zresztą też :!:
nie wierze jakim ciotmenem trzeba być zeby wbijac tak na forum i w taki sposób reklamowac swoj film, jadac po Końskim, Kunyszu, ...

odezwij sie jak sprzedasz tyle kopii co Łukasz i Pedro :thumb: :thumb: to pogadamy i poczytamy opinie na temat reszty TWOJEJ produkcji :pray:


Kitemobile jest użytkownikiem zarejestrowanym dziś i komentuje tylko moje posty zobaczcie sami...
kitemobile

Posty: 5
Dołączył(a): cze 2011

1) Nie jadę po Łukaszu mimo że nigdy za nim nie przepadałem.
2) Nie jadę po jego filmie bo jest dobry merytorycznie powiedziałem że mi się nie podoba estetycznie.
3) Nie jest to reklama szkoły
4) Nie wchodziłem na forum od mega dawna ale przyda się otrzeźwienie tu małe
5) Jesteś komentatorem tylko moich wypowiedzi użytkowniku widmo
6) Nie mierze jakości swojego filmu po ilościach sprzedanych sztuk.

suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2011, 00:29

Kitemobile wykonaj rozgrzewkę Kunysza przy 6,7,8,9 B to pogadamy... bzdura i tyle

suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2011, 00:39

Dajcie mi odpowiedź cwaniaki jaki to ma sens:
Skłony z kitem trzymanym za plecami !!!!! hahahahahahaha !!! umieram !!! to bawi mnie dziś tak samo mocno jak w dzień kiedy to zobaczyłem.
1) wielce prawdopodobne że zniszczymy kitea
2) przy mocnym wietrze wyrwie nam się kite i zabije kogoś
3) na plaży zajmiemy tyle miejsca że znienawidzą nas inni
4) zmieniając pozycje zmieniamy wyeksponowanie kite’a na wiatr wiec jak za mocno się pochylimy to szkwał nas przewróci lub zrobi nam krzywde.
5) Inni kite’owcy po prostu nas wyśmieją

JAKI >>>>

suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2011, 01:39

Może wpadłem tu na chwile i nie potrzebnie bo obwarowanie właścicieli szkółek jest obrzydliwe, lecz podsumowując:

1) Zacząłem zbyt ostro bo to co się dzieje na rynku to zgroza.
2) Uważam za najgłupszą rzecz wymyśloną w Polskim kitesurfingu - rozgrzewkę z kite’m za plecami.
3) Powinien być podział jakiś na forum stworzony przez moderatorów na szkoły prowadzone przez doświadczonych ludzi i nowe twory magiczne.
4) Daje film za free przypominając o filmie Ł. Końskiego który jest bardzo dobry lecz estetycznie mi nie pasi.
5) Jak można robić promocje że nauczy się bodydragów w 2godziny skoro iko mówi 4,5 ? no coment
6) Kończę te spory głupie i wiecej nie pisze. Wierze że niezależni forumowicze zobaczą sens w mych wypowiedziach.

Miłego pływanka.

kitemobile
Posty: 23
Rejestracja: 08 cze 2011, 22:14
Deska: Nobile
Latawiec: Nobile
 
Post09 cze 2011, 10:18

suburban kite pisze:
kitemobile pisze:jak powiedział Grucha " a kim ty k..a jesteś pajacu ?" żeby pisać takie recenzje :naughty:

wiesz ile osób korzysta z ksiażki Kunysza ? wiesz że pisząc takie bzdury to ich właśnie obrażasz :cry: :cry: mnie zresztą też :!:
nie wierze jakim ciotmenem trzeba być zeby wbijac tak na forum i w taki sposób reklamowac swoj film, jadac po Końskim, Kunyszu, ...

odezwij sie jak sprzedasz tyle kopii co Łukasz i Pedro :thumb: :thumb: to pogadamy i poczytamy opinie na temat reszty TWOJEJ produkcji :pray:


Kitemobile jest użytkownikiem zarejestrowanym dziś i komentuje tylko moje posty zobaczcie sami...
kitemobile

Posty: 5
Dołączył(a): cze 2011

1) Nie jadę po Łukaszu mimo że nigdy za nim nie przepadałem.
2) Nie jadę po jego filmie bo jest dobry merytorycznie powiedziałem że mi się nie podoba estetycznie.
3) Nie jest to reklama szkoły
4) Nie wchodziłem na forum od mega dawna ale przyda się otrzeźwienie tu małe
5) Jesteś komentatorem tylko moich wypowiedzi użytkowniku widmo
6) Nie mierze jakości swojego filmu po ilościach sprzedanych sztuk.


ty chyba naprawde jestes imbecylem skoro przypie..asz sie o date dołączenia na forum, dołączając .... uwaga

Suburban
STATYSTYKI UŻYTKOWNIKA
Dołączył(a):Wt cze 07, 2011 12:53



poza tym trzeba byc imbecylem do kwadratu a wiec twojego pokroju, zeby wogóle MYSLEC o rozgrzewce z latawcem przy 6,7,8 B :lol: :lol:
przy 9 też będzie trudno :roll:

ale jak mozna :?: wziac to pod uwagę jak ty nad niczym jak widac się nie zastanawiasz :P :P

wszystko w tym temacie

suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2011, 11:19

suburban kite pisze:Może wpadłem tu na chwile i nie potrzebnie bo obwarowanie właścicieli szkółek jest obrzydliwe, lecz podsumowując:

1) Zacząłem zbyt ostro bo to co się dzieje na rynku to zgroza.
2) Uważam za najgłupszą rzecz wymyśloną w Polskim kitesurfingu - rozgrzewkę z kite’m za plecami.
3) Powinien być podział jakiś na forum stworzony przez moderatorów na szkoły prowadzone przez doświadczonych ludzi i nowe twory magiczne.
4) Daje film za free przypominając o filmie Ł. Końskiego który jest bardzo dobry lecz estetycznie mi nie pasi.
5) Jak można robić promocje że nauczy się bodydragów w 2godziny skoro iko mówi 4,5 ? no coment
6) Kończę te spory głupie i wiecej nie pisze. Wierze że niezależni forumowicze zobaczą sens w mych wypowiedziach.

Miłego pływanka.


Tak jest napisane w tej publikacji o której mówiłem, dlatego ten temat powstał

Awatar użytkownika
przemekskowron
Posty: 1150
Rejestracja: 07 wrz 2006, 19:25
Deska: -SharkENERGY-
Latawiec: -SharkENERGY-
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2011, 18:55

człowieku weź sie ogarnij masz naryte w bani, ciągle myślisz że jesteś księsiem z bajki??? sam nie wydałeś książki a rżysz jak KUCYK, a może Fiona ci uciekła?? to że masz szkółke na polarisie o niczym nie świadczy, ale ty chyba lubisz "spijać" krew Z Forum,

foq
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2007, 23:59
 
Post09 cze 2011, 20:02

hahaha no i wyszło szydło z worka. Po 1 latawiec to nie deska snowboardowa, w książce snowboard - śladami instruktora jest lustrzane odbicie tego typu rozgrzewki, i bardzo dobrze, zawsze je wykorzystuje i inne ich wariacje, nawet n nartach, to tylko propozycja można se machać kutachem jak instruktor karze, jednak zdrowy rozsądek nakazuje nie machać latawcem za plecami bo jak wszyscy wiedzą latawiec to nie hulahop, otaklowanym żaglem też nie machać bo bedzie zjebka :hand: po 2 wyluzujcie już bo cała siła złego na jednego, szukacie dziury w całym, głowa wielka a rozumu mało. Tego typu jazda po kolesiu nawet mi sie nie podoba.

Awatar użytkownika
bolec666
Posty: 168
Rejestracja: 30 wrz 2009, 15:59
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2011, 08:36

chyba znalazles haslo do starego konta :lol:

suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2011, 10:51

nie :) to nie Ja... zresztą po zdjęciu widać... łodewer...

akbluebird
Posty: 38
Rejestracja: 23 cze 2010, 18:43
 
Post12 cze 2011, 18:41

kitemobile pisze:jak powiedział Grucha " a kim ty k..a jesteś pajacu ?" żeby pisać takie recenzje :naughty:

wiesz ile osób korzysta z ksiażki Kunysza ? wiesz że pisząc takie bzdury to ich właśnie obrażasz :cry: :cry: mnie zresztą też :!:
nie wierze jakim ciotmenem trzeba być zeby wbijac tak na forum i w taki sposób reklamowac swoj film, jadac po Końskim, Kunyszu, ...

odezwij sie jak sprzedasz tyle kopii co Łukasz i Pedro :thumb: :thumb: to pogadamy i poczytamy opinie na temat reszty TWOJEJ produkcji :pray:


Smutno się robi kiedy na takim fajnym forum kultura osobista i szacunek dla drugiej osoby spadają do tak żenującego poziomu. Poza tym od kiedy nie dane jest użytkownikom pisanie własnych recenzji czy opinii? Ja myślałem, że o to tu chodzi, a widzę raczej cenzurę i kontrolę jak w jakiś komunistycznym tworze. Jeżeli rozgrzewka z latawcem za plecami jest w porządku to napiszcie to, aby taki amator jak ja czytający wątek wiedział, że może tak się rozgrzewać. Jeżeli jest zła to nie rozumiem poruszenia.

Co do książki to każdy może mieć swoje zdanie, ja na przykład mam słabą opinię o książce ZIOMKA. Kiedyś chciałem ją kupić, aby dowiedzieć się kilku rzeczy które mnie nurtowały jako początkującego surfera. Dorwałem ją któregoś razu w księgarni i zacząłem czytać. Była tak napisana, że nie odpowiedziała na żadne moje pytanie. Nie mówię, że to zła książka, niestety autor opisał rzeczy tak, że są zrozumiałe dla tych co i tak to już wiedzą, ale dla kogoś dopiero po kursie może być ciężko JEDNOZNACZNIE zrozumieć przekaz. Ale to moja subiektywna opinia i jeszcze w dodatku stworzona na wyrywkowym czytaniu książki. Być może miałem pecha w wyborze problemów, albo jestem idiotą co nie potrafi jednoznacznie zrozumieć co autor miał na myśli. Mam nadzieję, że nie dostanę za tych kilka słów takiej zjeby... :pray:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 cze 2011, 16:54

akbluebird pisze: Kiedyś chciałem ją kupić, aby dowiedzieć się kilku rzeczy które mnie nurtowały jako początkującego surfera. Dorwałem ją któregoś razu w księgarni i zacząłem czytać. Była tak napisana, że nie odpowiedziała na żadne moje pytanie..


na które z pytań nie znalazłęś odpowiedzi?
lub które zagadnienia są wg Ciebie "niezrozumiale" opisane?

bo o ile książka wydana sporo lat temu nie ma już pięknych zdjęć na dziś
o tyle raczej spotykałem się z opiniami że napisana jest bardzo przystępnym językiem..
co nie do końca można stwierdzić o Twoich postach :hand:

pzdr


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

cron