Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post16 gru 2012, 10:09

Śledze ten watek od czasu gdy poznałem Pluta i niemogłem uwirzyc ża coś takigo mogło się wydazyc,a jednak .
Pomijajac uszczypliwosci wobec pracodawcy (przepychanek czy na głównym czy w oftopie),to w 100% popieram Twoją determinacjie
w odzyskaniu Swojej należności,dłóg to rzecz święta .Nie mniej uważam że troche pomogłes w zaistnieniu tej sytuacji ,ale to po części zrozumiałe gdyż z reguły mierzy się ludzi swoją miarą dlatego trudno przekręcić oszusta.Mam wątpliwości czy należność ma już status bezwzględnaj spłaty.
Przytocze dwa cytaty a drogi e-meil i chciałbym żeby w tej kwesti wypowiedziały się osoby dla których prawo jet dobrze znane jest ich na tym fotum kilka np.ted
ot one

Wysłano: Cz paź 28, 2010 21:56
przez Pluto
dziekuję, jutro przeslę Ci kasę, jestes wielki

color 1 napsał
ja sobie jednak myślę, że może wstrzymałbyś się jeszcze jakiś czas z tym zwrotem zanim nie będziecie mieli 100% pewności że problem jest już za Wami... może się okazać, że potrzebna jest jakaś dodatkowa porada prawna albo wynikną inne nieprzewidziane okoliczności (różnie bywa w tym kraju), a jak wspominałeś z kasa krucho. mnie parę tygodni czy miesięcy nie zrobi różnicy a Wam może pomóc, więc jeśli potrzebujesz przetrzymać pożyczkę to spoko... decyzja należy do Ciebie

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post16 sty 2013, 16:09

Chciałbym ogłosić wszem i wobec... że Pluto czyli Marcin Stawniak stał się właśnie uprawomocnionym dłużnikiem, z tym że kwota zadłużenia urosła już do 11,5 tys i nadal rośnie z tytułu odsetek. Ciekawe czy teraz Paula ogłosi zbiórkę pt. nie dajmy Plutowi trafić do więzienia, czy coś w tym rodzaju :lol:
Tak na marginesie, ten facet widnieje też w markecie długów, widocznie inny poszkodowany się znalazł (a z tego co wiem nie są to sprawy odosobnione)
https://marketdlugow.pl/szukaj/osoba/43 ... IAK,MARCIN
Tak więc miejcie świadomość z kim możecie mieć do czynienia, nieświadomie zapisując się w przyszłości na szkolenie w szkółce na półwyspie...

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 sty 2013, 16:51

Gratulacje, trzymam kciuki za skutecznego windykatora czy komornika.

roosee
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2012, 21:53
 
Post16 sty 2013, 19:42

color1 pisze:Chciałbym ogłosić wszem i wobec... że Pluto czyli Marcin Stawniak stał się właśnie uprawomocnionym dłużnikiem, z tym że kwota zadłużenia urosła już do 11,5 tys i nadal rośnie z tytułu odsetek. Ciekawe czy teraz Paula ogłosi zbiórkę pt. nie dajmy Plutowi trafić do więzienia, czy coś w tym rodzaju :lol:
Tak na marginesie, ten facet widnieje też w markecie długów, widocznie inny poszkodowany się znalazł (a z tego co wiem nie są to sprawy odosobnione)
https://marketdlugow.pl/szukaj/osoba/43 ... IAK,MARCIN
Tak więc miejcie świadomość z kim możecie mieć do czynienia, nieświadomie zapisując się w przyszłości na szkolenie w szkółce na półwyspie...

Pozdrawiam.


Gratuluję postępów w sprawie.
Z własnego doświadczenia wiem, że ludzie którzy wykonują szkolenia na półwyspie, próbują przekręcić na kasie ludzi.
Niestety im większa szkoła, tym większe pieniądze, a za tym idą większe przekręty na uczących się.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post16 sty 2013, 19:49

Tak na poczatek wypowiadajac sie w tym watku napisze ze;
sprawa colora i pluta mnie w ogole nie interesuje - kazdy kij ma dwa konce,
nie wypowiadam sie za zadna ze stron, po za sledzeniem na forum sprawy nie znam,
zycze pozytywnego rozwiazania sprawy na korzysc tego uczciwego :thumbsup:
Natomiast sprawa przekretow w szkolkach na polwyspie jak najbardziej,
jakies szczegolniejsze info mozna prosic ?
...czy kolejna przypowiesc wigilijna...? ;-)

Pozdro...

roosee
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2012, 21:53
 
Post16 sty 2013, 20:09

mary.dk pisze:Tak na poczatek wypowiadajac sie w tym watku napisze ze;
sprawa colora i pluta mnie w ogole nie interesuje - kazdy kij ma dwa konce,
nie wypowiadam sie za zadna ze stron, po za sledzeniem na forum sprawy nie znam,
zycze pozytywnego rozwiazania sprawy na korzysc tego uczciwego :thumbsup:
Natomiast sprawa przekretow w szkolkach na polwyspie jak najbardziej,
jakies szczegolniejsze info mozna prosic ?
...czy kolejna przypowiesc wigilijna...? ;-)

Pozdro...


Myślisz, że jako osoba zupełnie niezwiązana z biznesem kite, wyssałem sobie z palca jak to nazwałeś "przypowieść wigilijną" ?
Uczyłem się w dwóch szkółkach w 2012r w Chałupach. Jedna z nich, jest małą szkołą, druga z rozbudowanym marketingiem - większą :)
Nie mówię, że wszyscy ludzie siedzący w kite biznesie czują tylko pieniążki - ja niestety przekonałem się, że jedna z większych szkół w Chałupach, która powstała stosunkowo niedawno, po prostu na każdym kroku chciała mnie robić na czas i na pieniądze.
Oczywiście i w tej szkole, poznałem bardzo fajnych instruktorów, lecz w życiu niestety złe momenty bardziej zostają w pamięci i jedna osoba, potrafi spier***** cały image szkoły.
Tak samo w jednym ze sklepów w Chałupach. Ludzie pracujący tam, nie wiedzieć czemu, spoufalają się zbytnio z klientem. Podczas kupna pianki, która rozdarła się po dwukrotnym pływaniu byli bardzo mili, aż się zastanawiałem czy my się czasem w piaskownicy razem nie bawiliśmy, a podczas próby reklamacji jeden "pan" próbował ze mnie zrobić jelenia, że pianka O'Neilla za prawie 1000zł rozdarła się z mojej winy :D
Stwierdzam, że zbytnia "miłość" w oczach ludzi z kite-biznesu potrafi być meeega fałszywa.
Oczywiście, nie odnoszę się do całego towarzystwa kite. Tak jak wspominałem wyżej, poznałem na prawdę fajnych ludzi, z którymi było moża fajnie podyskutować, doradzili kiedy byłem w potrzebie itp..
P.S. Życzyłbyś sobie, abym podał konkretną nazwę szkoły ? Nawet gdybym uczynił to publicznie, pokazałbym tylko fakty, które zaistniały. I co gorsza dla szkoły, nie byłem jedyną osoba sfrustrowaną tą sytuacją...

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post16 sty 2013, 20:15

Nie chce off topowac,
pytalem jaknajbardziej powaznie i
jak najbardziej powaznie wierze w to co piszesz,
szkoda tylko ze nie bardziej szczegolowo,
takie kwestie nalezy poruszac na forum publicznym,
zeby kazda ze stron mogla sie wypowiedziec,
nastepnie nalezy wyrwac chwasta ;-)

Pozdro...

garf83
Posty: 34
Rejestracja: 19 maja 2012, 13:06
 
Post17 sty 2013, 06:31

Pomijajac, ze to rzeczywiscie off top, zgadzam sie z mary.dk. Jak juz piszesz, to napisz cos wiecej. Nawet jak nie chcesz podawac nazwy szkoly, to opisz problem, zeby inni na przyszlosc wiedzieli na co uwazac. Co to znaczy, ze probowali Cie robic na kase i czas? Wykupiles kurs na godziny i zamiast 10 zrobili 7? Kurs mial byc za 1000 pln, a w polowie zawolali jeszcze 500?

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post17 sty 2013, 09:58

myślę że intencją "roosee" jest aby uważać na takich instruktorów jak Pluto i na szkółki które go zatrudniają, i jego podobnych...

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2013, 12:09

garf83 pisze:Pomijajac, ze to rzeczywiscie off top, zgadzam sie z mary.dk. Jak juz piszesz, to napisz cos wiecej. Nawet jak nie chcesz podawac nazwy szkoly, to opisz problem, zeby inni na przyszlosc wiedzieli na co uwazac. Co to znaczy, ze probowali Cie robic na kase i czas? Wykupiles kurs na godziny i zamiast 10 zrobili 7? Kurs mial byc za 1000 pln, a w polowie zawolali jeszcze 500?


temat ciekawy, ale myślę że na oddzielny wątek :thumb:

Awatar użytkownika
wielkibrat
Posty: 169
Rejestracja: 09 maja 2006, 12:25
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2013, 16:41

color1 pisze:myślę że intencją "roosee" jest aby uważać na takich instruktorów jak Pluto i na szkółki które go zatrudniają, i jego podobnych...


Powiem Ci, że im dłużej to czytam tym mniej jest mi Ciebie szkoda :/
To że Pluto wziął (bo o pożyczeniu nie może być mowa skoro nie oddał) Twoją kasę jest jasne, ale mówienie że trzeba uważać na szkółki, instruktorów, jego znajomych itp. jest totalnie z dupy! Czy to że znam Pluta, pracowałem z nim, oznacza że z automatu jestem oszustem, bądź złodziejem, czy też w każdej chwili mogę nim być i czyham by kogoś przewalić na kasę?
Twój żal i pretensje do branży jest co najmniej dziwny. Czy to, że jakiś Iksiński z zawodu górnik ma długi, powinno rzutować na zakup węgla przez klientów z kopalni w której pracuje? Czy ludzie mają przestać palić w piecu, tak samo jak mają przestać korzystać z usług tej czy innej szkółki bo pracuje tam człowiek z długami? Tym tokiem rozumowania, pewnie znaczna część polskich przedsiębiorstw musiałaby zwińać manele.
Nie jestem na Twoim miejscu, nie chcę być, nie znam Twojej sytuacji i może jest zbyt tępy bo to pojąć, ale nie doszukuję się sensu w Twoich wypowiedziach. :(
Mam też wrażenie, że lubisz obecną sytuację, a nawoływanie typu - "nie zatrudniajcie złodzieja, i Ci co zatrudniają złodzieja są złodziejami", pozwala Ci dalej w niej tkwić. Bez pracy Pluto nie będzie miał możliwości spłaty długu, a to jak pracuje i to jak postępuje w życiu prywatnym to 2 różne sprawy.

Żebyś sobie nie pomyślał, że go bronie - WRĘCZ PRZECIWNIE! Powinien stanąć na rzęsach by oddać długi!!! Karą dla niego i tak jest wstyd i będzie ciągnący się za nim smród.
Sugeruję Ci byś wyrażał się raczej co do jego osoby i nie mieszał w to innych bogu ducha winnych ludzi, bo to nie jest fair!

Tyle tylko chciałem "powiedzieć"... Dziękuję, proszę, przepraszam, pozdrawiam! Peace!

unhooked
Posty: 380
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:40
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 23 razy
 
Post18 sty 2013, 09:13

Wielkibrat, mysle, ze Colorowi chodzi o to, ze jak byla zbiorka, to znajomi Pluta z branzy mowili jacy oni z Paula sa wspaniali i pokrzywdzeni przez los... a jak sie okazalo, ze jest przekret, to zaden ze znajomych nie chcial i raczej nie probowal wplynac na "przyjaciela". Tak wiec, uwaga Colora jest racjonalana i uzasadniona wg mnie.

P.S. Color1, wielkie gratulacje, ze nie zostawiles tej sprawy, i ciagniesz ja do konca! :clap:

Awatar użytkownika
wielkibrat
Posty: 169
Rejestracja: 09 maja 2006, 12:25
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post18 sty 2013, 09:35

unhooked pisze:Wielkibrat, mysle, ze Colorowi chodzi o to, ze jak byla zbiorka, to znajomi Pluta z branzy mowili jacy oni z Paula sa wspaniali i pokrzywdzeni przez los... a jak sie okazalo, ze jest przekret, to zaden ze znajomych nie chcial i raczej nie probowal wplynac na "przyjaciela". Tak wiec, uwaga Colora jest racjonalana i uzasadniona wg mnie.

P.S. Color1, wielkie gratulacje, ze nie zostawiles tej sprawy, i ciagniesz ja do konca! :clap:




Nigdy nie napisałem jacy są wspaniali, ci którzy tak pisali jestem przekonany, że naprawdę w to wierzyli, bo sama akcja była szlachetna, nikt nie zakładał, że przewiną kogokolwiek na kasę. A to, że znajomi nie wpływali na niego na forum ku uciesze color1 (co i tak by nic nie dało, bo pewnie Pluto nie czyta kf.pl) nie świadczy o tym, że nie robili tego w ogóle. Pamiętam jak z Fuu1 gadaliśmy z Plutem, niestety z mizernym skutkiem.
Także podtrzymuję to co napisałem wyżej... pzdr

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post18 sty 2013, 21:25

wielkibrat pisze:bo pewnie Pluto nie czyta kf.pl


nie czyta ?

Ostatnia wizyta:
Pt sty 04, 2013 23:31

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post15 lis 2013, 23:38

no, nieźle jedzie ta parka po bandzie... ;)

https://marketdlugow.pl/szukaj/firma/42 ... RNIEJEWICZ
https://marketdlugow.pl/szukaj/osoba/43 ... IAK,MARCIN

a tak na marginesie, gdyby kogoś to interesowało, to komornik robi swoje... wprawdzie z mizernym skutkiem jak na razie, ale jak powiadają "kto ma wisieć nie utonie"
aloha


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości